Przetargi nieruchomości: podlaskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Białystok, Bojary

PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU ogłasza: trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok, położonej w Białymstoku, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków obrębu 17 – Bojary numerem 1085.

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 17 - Bojary.

1.3. Oznaczenie geodezyjne: działka numer 1085 o pow. 0,0663 ha w obrębie 17 - Bojary, arkusz 12, użytek - B.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

2 262 zł/m²

663 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok, Bojary

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

2 262 zł/m²

663 m²

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 17 - Bojary.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok, Wygoda

PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU ogłasza: trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok, położonej w Białymstoku, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów
i budynków obrębu 16 - Wygoda numerami: 1343/5 i 1363.

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 16 - Wygoda.

1.3. Oznaczenie geodezyjne: działki numer: 1343/5 o pow. 0,1247 ha i 1363 o pow. 0,0537 ha o łącznej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

950 000 zł

533 zł/m²

1 784 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok, Wygoda

Cena wywoławcza:

950 000 zł

533 zł/m²

1 784 m²

i budynków obrębu 16 - Wygoda numerami: 1343/5 i 1363.

1. Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1. Rodzaj nieruchomości: niezabudowana.

1.2. Położenie: Białystok, obręb 16 - Wygoda.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Antoniuk, Władysława Broniewskiego

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza:

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości:

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Położenie
i opis: lokal mieszkalny nr 7, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Władysława Broniewskiego 8B w
Białymstoku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju o
pow. użytkowej 53,70 m2 (4
izby), na II piętrze, zbywany wraz ze sprzedażą udziału w nieruchomości
wspólnej, którą stanowi grunt oznaczony...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

423 100 zł

7 879 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Antoniuk, Władysława Broniewskiego

Cena wywoławcza:

423 100 zł

7 879 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza:

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Położenie
pow. użytkowej 53,70 m2 (4
wspólnej, którą stanowi grunt oznaczony...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Grochowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Zgodnie z § 6 ust. 5a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213)

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnej:

*** Oznaczenie nieruchomości: lokal mieszkalny nr 39A, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Grochowej 2 w Białymstoku, składający się z 2 p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 200 zł

7 572 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Grochowa

Cena wywoławcza:

238 200 zł

7 572 zł/m²

32 m² 2 pokoje

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Wasilków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Wasilków, obręb Wasilków działka nr: 334/211 o pow. ewid. 0.5391. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5391 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,5391 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00070527/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

541 800 zł

101 zł/m²

5 391 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Cena wywoławcza:

541 800 zł

101 zł/m²

5 391 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Wasilków, obręb Wasilków działka nr: 334/210 o pow. ewid. 0.5243. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5243 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,5243 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00070527/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

526 680 zł

100 zł/m²

5 243 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Cena wywoławcza:

526 680 zł

100 zł/m²

5 243 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Wasilków, obręb Wasilków działka nr: 334/212 o pow. ewid. 0.5002. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5002 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0807 ha; RVI/R - 0,4034 ha; N/N - 0,0161 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00070527/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

526 680 zł

105 zł/m²

5 002 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Cena wywoławcza:

526 680 zł

105 zł/m²

5 002 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Suraż

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Suraż, obręb Suraż działki nr: 2115 o pow. ewid. 0.4421, nr: 309/1 o pow. ewid. 0.3165, nr: 2735 o pow. ewid. 0.1087. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8673 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0511 ha; ŁV/Ł - 0,8162 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00196931/3, BI1B/00204605/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 980 zł

3,34 zł/m²

8 673 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Suraż

Cena wywoławcza:

28 980 zł

3,34 zł/m²

8 673 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Wasilków, obręb Wasilków działka nr: 334/223 o pow. ewid. 0.5500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5500 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1247 ha; RVI/R - 0,3798 ha; RVI/Lzr - 0,0455 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00070527/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

579 600 zł

105 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

Cena wywoławcza:

579 600 zł

105 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Suraż

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Suraż, obręb Suraż działka nr: 2468 o pow. ewid. 1.4475. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4475 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 1,1844 ha; PsV/Ps - 0,0886 ha; N/N - 0,1745 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00196931/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 010 zł

3,66 zł/m²

14 475 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Suraż

Cena wywoławcza:

53 010 zł

3,66 zł/m²

14 475 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Nowy Dwór, Synkowce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 810 zł

6,31 zł/m²

9 800 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Nowy Dwór, Synkowce

Cena wywoławcza:

61 810 zł

6,31 zł/m²

9 800 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dąbrowa Białostocka

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 980 zł

49,32 zł/m²

2 534 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dąbrowa Białostocka

Cena wywoławcza:

124 980 zł

49,32 zł/m²

2 534 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Sidra, Krzysztoforowo

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 410 zł

8,84 zł/m²

499 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Sidra, Krzysztoforowo

Cena wywoławcza:

4 410 zł

8,84 zł/m²

499 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Sidra, Krzysztoforowo

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 410 zł

8,82 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Sidra, Krzysztoforowo

Cena wywoławcza:

4 410 zł

8,82 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Dąbrowa Białostocka, Miedzianowo

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 510 zł

64,18 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Dąbrowa Białostocka, Miedzianowo

Cena wywoławcza:

38 510 zł

64,18 zł/m²

600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości