Licytacje komornicze: Zławieś Mała

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

Nieruchomość położona pod adresem: 87-134 Zławieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni 486,00 m2, niezabudowanej, będącej własnością dłużnika: ***. Zgodnie z miejskim planem zagospodarowania przestrzennego / studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym jako tereny przemysł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 500 zł

33,95 zł/m²

486 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała

Cena wywoławcza:

16 500 zł

33,95 zł/m²

486 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Topolowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Topolowa ***, 87-134 Zławieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Władysława Warneńczyka 1, Toruń, 87-100 Toruń) prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1T/***/8.

Opis nieruchomości:
- nieruchomości położonej przy Topolowa ***, 87-134 Zławieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Władysława Warneńczyka ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

120 666,67 zł

1 516 zł/m²

80 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Topolowa

Cena wywoławcza:

120 666,67 zł

1 516 zł/m²

80 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Topolowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 862 m2 ma kształt rombu, teren płaski, sklasyfikowana jest w ewidencji gruntów jako B – tereny mieszkaniowe. Teren...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

135 750 zł

1 705 zł/m²

80 m² 5 pokoi

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Topolowa

Cena wywoławcza:

135 750 zł

1 705 zł/m²

80 m² 5 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Osiedlowa

...pierwsza licytacja nieruchomości , położonej przy Osiedlowa ***/***, ***-*** Zławieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1T/***/***.
Opis nieruchomości:
Samodzielny lokal mieszkalny nr *** wraz z udziałem wynoszącym *** / *** w częściach wspólnych budynku i prawie własności działki gruntu pod budynkiem, położony na II piętrze (trzecia kondygnacja) w budynku wielorodzinnym, 3-kondygnacyjnym, wybudowanym ok. 1979 r. o pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

59 250 zł

1 105 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2023-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

59 250 zł

1 105 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Osiedlowa

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy ul. Osiedlowa 4/18, 87-134 Zławieś Mała, dla którego Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Fosa Staromiejska 12/14, Toruń, 87-100 Toruń) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 170 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 127 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 500 zł

1 950 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2021-11-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

127 500 zł

1 950 zł/m²

65 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Osiedlowa

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy ul. Osiedlowa 4, 87-134 Zławieś Mała , dla którego Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 170 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 127 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 17 000,00 zł. Rękojmia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 500 zł

1 950 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2021-10-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

127 500 zł

1 950 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości