Przetargi nieruchomości: świętokrzyskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Bronisławów

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 880 zł

1,61 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Bronisławów

Cena wywoławcza:

8 880 zł

1,61 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

10 300 zł

3,55 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

opatowski, gm. Ożarów, Szymanówka

Cena wywoławcza:

10 300 zł

3,55 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

8 500 zł

2,10 zł/m²

4 040 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Ożarów, Nowe

Cena wywoławcza:

8 500 zł

2,10 zł/m²

4 040 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

42 360 zł

9,63 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

opatowski, gm. Iwaniska, Wygiełzów

Cena wywoławcza:

42 360 zł

9,63 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

4 030 zł

1,92 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Sulejów

Cena wywoławcza:

4 030 zł

1,92 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

18 500 zł

4,51 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

opatowski, gm. Iwaniska, Dziewiątle

Cena wywoławcza:

18 500 zł

4,51 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Rudniki działka nr: 537 o pow. ewid. 0.7900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7900 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4500 ha; RVI/R - 0,3400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027643/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 300 zł

5,61 zł/m²

7 900 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Cena wywoławcza:

44 300 zł

5,61 zł/m²

7 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Rudniki działka nr: 459 o pow. ewid. 0.3600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3600 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 0,0100 ha; LsV/Ls - 0,3500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027643/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 200 zł

1,72 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Cena wywoławcza:

6 200 zł

1,72 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Antonielów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Antonielów działki nr: 72/1 o pow. ewid. 0.0234, nr: 72/3 o pow. ewid. 0.6136. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6370 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2304 ha; PsV/Ps - 0,4066 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027795/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 390 zł

16,86 zł/m²

6 370 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Antonielów

Cena wywoławcza:

107 390 zł

16,86 zł/m²

6 370 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Rudniki działka nr: 463 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 0,0300 ha; LsV/Ls - 0,2300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027643/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 570 zł

1,76 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Cena wywoławcza:

4 570 zł

1,76 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Nowek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Nowek działki nr: 82/3 o pow. ewid. 1.3563, nr: 82/1 o pow. ewid. 0.3050. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.6613 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 1,3652 ha; ŁVI/Lzr - 0,2961 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027147/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 230 zł

3,20 zł/m²

16 613 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Nowek

Cena wywoławcza:

53 230 zł

3,20 zł/m²

16 613 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Rudniki działka nr: 461 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 0,0300 ha; LsV/Ls - 0,2700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027643/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 230 zł

1,74 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Cena wywoławcza:

5 230 zł

1,74 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Rudniki działka nr: 457 o pow. ewid. 0.5900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5900 ha, w tym w użytkach (ŁVI/Ł - 0,0100 ha; LsV/Ls - 0,5800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027643/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 980 zł

1,69 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Rudniki

Cena wywoławcza:

9 980 zł

1,69 zł/m²

5 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Nowiny

dot. przetargu ustnego nieograniczonego

Przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0935 ha, położonej w miejscowości Wola Murowana, w obrębie geodezyjnym Wola Murowana w Gminie Nowiny. Nieruchomość ta jest oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 354/6. Dla niniejszej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowiny, prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Kielcach księga wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

120 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowiny
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

Cena wywoławcza:

112 000 zł

120 zł/m²

935 m²

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Nowiny

dot. przetargu ustnego nieograniczonego

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowiny
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości