Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 08:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

371 000 zł

261 zł/m²

1 420 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

371 000 zł

261 zł/m²

1 420 m²

https://lain3-srk.coig.biz/....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 09:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 04.09.2025r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

328 000 zł

266 zł/m²

1 234 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

328 000 zł

266 zł/m²

1 234 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.09.2025r. o godz. 11:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 000 zł

226 zł/m²

780 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

176 000 zł

226 zł/m²

780 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kielecka

...odbędzie się w dniu 5 września 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20
w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.30.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i w wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 17 000,00 zł (słownie: _siedemnaście tysięcy złotych_) płatne przelewem na konto BANK PKO BP SA nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 do dnia 1 września 2025 r. (w terminie umożliwiającym potwierdzenie wpłaty wadium na koncie Gminy na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

323 000 zł

4 252 zł/m²

76 m² 4 pokoje

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kielecka

Cena wywoławcza:

323 000 zł

4 252 zł/m²

76 m² 4 pokoje

w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.30.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

...odbędzie się w dniu 05.09.2025 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

4. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 38.000,00 zł (słownie: trzydzieści osiem tysięcy złotych).Wadium należy wpłacić do dnia 01.09.2025 r. przelewemna rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu BANK PKO BP nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 01.09.2025 r. środki finansowe musz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

381 000 zł

137 zł/m²

2 784 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

Cena wywoławcza:

381 000 zł

137 zł/m²

2 784 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Maczki

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 792/50 o pow. 0,7831 ha, obręb Maczki.

Działka ma kształt nieregularny, teren płaski bez znaczących deniwelacji. Działka niezabudowana, niezagospodarowana, porośnięta roślinnością i młodym drzewostanem (samosiejki), który nie przedstawia wartości. Na nieruchomości znajduje się budynek blaszany budynek garażu nie związany na tr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

166 zł/m²

7 831 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Maczki

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

166 zł/m²

7 831 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 11:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 01.09.2025r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1).
Uwaga: obowiązuje nowy Regulamin postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 000 zł

310 zł/m²

987 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

306 000 zł

310 zł/m²

987 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 10:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 000 zł

251 zł/m²

927 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

233 000 zł

251 zł/m²

927 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 11:30 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

293 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

205 000 zł

293 zł/m²

700 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 03.09.2025r. o godz. 12:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

213 000 zł

289 zł/m²

736 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

213 000 zł

289 zł/m²

736 m²

https://lain3-srk.coig.biz/.
(azm.srk.com.pl -> zakładka „Regulaminy”)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Stacyjna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Stacyjnej 3/7 w Sosnowcu.

Budynek mieszkalny nr 3 znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, terenów kolejowych oraz punktów usługowo-handlowych (apteka, dyskonty spożywcze, szkoła, kościół, sklep sportowy, Dom Kultury, przystań kajakowa, rodzinne ogródki działkowe). W odległości ok. 400 m znajduje się przystanek autobusowy, stacja kolejowa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 000 zł

3 057 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Stacyjna

Cena wywoławcza:

151 000 zł

3 057 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Skwerowa 7/7 w Sosnowcu.

Budynek mieszkalny nr 7 znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, terenów kolejowych oraz punktów usługowo-handlowych (apteka, dyskonty spożywcze, szkoła, kościół, sklep sportowy, Dom Kultury, przystań kajakowa, rodzinne ogródki działkowe). W odległości ok. 60 m znajduje się przystanek autobusowy, stacja kolejowa So...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 000 zł

2 032 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Skwerowa

Cena wywoławcza:

88 000 zł

2 032 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Stary Sosnowiec, Mariana Maliny

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość położonego w Sosnowcu przy ulicy Mariana Maliny ***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu, Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** wchodzącego w skład masy upadłości *** za cenę nie niższą niż 120.000,00 zł, która to cena stanowi 100% wartości rynkowej nieruchomości. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

*** ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 009 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
Syndyk Jędrzej Minkus
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Stary Sosnowiec, Mariana Maliny

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3 009 zł/m²

40 m² 2 pokoje

*** ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
Syndyk Jędrzej Minkus
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Krakowska

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Krakowskiej 5/18 w Sosnowcu.

Budynek mieszkalny nr 5 znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, terenów kolejowych oraz punktów usługowo-handlowych (apteka, dyskonty spożywcze, szkoła, kościół, sklep sportowy, Dom Kultury, przystań kajakowa, rodzinne ogródki działkowe). W odległości ok. 150 m znajduje się przystanek autobusowy, stacja kolejo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

2 732 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Krakowska

Cena wywoławcza:

112 000 zł

2 732 zł/m²

41 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kadłubka

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w gminie Sosnowiec przy ul. Kadłubka 24/1.

Budynek mieszkalny nr 24 znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, terenów kolejowych oraz punktów usługowo-handlowych (apteka, dyskonty spożywcze, szkoła, kościół, sklep sportowy, Dom Kultury, przystań kajakowa, rodzinne ogródki działkowe). W odległości ok. 50 m znajduje się przystanek autobusowy, stacja ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

2 086 zł/m²

74 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kadłubka

Cena wywoławcza:

155 000 zł

2 086 zł/m²

74 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
PKP
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości