Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec, R. Traugutta

...odbędzie się w dniu 16.06.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 85.000,00 zł _(słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych)_

4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.

5. Szczegółowe info...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

845 000 zł

285 zł/m²

2 960 m²

Termin: 2023-06-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, R. Traugutta

Cena wywoławcza:

845 000 zł

285 zł/m²

2 960 m²

5. Szczegółowe info...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu w rejonie ul. Sedlaka, działka nr 411/7 o pow. 0,2659 ha. Nieruchomość posiada nieregularny kształt, wydłużonego wąskiego prostokąta.
Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowo-usługowa, obiekty handlowo-usługowe, oraz obiekty sportowy.
Nieruchomość położona w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i tramwajowych.
Odległość do centru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

175 000 zł

Odległość do centru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Traugutta

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do Pana ***.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,0757 ha, położona w Sosnowcu przy ul. Traugutta o nr działki 2075/1 w obrębie ewidencyjnym 0012, dla której VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu prowadzi księgę o sygn. KW ***

Suma oszacowania nieruchomości wynosi brutto 129 150,00 zł (sto dwadzieścia dziewięć tysięcy sto pięćdziesiąt 0/100 zł) zaś cena wywoławcza jest równa ¾ sumy oszacowania i...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 862,50 zł

128 zł/m²

757 m²

Termin: 2023-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Będzinie
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Traugutta

Cena wywoławcza:

96 862,50 zł

128 zł/m²

757 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do Pana ***.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Będzinie
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Górna

...odbędzie się w dniu 19.05.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 44.000,00 zł _(słownie: czterdzieści cztery tysiące złotych)._

5. Szczegółowe in...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

436 200 zł

200 zł/m²

2 181 m²

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Górna

Cena wywoławcza:

436 200 zł

200 zł/m²

2 181 m²

5. Szczegółowe in...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Milowice

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza dwa pisemne przetargi na sprzedaż:

1. 1/6 udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej położonej w Sosnowcu przy ul. Stalowej 1/I/4, pow. całk. 119,8 m2 (KW nr ***). Cena wywoławcza wynosi 28 800,00 zł netto,

oraz (informacyjnie)
2. 1/6 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Dąbrowie Górniczej, pow. całk. 878 m2 (KW nr ***). Cena wywoławc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 800 zł

240 zł/m²

120 m²

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Milowice

Cena wywoławcza:

28 800 zł

240 zł/m²

120 m²

oraz (informacyjnie)
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 2/31

Lokal składa się z 1 pokoju oraz 1 pokoju z aneksem kuchennym i wydzielonym WC znajdujących się na parterze, a także 1 pokoju znajdującego się na I piętrze. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 10,59 m2 oraz piwnica o powierzchni 10,59 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 21,18 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 000 zł

4 424 zł/m²

66 m² 2 pokoje

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 2/31

Cena wywoławcza:

292 000 zł

4 424 zł/m²

66 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maliny

Syndyk ***ogłasza przetarg pisemny na:

• Zbycie udziału w wysokości 4/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Maliny w Sosnowcu, o powierzchni użytkowej 44,05 m2, dla której Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi księgę wieczystą numer ***;

Cena wywoławcza wynosi: 123 000,00 zł (słownie: sto dwadzieścia trzy tysiące złotych).

Adres do składania ofert: Biuro Syndyka ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice (od 9.30 do 15.00).

Termin składania ofert: do 18 maja 2023 r. do godz. 15.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 000 zł

2 792 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Jawor
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Maliny

Cena wywoławcza:

123 000 zł

2 792 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Syndyk ***ogłasza przetarg pisemny na:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Jawor
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dworska 52/14

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

4 833 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dworska 52/14

Cena wywoławcza:

174 000 zł

4 833 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-18

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kosynierów

Nieruchomość gruntowa położona w Sosnowcu przy ul. Kosynierów, obejmująca działkę oznaczoną numerem geodezyjnym 1825/52, obręb Zagórze, o powierzchni 987 m2. Nieruchomość ma kształt wydłużonego prostokąta. Teren działki płaski, niezagospodarowany. Nieruchomość nie jest ogrodzona. Posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, gazociągu, sieci energetycznej, teletechnicznej oraz ciepłociągu. Przez działkę przebiega kolidujące sieci uzbrojenia terenu w postaci kab...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 500 zł

88,65 zł/m²

987 m²

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kosynierów

Cena wywoławcza:

87 500 zł

88,65 zł/m²

987 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stroma

...odbędzie się w dniu 16.05.2023 r., o godz. 9.00, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 30 000,00 zł (_słownie: trzydzieści tysięcy złotych_).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie internetowej www.sosnowiec.pl.

Szczegó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

324 000 zł

294 zł/m²

1 101 m²

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stroma

Cena wywoławcza:

324 000 zł

294 zł/m²

1 101 m²

Szczegó...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Żeglarska

...odbędzie się w dniu 12.05.2023 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 48.000,00 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy złotych).

5. Szczegółowe infor...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

476 000 zł

205 zł/m²

2 321 m²

Termin: 2023-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Żeglarska

Cena wywoławcza:

476 000 zł

205 zł/m²

2 321 m²

5. Szczegółowe infor...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Banacha

...odbędzie się w dniu 12.05.2023 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości: 5.000,00 zł.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego
w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie internetowej www.sosnowiec.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale G...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 000 zł

154 zł/m²

345 m²

Termin: 2023-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Banacha

Cena wywoławcza:

53 000 zł

154 zł/m²

345 m²

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości: 5.000,00 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale G...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stroma

...odbędzie się w dniu 9.05.2023 r., o godz. 9.00, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 20 000,00 zł (_słownie: dwadzieścia tysięcy złotych_).

Szczegół...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

321 zł/m²

610 m²

Termin: 2023-05-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stroma

Cena wywoławcza:

196 000 zł

321 zł/m²

610 m²

Szczegół...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Słowackiego

...odbędzie się w dniu 21.04.2023 r., o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 1 000,00 zł (_słownie: jeden tysiąc złotych_).

Szczegółowe info...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 800 zł

200 zł/m²

59 m²

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Słowackiego

Cena wywoławcza:

11 800 zł

200 zł/m²

59 m²

Szczegółowe info...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Dmowskiego

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do ***

Przedmiotem sprzedaży jest udział w nieruchomości w wysokości 27/32 dot. działki niezabudowanej o pow. 1,4698 ha, położonej w Sosnowcu przy ul. Dmowskiego o nr działki 627/16 w obrębie ewidencyjnym 0003, dla której VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu prowadzi księgę o sygn. KW ***

Suma oszacowania nieruchomości wynosi brutto 2 533 308,00 zł (dwa miliony pięćset trzydzieści trzy tysiące trzysta osiem złotych 0/100 zł) zaś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 899 981 zł

129 zł/m²

14 698 m²

Termin: 2023-04-18

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

1 899 981 zł

129 zł/m²

14 698 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-18

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości