Przetargi nieruchomości: świętokrzyskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Starachowice

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego trzypokojowego o pow. 46m2 przy ul. Staszica ***, dla którego Sąd Rejonowy w Starachowicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr *** za cenę nie mniejszą niż 215 000,00 zł (słownie: dwieście piętnaście tysięcy złotych i 00/100 groszy).

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 000 zł

4 674 zł/m²

46 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Starachowice

Cena wywoławcza:

215 000 zł

4 674 zł/m²

46 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Starachowice, Pogodna

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej dz. ew. nr ***położoną w Starachowicach, ul. Pogodna ***, obręb nr 01, pow. starachowicki, woj. świętokrzyskie, za cenę nie mniejszą niż 338 000 zł (słownie: trzysta trzydzieści osiem tysięcy złotych i 00/100 groszy). Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Starachowicach V Wydział Ksią...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

338 000 zł

3 189 zł/m²

106 m² 6 pokoi

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Starachowice, Pogodna

Cena wywoławcza:

338 000 zł

3 189 zł/m²

106 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Górno, Radlin

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Kielcach V Wydziałem Gospodarczym Sekcją ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych w sprawie o sygn. akt KI1L/GUp/56/2025, ogłasza łączną sprzedaż w trybie z wolnej ręki:

- prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną o numerze ***/7 o powierzchni 1 002 m2, obręb ewidencyjny 0011 Radlin, położonej w m. Radlin, gm. Gór...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 360 256 zł

565 zł/m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Górno, Radlin

Cena wywoławcza:

1 360 256 zł

565 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na działkę

Kielce, Herby, Skrajna

Sprzedaż przez syndyka w postępowaniu upadłościowym KI1L/GUp/99/2025 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr ***, obręb 0004, o powierzchni 0,0825 ha, położonej w Kielcach przy ulicy Skrajnej.

Przeznaczenie nieruchomości: _"SP strefa gospodarcza : teren produkcji, teren komunikacji, teren zieleni urządzonej, teren ogródków działkowych, teren infrastruktury technicznej" _

Nieruchomość stanowiąca przedmiot wyceny położona jest w północno-zachodniej częś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 700 zł

278 zł/m²

825 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk Paulina Bursztein
Przetarg na działkę

Kielce, Herby, Skrajna

Cena wywoławcza:

229 700 zł

278 zł/m²

825 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk Paulina Bursztein
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrowiec Świętokrzyski, Zygmuntówka

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 11
00 w Urzędzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
przy ul. Jana Głogowskiego 3/5 w sali 002 (parter).
Informacje dotyczące wadium
Wadium należy uiścić do dnia 21 kwietnia 2026 r. Wadium może być wnoszone wyłącznie w pieniądzu PLN
w formie wpłaty gotówkowej w kasie Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego lub przelewu bankowego

na konto Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego - Santander Bank Polska S.A. 61 1090 2040 0000 0001 4742
2947....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

3 667 zł/m²

58 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrowiec Świętokrzyski, Zygmuntówka

Cena wywoławcza:

214 000 zł

3 667 zł/m²

58 m²

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 11
00 w Urzędzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego
przy ul. Jana Głogowskiego 3/5 w sali 002 (parter).
Informacje dotyczące wadium

2947....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Bedlno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Bedlno działka nr: 306/2 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0300 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00007951/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 280 zł

4,27 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Bedlno

Cena wywoławcza:

1 280 zł

4,27 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Smyków, Cisownik

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Smyków, obręb Cisownik działka nr: 225 o pow. ewid. 0.5300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5300 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3000 ha; PsV/Ps - 0,0300 ha; LsV/Ls - 0,2000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00009114/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 930 zł

3,38 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Smyków, Cisownik

Cena wywoławcza:

17 930 zł

3,38 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Gowarczów, Rogówek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Gowarczów, obręb Rogówek działki nr: 107 o pow. ewid. 0.7900, nr: 108 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9400 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,7900 ha; ŁIV/Lzr - 0,1500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00007884/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 790 zł

3,17 zł/m²

9 400 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Gowarczów, Rogówek

Cena wywoławcza:

29 790 zł

3,17 zł/m²

9 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Bedlenko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Bedlenko działka nr: 620/1 o pow. ewid. 0.1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1800 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 0,1800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00007580/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 270 zł

3,48 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Bedlenko

Cena wywoławcza:

6 270 zł

3,48 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Fałków, Fałków

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Fałków, obręb Fałków działka nr: 745 o pow. ewid. 0.8400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8400 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,0973 ha; PsV/Lzr - 0,5527 ha; PsVI/Lzr - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00041402/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 780 zł

3,90 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Fałków, Fałków

Cena wywoławcza:

32 780 zł

3,90 zł/m²

8 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Smyków, Wólka Smolana

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Smyków, obręb Wólka Smolana działka nr: 182 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 ha, w tym w użytkach (RVI/Lzr - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00017188/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 630 zł

19,08 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Smyków, Wólka Smolana

Cena wywoławcza:

7 630 zł

19,08 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Fałków, Zbójno

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Fałków, obręb Zbójno działka nr: 558 o pow. ewid. 0.6600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6600 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1000 ha; RVI/R - 0,4300 ha; LsV/Ls - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00038306/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 640 zł

5,10 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Fałków, Zbójno

Cena wywoławcza:

33 640 zł

5,10 zł/m²

6 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Opatów, Leszka Czarnego

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu pisemnego.

Termin składania ofert: do 27 kwietnia 2026 r. do godz. 15:00

Transakcja zwolniona z podatku VAT

Wadium: 10 560 zł

Wymagania ofertowe oraz dokumenty dotyczące Nieruchomości dostępne są u osoby kontaktowej:

Marcin Skwarek

Opis nieruchomości:

Przedmiotem sprzedaży jest prawo odrębnej własności lokalu mieszkalnego numer 7, o powierzchni 48,33 mkw., położonego w Opatowie przy ul. Leszka Czarnego 4 ("Lokal"). Do Lokalu przyna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 200 zł

4 370 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
PZU
Przetarg na mieszkanie

Opatów, Leszka Czarnego

Cena wywoławcza:

211 200 zł

4 370 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu pisemnego.

Transakcja zwolniona z podatku VAT

Wadium: 10 560 zł

Marcin Skwarek

Opis nieruchomości:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
PZU
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 250 zł

2,71 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opatowski, gm. Tarłów, Tarłów, Czekarzewice I

Cena wywoławcza:

3 250 zł

2,71 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości