Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 54/3

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z WC. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 5,60 m2 oraz komórka o powierzchni 8,01 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 13,61 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

2 464 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 54/3

Cena wywoławcza:

69 000 zł

2 464 zł/m²

28 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, ul. Rynek

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XII GUp 87/20 ogłasza przetarg w trybie art. 320 Prawa upadłościowego na sprzedaż nieruchomości *** prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą *** położonej w Sosnowcu przy ul. Rynek 24

***

PRZEDMIOT PRZETARGU

Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości położonej w Sosnowcu przy ul. Rynek 24. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0990 ha na którą składa się działka nr 3111, zabudowana jest budynkiem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

648 000 zł

655 zł/m²

990 m²

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Syndyk Krzysztof Kisiel
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, ul. Rynek

Cena wywoławcza:

648 000 zł

655 zł/m²

990 m²

***

PRZEDMIOT PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Syndyk Krzysztof Kisiel
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mikołajczyka 48/4

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz WC. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 11,93 m2 oraz komórka o powierzchni 3,67 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 15,60 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną (szambo). Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 000 zł

2 303 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mikołajczyka 48/4

Cena wywoławcza:

76 000 zł

2 303 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Bór, Piękna

Syndyk masy upadłości *** - Waldemar Łukaszowicz sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej-sygn. akt X GUp 108/22/9, na następujących warunkach: Przedmiotem sprzedaży jest 1/3 udziałów w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu przy ul. Pięknej 4a/18 w Sosnowcu. Brak prowadzonej księgi wieczystej. Wartość wywoławcza wynosi 48.500,00 zł. Sprzedaż udziału w nieruchomości następuje na podstawie Ustawy z d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

1 054 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-03

Organizator przetargu:
Syndyk Waldemar Łukaszowicz
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Bór, Piękna

Cena wywoławcza:

48 500 zł

1 054 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-03

Organizator przetargu:
Syndyk Waldemar Łukaszowicz
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Witkiewicza

...odbędzie się w dniu 31.05.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie spółdzielni.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowej „ŚRODULA” PKO BP S.A. O/Sosnowiec Nr 46 1020 2498 0000 8202 0018 5835.

Wadium ma znajdować się na koncie spółdzielni w przeddzień przetargu.

Wadium przepada na rzecz spółdzielni jeżeli oferent, który wygrał przetarg w terminie do 30 dni od daty ogłoszenia wyniku przetargu nie dokona czynności związanych z zawarciem umow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

262 000 zł

4 421 zł/m²

59 m²

Termin: 2022-05-31

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Witkiewicza

Cena wywoławcza:

262 000 zł

4 421 zł/m²

59 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-31

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz

...odbędzie się w dniu 27 maja 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.00. Poprzedni przetarg odbył się 18.03.2022 r.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego
w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 000 zł

263 zł/m²

769 m²

Termin: 2022-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz

Cena wywoławcza:

202 000 zł

263 zł/m²

769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-27

Cena wywoławcza:

172 000 zł

253 zł/m²

679 m²

Termin: 2022-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz

Cena wywoławcza:

172 000 zł

253 zł/m²

679 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kielecka

...odbędzie się w dniu 26.05.2022 r. w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna – pokój nr 3)

***
M – 2 pow. 35,88 m2 piętro IV ul. Kielecka 48/44 godz. 11.00

Wartość rynkowa wynosi 164.921,00 zł

Wadium w wysokości 16.492,00 zł

Przystępujący do przetargu nieograniczonego zobowiązani są do złożenia w siedzibie Spółdzielni w dniu 23.05.2022 r. w godz. od 10.00 do 15.00 n/w dokumentów:

***
dowód wpłaty wadium i kosztów manipulacyjnych w wysokości 100,00 zł,

***
pisemne oświadczenie o zamiar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 921 zł

4 596 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2022-05-26

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK w Sosnowcu
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kielecka

Cena wywoławcza:

164 921 zł

4 596 zł/m²

36 m² 2 pokoje

***

Wartość rynkowa wynosi 164.921,00 zł

Wadium w wysokości 16.492,00 zł

***

***
pisemne oświadczenie o zamiar...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-26

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA HUTNIK w Sosnowcu
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 50/1

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz 2 przedpokoi. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 1,13 m2 oraz komórka o powierzchni 11,93 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 13,06 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

2 581 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2022-05-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 50/1

Cena wywoławcza:

111 000 zł

2 581 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Studzienna 16/I/22

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,20 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 000 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Studzienna 16/I/22

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 000 zł/m²

29 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Sielecka 25/46

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 5,27 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową, CW oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

197 000 zł

4 104 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Sielecka 25/46

Cena wywoławcza:

197 000 zł

4 104 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w dniu 22.04.2022 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.
3. Wysokość wadium wynosi: 20.000,00 zł _(słownie: dwadzieścia tysięcy złotych)._
4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.
5. Szczegółowe informacje o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 900 zł

133 zł/m²

1 394 m²

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

185 900 zł

133 zł/m²

1 394 m²

5. Szczegółowe informacje o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM” z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.

ul. Maliny 4/2

•\tpow. użytk. 37,25 m² (parter)

•\t2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;

•\tcena wywoławcza – 120.000,00 zł

•\tkwota postąpienia licytacyjnego – 1.200,00 zł

•\twadium – 12.000,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 07.04.2022 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 221 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 221 zł/m²

37 m² 2 pokoje

ul. Maliny 4/2

•\tpow. użytk. 37,25 m² (parter)

•\t2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;

•\tcena wywoławcza – 120.000,00 zł

•\tkwota postąpienia licytacyjnego – 1.200,00 zł

•\twadium – 12.000,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 07.04.2022 r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

ul. Maliny 7/3
• pow. użytk. 39,35 m² (parter)
• 2 pokoje, kuchnia, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 125.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.250,00 zł
• wadium – 12.500,00 zł
 Ww. lokal można oglądać w dniach 07.04.2022 r. oraz 11.04.2022...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 177 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 177 zł/m²

39 m² 2 pokoje

ul. Maliny 7/3
• pow. użytk. 39,35 m² (parter)
• 2 pokoje, kuchnia, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 125.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.250,00 zł
• wadium – 12.500,00 zł
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 3/15

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 13,03 m2 oraz komórka o powierzchni 0,86 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 13,89 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz CO...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

3 452 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2022-04-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 3/15

Cena wywoławcza:

145 000 zł

3 452 zł/m²

42 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości