Przetargi nieruchomości: świętokrzyskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 130 zł

8,84 zł/m²

920 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Cena wywoławcza:

8 130 zł

8,84 zł/m²

920 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

9 880 zł

6,18 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Rytwiany, Niedziałki

Cena wywoławcza:

9 880 zł

6,18 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

26 960 zł

3,09 zł/m²

8 731 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

26 960 zł

3,09 zł/m²

8 731 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

17 200 zł

3,06 zł/m²

5 627 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

17 200 zł

3,06 zł/m²

5 627 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

23 400 zł

3,37 zł/m²

6 939 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

23 400 zł

3,37 zł/m²

6 939 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

40 800 zł

10,46 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Staszów, Kurozwęki

Cena wywoławcza:

40 800 zł

10,46 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

18 370 zł

11,61 zł/m²

1 582 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Cena wywoławcza:

18 370 zł

11,61 zł/m²

1 582 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kazimierski, gm. Opatowiec, Kocina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kazimierski, gmina Opatowiec, obręb Kocina działka nr: 795 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0300 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1I/00031054/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 920 zł

6,40 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kazimierski, gm. Opatowiec, Kocina

Cena wywoławcza:

1 920 zł

6,40 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

buski, gm. Solec-Zdrój, Świniary

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat buski, gmina Solec-Zdrój, obręb Świniary działka nr: 731 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0400 ha; RV/R - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1B/00068313/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 630 zł

18,04 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

buski, gm. Solec-Zdrój, Świniary

Cena wywoławcza:

12 630 zł

18,04 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

2 700 zł

3,38 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

opatowski, gm. Ożarów, Janików

Cena wywoławcza:

2 700 zł

3,38 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

22 350 zł

3,73 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

opatowski, gm. Sadowie, Bukowiany

Cena wywoławcza:

22 350 zł

3,73 zł/m²

6 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,48 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Potoczek

Cena wywoławcza:

6 700 zł

2,48 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załaczniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości