Przetargi nieruchomości: świętokrzyskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Busko-Zdrój

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 r. w sali nr 22 (I piętro) Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Różana 2

Cena wywoławcza nieruchomości wynoszi:

*** 30 000,00 zł dz. 789/15 obr. 06 miasto Busko-Zdrój.

Wadium w wysokości:

*** 3 000,00 zł dz. nr 789/15 obr. 06 miasto Busko-Zdrój

należy wpłacić w pieniądzu na konto Gminy Busko-Zdrój nr 84 8480 0004 2001 0020 2000 0003 BS Busko-Zdrój. Wadium powinno wpłynąć na konto Gminy najpóźniej 17.04.2026 r.

Przy wpłacie wadium należy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

171 zł/m²

175 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój
Przetarg na działkę

Busko-Zdrój

Cena wywoławcza:

30 000 zł

171 zł/m²

175 m²

Cena wywoławcza nieruchomości wynoszi:

*** 30 000,00 zł dz. 789/15 obr. 06 miasto Busko-Zdrój.

Wadium w wysokości:

*** 3 000,00 zł dz. nr 789/15 obr. 06 miasto Busko-Zdrój

Przy wpłacie wadium należy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Boh. Warszawy

Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej 26 w Kielcach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na własnościowy lokal mieszkalny z pomieszczeniem przynależnym o pow. 48,00 m 2 przy ul. Boh. Warszawy 15 m 67 w Kielcach, składający się z trzech pokoi, kuchni ciemnej, przedpokoju, łazienki na IV piętrze z balkonem. Z powyższym lokalem związany jest udział wynoszący 4800/1573363 w nieruchomości wspólnej w tym we własności gruntu.

Do udziału zaprasza się osoby fizyczne i prawne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

380 000 zł

7 917 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Boh. Warszawy

Cena wywoławcza:

380 000 zł

7 917 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Do udziału zaprasza się osoby fizyczne i prawne...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Szczecińska

Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej 26 w Kielcach ogłasza ustny przetarg nieograniczony na własnościowy lokal mieszkalny z pomieszczeniem przynależnym o pow. 37,10 m2 przy ul. Szczecińskiej 17 m 21 w Kielcach, położony na IV piętrze, składający się z dwóch pokoi, kuchni widnej, przedpokoju, z balkonem.

Do udziału zaprasza się osoby fizyczne i prawne mające pełną zdolność do czynności prawnych. Cenę wywoławczą lokalu 270.000 zł, a warunkiem przystąpienia do przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

7 278 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Szczecińska

Cena wywoławcza:

270 000 zł

7 278 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Udziców

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 600 zł

3,60 zł/m²

4 330 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Udziców

Cena wywoławcza:

15 600 zł

3,60 zł/m²

4 330 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

31 500 zł

4,50 zł/m²

7 000 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Łubnice, Przeczów

Cena wywoławcza:

31 500 zł

4,50 zł/m²

7 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

24 420 zł

5,82 zł/m²

4 198 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Udziców

Cena wywoławcza:

24 420 zł

5,82 zł/m²

4 198 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

8 130 zł

8,84 zł/m²

920 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Szydłów, Gacki

Cena wywoławcza:

8 130 zł

8,84 zł/m²

920 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

20 530 zł

3,02 zł/m²

6 805 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Udziców

Cena wywoławcza:

20 530 zł

3,02 zł/m²

6 805 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

13 400 zł

3,94 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Bałtów, Lemierze

Cena wywoławcza:

13 400 zł

3,94 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

12 800 zł

2,93 zł/m²

4 376 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Prawęcin

Cena wywoławcza:

12 800 zł

2,93 zł/m²

4 376 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

46 900 zł

24,41 zł/m²

1 921 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Kunów, Miasto

Cena wywoławcza:

46 900 zł

24,41 zł/m²

1 921 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

24 400 zł

2,98 zł/m²

8 180 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Prawęcin

Cena wywoławcza:

24 400 zł

2,98 zł/m²

8 180 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

0 zł

350 000 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Udziców

Cena wywoławcza:

0 zł

350 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

17 830 zł

5,80 zł/m²

3 073 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Kunów, Udziców

Cena wywoławcza:

17 830 zł

5,80 zł/m²

3 073 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Cena wywoławcza:

34 000 zł

8,72 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Staszów, Kurozwęki

Cena wywoławcza:

34 000 zł

8,72 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości