Przetargi spółdzielni mieszkaniowych: Cieszyn

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Kamienna

...odbędzie się 04.05.2026r. (poniedziałek) o godz. 12:00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „ Osiedle Piastowskie”, ul. Węgielna 2/2 w Cieszynie.

Wysokość Wadium 18.900,00 zł.
Wysokość minimalnego postąpienia 2.000,00 zł.

Lokal mieszkalny można oglądać od dnia 20.04.2026r. do 28.04.2026r. po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu godziny pod nr tel. 33 852 09 80.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacanie do dnia 29.04.2026 r. wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowej „ Osie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 000 zł

5 496 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Piastowskie" w Cieszynie
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Kamienna

Cena wywoławcza:

189 000 zł

5 496 zł/m²

34 m² 1 pokój

Wysokość Wadium 18.900,00 zł.
Wysokość minimalnego postąpienia 2.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Piastowskie" w Cieszynie
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Żwirki i Wigury

...odbędzie się 2 grudnia 2025 r. (wtorek) o godz. 9.00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” w Cieszynie, ul. Hajduka 17 (sala konferencyjna).

Wysokość wadium 17.300,00 zł.

Wysokość minimalnego postąpienia 2.000,00 zł.

Lokal mieszkalny można oglądać od dnia 12 listopada 2025 r. po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu godziny pod nr tel. 33 85 13 351.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie do dnia 01 grudnia 2025 r. wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 000 zł

4 887 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

173 000 zł

4 887 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Wysokość wadium 17.300,00 zł.

Wysokość minimalnego postąpienia 2.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Moniuszki

...odbędzie się 21 października 2025 r. (wtorek) o godz. 10.00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” w Cieszynie, ul. Hajduka 17 (sala konferencyjna).

Wysokość wadium: 22.740,00 zł.

Wysokość minimalnego postąpienia: 2.000,00 zł.

Lokal mieszkalny można oglądać od dnia 25 września 2025 r. po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu godziny pod nr tel. 33 85 22 599.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie do dnia 20 października 2025 r. wadium na konto Spółdzielni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 400 zł

5 168 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Moniuszki

Cena wywoławcza:

227 400 zł

5 168 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Wysokość wadium: 22.740,00 zł.

Wysokość minimalnego postąpienia: 2.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Moniuszki

Wysokość wadium: 22.740,00 zł.

Wysokość minimalnego postąpienia: 2.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 400 zł

5 168 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka
Przetarg na mieszkanie

Cieszyn, Moniuszki

Cena wywoławcza:

227 400 zł

5 168 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Wysokość wadium: 22.740,00 zł.

Wysokość minimalnego postąpienia: 2.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-21

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości