Przetargi i licytacje nieruchomości: Jastrzębie-Zdrój

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój, Beskidzka

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do udziału w konkursie ofert na sprzedaż:

*** udziału w wysokości 1/3 części przysługującego Jarosławowi Grzegorczyk w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Beskidzkiej 15, objętego księgą wieczystą nr ***. Budynek mieszkalny położony jest na działce nr 123/3 o powierzchni 0,7180 ha zapisanej w księdze wieczystej *** prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 414 zł

1 114 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Termin: 2023-02-17

Organizator przetargu:
Syndyk Krzysztof Kubica
Przetarg na mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój, Beskidzka

Cena wywoławcza:

65 414 zł

1 114 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-17

Organizator przetargu:
Syndyk Krzysztof Kubica
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Jastrzębie-Zdrój, Energetyków

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Jakub Mika Kancelaria Komornicza nr IV w Jastrzębiu-Zdroju z/s kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 20/2 zawiadamia, że w sprawie egzekucyjnej p-ko dłużnikowi "Energo-Eko I" S.A. przystąpi w dniu 17.02.2023r. o godz. 13:00 w gmachu Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Staszica 3 w sali nr 155 do

P I E R W S Z E J L I C Y T A C J I

nieruchomości gruntowych, położonych w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Energetyków.
Na przedmi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 763 500 zł

Termin: 2023-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Jastrzębie-Zdrój, Energetyków

Cena wywoławcza:

3 763 500 zł

P I E R W S Z E J L I C Y T A C J I

Na przedmi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, osiedle 1000-lecia

...na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ odbywać się będzie w formie elektronicznej

D R U G A E-L I C Y T A C J A

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. osiedle 1000-lecia 2, należącego po 1/3 udziału do każdego z dłużników solidarnych (sprzedaży podlegają 3 udziały dłużników ***, *** oraz *** łącznie, każdy po 1/3 - czyli całe mieszkanie). Dla ww prawa nie została założona księga wieczysta. Spółdzielcze własnościowe prawo ma p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

67 800 zł

1 887 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2023-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, osiedle 1000-lecia

Cena wywoławcza:

67 800 zł

1 887 zł/m²

36 m² 2 pokoje

D R U G A E-L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, Wodeckiego

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego położonego przy Wodeckiego 13, 44-335 Jastrzębie - Zdrój, dla którego SĄD REJONOWY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, 44-330 M. Jastrzębie-Zdrój) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Prawo dotyczy lokalu o powierzchni użytkowej 46,14 m2. Lokal składa się z 3 pokojów, łazienki, kuchni i przedpokoju. W treści księgi wie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

109 500 zł

2 373 zł/m²

46 m² 3 pokoje

Termin: 2023-02-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, Wodeckiego

Cena wywoławcza:

109 500 zł

2 373 zł/m²

46 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

...odbędzie się dnia 08.02.2023 r. o godz. 10ºº w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju ul. Wielkopolska 5A.
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
Koszty ustanowienia odrębnej własności ponosi nabywca.

Bliższych informacji udziela Dział Organizacyjno-Samorządowy tel. 32 47-87-130; -123, -114.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 501 zł/m²

56 m² 3 pokoje

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju
Przetarg na mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 501 zł/m²

56 m² 3 pokoje

Koszty ustanowienia odrębnej własności ponosi nabywca.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Cieszyńska/Podhalańska

...odbędzie się w dniu 1 lutego 2023 roku na godzinę 11:00 w sali 130 A, I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej przy skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Podhalańskiej, stanowiącej własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanej w ewidencji gruntów i budynków jako działka: 1830/11 o pow. 0,1198 ha, KW GL1J/00009654/2, obręb Jastrzębie Zdrój, k. m. 1. cena wywoławcza w przetargu wynosi 208 000,00 zł, wadium ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

208 000 zł

174 zł/m²

1 198 m²

Termin: 2023-02-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, Cieszyńska/Podhalańska

Cena wywoławcza:

208 000 zł

174 zł/m²

1 198 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość nierolna, zabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

990 000 zł

95,80 zł/m²

10 334 m²

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

990 000 zł

95,80 zł/m²

10 334 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

Jastrzębie-Zdrój, Ligonia

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Adam Mika Kancelaria Komornicza nr III w Jastrzębiu-Zdroju zawiadamia na podstawie art. 1013[6] k.p.c w zw. z art. 867 kpc w trybie uproszczonej egzekucji z nieruchomości w sprawie egzekucyjnej p-ko dłużnikowi ***, że w dniu 26.01.2023 r. o godz. 12:00 w kancelarii komornika przystąpi do

D R U G I E J L I C Y T A C J I

nieruchomości położonej w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Ligonia 1, posiadającej założoną w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

308 850 zł

729 zł/m²

424 m²

Termin: 2023-01-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Jastrzębie-Zdrój, Ligonia

Cena wywoławcza:

308 850 zł

729 zł/m²

424 m²

D R U G I E J L I C Y T A C J I

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

...odbędzie się dnia 25.01.2023 r. o godz. 10ºº w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju ul. Wielkopolska 5A.
Koszty ustanowienia odrębnej własności ponosi nabywca.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 591 zł/m²

56 m² 3 pokoje

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju
Przetarg na mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 591 zł/m²

56 m² 3 pokoje

Koszty ustanowienia odrębnej własności ponosi nabywca.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowa” w Jastrzębiu-Zdroju
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Pomorska 18, 44-335 M. Jastrzębie-Zdrój, dla którego SĄD REJONOWY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCHprowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal składa się dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 39,35 mkw. Posiada balkon i piwnicę.

Suma oszacowania wynosi 130 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

97 725 zł

2 483 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2023-01-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

Cena wywoławcza:

97 725 zł

2 483 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, Ruchu Oporu

P I E R W S Z A E-L I C Y T A C J A

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Ruchu Oporu 12, posiadającego założoną księgę wieczystą nr *** w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju należącego do dłużnika *** Mieszkanie o pow. 48,23 mkw znajduje się na wysokim parterze i posiada balkon. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

117 825 zł

2 443 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2023-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jastrzębie-Zdrój, Ruchu Oporu

Cena wywoławcza:

117 825 zł

2 443 zł/m²

48 m² 2 pokoje

P I E R W S Z A E-L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

745 000 zł

47,13 zł/m²

15 809 m²

Termin: 2023-01-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój, ŚLĄSKIE m. M.

Cena wywoławcza:

745 000 zł

47,13 zł/m²

15 809 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój

...odbędzie się w sali 130 A dnia 10.01.2023 roku I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych przy ul. Chabrowej, stanowiących własność Miasta Jastrzębie-Zdrój, opisanych w ewidencji gruntów i budynków jako działki:

᠆ 403/23 o pow. 0.1289 ha godzina 11:00, 10.01.2023 r. cena wywoławcza 78 000,00 zł, wadium 7 800,00 zł

᠆ 406/23 o pow. 0.1208 ha godzina 11:30, 10.01.2023 r. cena wywoławcza 73 000,00 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

60,43 zł/m²

1 208 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój

Cena wywoławcza:

73 000 zł

60,43 zł/m²

1 208 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Cena wywoławcza:

78 000 zł

60,51 zł/m²

1 289 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój

Cena wywoławcza:

78 000 zł

60,51 zł/m²

1 289 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Cena wywoławcza:

72 500 zł

60,62 zł/m²

1 196 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na działkę

Jastrzębie-Zdrój

Cena wywoławcza:

72 500 zł

60,62 zł/m²

1 196 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
1                         28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości