Cena wywoławcza:

4 410 zł

8,80 zł/m²

501 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokólski, gm. Sidra, Krzysztoforowo

Cena wywoławcza:

4 410 zł

8,80 zł/m²

501 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Łapy, Gąsówka-Osse

...odbędzie się 17 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie

Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach,
przy ul. gen. W. Sikorskiego 22A.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Łapach nr 35 1020 1332 0000 1102 0957 1573 do 13 kwietnia 2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków finansowych na konto Urzędu Miejskiego.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

166 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łapy
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Łapy, Gąsówka-Osse

Cena wywoławcza:

180 000 zł

166 zł/m²

1 087 m²

Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach,
przy ul. gen. W. Sikorskiego 22A.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łapy
Przetarg na obiekt / lokal

Czyżew

...odbędzie się w dn. 17.04.2026 r o godz.10.00 w biurze Gminnej Spółdzielni ul. Szkolna 52. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości, pozostałym osobom wadium zostanie zwrócone . Wadium przepada na rzecz sprzedawcy, jeśli oferent, który wylicytuje najwyższą cenę odstąpi od zawarcia umowy kupna. Zastrzega się prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Regulamin przetargu oraz dodatkowe informacje są dostępne w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

622 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "SCH" w Czyżewie
Przetarg na obiekt / lokal

Czyżew

Cena wywoławcza:

560 000 zł

622 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "SCH" w Czyżewie
Przetarg na działkę

Czyżew

...odbędzie się w dn. 17.04.2026 r o godz.10.00 w biurze Gminnej Spółdzielni ul. Szkolna 52. Zastrzega się prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny. Regulamin przetargu oraz dodatkowe informacje są dostępne w biurze Gminnej Spółdzielni ,,SCH’’. Tel. 608 014 038...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

168 zł/m²

3 342 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "SCH" w Czyżewie
Przetarg na działkę

Czyżew

Cena wywoławcza:

560 000 zł

168 zł/m²

3 342 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "SCH" w Czyżewie
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Białostocka, Generała Sulika

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Dąbrowa Białostocka ul. Generała
Sulika 4
województwo podlaskie
Powierzchnia lokalu: 15,70 m²
Brak księgi wieczystej
Właściciel budynku i gruntu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w
Dąbrowie Białostockiej
Spółdzielcze własnościowe prawo
do lokalu: ORLEN S.A.

Wadium: 6 577,00

CENA WYWOŁAWCZA: 65.770,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Dąb...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 770 zł

4 189 zł/m²

16 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Białostocka, Generała Sulika

Cena wywoławcza:

65 770 zł

4 189 zł/m²

16 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Dąbrowa Białostocka ul. Generała
Sulika 4
województwo podlaskie
Powierzchnia lokalu: 15,70 m²
Brak księgi wieczystej
Właściciel budynku i gruntu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w
Dąbrowie Białostockiej
Spółdzielcze własnościowe prawo
do lokalu: ORLEN S.A.

Wadium: 6 577,00

CENA WYWOŁAWCZA: 65.770,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Dąb...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Jałówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Supraśl, obręb Jałówka działka nr: 175/2 o pow. ewid. 0.4200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4200 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,2700 ha; ŁV/Ł - 0,1400 ha; W/W - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00048881/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 166 zł

8,61 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Jałówka

Cena wywoławcza:

36 166 zł

8,61 zł/m²

4 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Karakule

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Supraśl, obręb Karakule działki nr: 1751/1 o pow. ewid. 0.0512, nr: 1751/2 o pow. ewid. 0.2969. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3481 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2707 ha; RVI/R - 0,0774 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00072036/4, BI1B/00091323/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

457 650 zł

131 zł/m²

3 481 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Karakule

Cena wywoławcza:

457 650 zł

131 zł/m²

3 481 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Karakule

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Supraśl, obręb Karakule działka nr: 1627 o pow. ewid. 0.4575. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4575 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,1363 ha; ŁV/Ł - 0,2190 ha; ŁVI/Ł - 0,1015 ha; PsVI/Ps - 0,0007 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00072036/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

363 690 zł

79,50 zł/m²

4 575 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Karakule

Cena wywoławcza:

363 690 zł

79,50 zł/m²

4 575 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Zabłudów, Ciełuszki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Zabłudów, obręb Ciełuszki działka nr: 589 o pow. ewid. 2.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.0400 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 1,2300 ha; RV/R - 0,1000 ha; RVI/R - 0,0600 ha; LsVI/Ls - 0,6500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00178777/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 100 zł

5,69 zł/m²

20 400 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Zabłudów, Ciełuszki

Cena wywoławcza:

116 100 zł

5,69 zł/m²

20 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Karakule

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Supraśl, obręb Karakule działka nr: 1629 o pow. ewid. 0.3156. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3156 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0015 ha; ŁIV/Ł - 0,0152 ha; ŁV/Ł - 0,2849 ha; ŁV/W - 0,0042 ha; ŁVI/Ł - 0,0098 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00072036/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 730 zł

85,47 zł/m²

3 156 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Karakule

Cena wywoławcza:

269 730 zł

85,47 zł/m²

3 156 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Suraż

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Suraż, obręb Suraż działka nr: 1546 o pow. ewid. 0.1071. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1071 ha, w tym w użytkach (RV/Br - 0,0478 ha; RVI/Br - 0,0593 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00291781/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 290 zł

83,37 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Suraż

Cena wywoławcza:

89 290 zł

83,37 zł/m²

1 071 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Łaźnie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Supraśl, obręb Łaźnie działki nr: 279/13 o pow. ewid. 0.1800, nr: 286 o pow. ewid. 1.1800, nr: 279/10 o pow. ewid. 0.5700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9300 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0300 ha; ŁV/Ł - 1,7200 ha; W/W - 0,0500 ha; LsV/Ls - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00063603/4, BI1B/00092325/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 300 zł

4,99 zł/m²

19 300 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Supraśl, Łaźnie

Cena wywoławcza:

96 300 zł

4,99 zł/m²

19 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Juchnowiec Kościelny, Czerewki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODLASKIE, powiat białostocki, gmina Juchnowiec Kościelny, obręb Czerewki działka nr: 531 o pow. ewid. 2.9800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.9800 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 1,1500 ha; ŁVI/Ł - 0,2600 ha; W/W - 0,0600 ha; N/N - 1,5100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr BI1B/00075208/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 100 zł

3,29 zł/m²

29 800 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Juchnowiec Kościelny, Czerewki

Cena wywoławcza:

98 100 zł

3,29 zł/m²

29 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wasilków

...odbędzie się dnia 15 kwietnia 2026 r. o godz. 1100 w sali nr 9 Urzędu Miejskiego w Wasilkowie.

Wadium w wysokości podanej powyżej należy wpłacić do dnia 13 kwietnia 2026 r. przelewem na konto PKO BP Nr 63 1020 1332 0000 1302 1249 3872 w tytule podając numer geodezyjny działki.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 85 7185400 w. 024 lub na stronie internetowej www.bip.wasilkow.pl.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 358 690,75 zł

190 zł/m²

12 406 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wasilkowie
Przetarg na działkę

Wasilków

Cena wywoławcza:

2 358 690,75 zł

190 zł/m²

12 406 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wasilkowie
Przetarg na działkę

Białystok

PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU

ogłasza:

Pierwszy_ _przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Białystok, położonej w Białymstoku, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków obrębu 18 – Pieczurki numerem 33/8 o powierzchni 0,2687 ha.

Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1 Rodzaj nieruchomości: niezabudowana

1.2 Położenie: Białystok, obręb 18 – Pieczurki

1.3 Oznaczenie geodezyjne: działka nr 33/8 o pow. 0,2687 ha, użytek PsIV, W, położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

558 zł/m²

2 687 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na działkę

Białystok

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

558 zł/m²

2 687 m²

PREZYDENT MIASTA BIAŁEGOSTOKU

ogłasza:

Informacje dotyczące zbywanej nieruchomości:

1.1 Rodzaj nieruchomości: niezabudowana

1.2 Położenie: Białystok, obręb 18 – Pieczurki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości