Przetargi i licytacje nieruchomości: Kowal

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Kowal, Unisławice

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 12.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 500 zł

22,27 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kowal, Unisławice

Cena wywoławcza:

24 500 zł

22,27 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Kowal, Dobrzyńska

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. Dobrzyńska i ul. Polna, 87-820 Kowal, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego 20, Włocławek, 87-800 Włocławek) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1W/***/0.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o pow. 2641 m2, działka nr ewid. ***/3 położona w mieście Kowal, ul. Dobrzyńska, gmina Kowal, powiat włocławski, woj. kujawsko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

102 450 zł

38,79 zł/m²

2 641 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kowal, Dobrzyńska

Cena wywoławcza:

102 450 zł

38,79 zł/m²

2 641 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Kowal, Dobiegniewska

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r. o godz. 10:00 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu, przy ul. Warszawskiej 6/5.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z Kancelarią pod numerem 516 083 657.

Szczegółowe warunki sprzedaży, a także opis i oszacowanie przedmiotu sprzedaży zostały udostępnione na stronie internetowej: www.zieciak.com.pl

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

513 000 zł

4 039 zł/m²

127 m² 6 pokoi

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Dobiegniewska

Cena wywoławcza:

513 000 zł

4 039 zł/m²

127 m² 6 pokoi

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Kowal

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy brak, Strzały, 87-820 Kowal, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego 20, Włocławek, 87-800 Włocławek) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1W/***/8.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działka gruntowa o nr ewidencyjnym *** o pow. 0,6800 ha, położona w miejscowości Strzały, gmina Kowal....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 700 zł

5,25 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kowal

Cena wywoławcza:

35 700 zł

5,25 zł/m²

6 800 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Kowal, Kościuszki

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej, działka nr ***o powierzchni 0,0874 ha, położonej w Kowalu (87-820), przy ulicy Kościuszki ***, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, zabudowanej budynkiem jednokondygnacyjnym o powierzchni 75,94 m2, niepodpiwniczonym z poddaszem nieużytkowym oraz budynkiem gospodarczym o pow. ok. 35 m2, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 224,99 zł

1 623 zł/m²

76 m²

Termin: 2025-08-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Kościuszki

Cena wywoławcza:

123 224,99 zł

1 623 zł/m²

76 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Kościuszki

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej, działka nr ***o powierzchni 0,0874 ha, położonej w Kowalu (87-820), przy ulicy Kościuszki ***, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, zabudowanej budynkiem jednokondygnacyjnym o powierzchni 75,94 m2, niepodpiwniczonym z poddaszem nieużytkowym oraz budynkiem gospodarczym o pow. ok. 35 m2, z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 916 zł

1 803 zł/m²

76 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Kościuszki

Cena wywoławcza:

136 916 zł

1 803 zł/m²

76 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Kowal, Kołłątaja

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Kołłątaja ***, 87-820 Kowal, dla której Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kilińskiego 20, Włocławek, 87-800 Włocławek) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1W/***/9.

Opis nieruchomości:
Budynek mieszkalny, jednorodzinny, murowany, parterowy, niepodpiwniczony, wolnostojący o powierzchni zabudowy 107 m2, o powierzchni użytkowej 70 m2, wybudowany z cegły c...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

241 400 zł

2 256 zł/m²

107 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kowal, Kołłątaja

Cena wywoławcza:

241 400 zł

2 256 zł/m²

107 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Kowal, Dobiegniewska

...odbędzie się 15 kwietnia 2025 r. o godz. 11:00 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu przy ul. Warszawska 6 lok. 5. Z opisem i oszacowaniem przedmiotu sprzedaży oraz Regulaminem można zapoznać się po uprzednim uzgodnieniu terminu (56 621 90 24 lub516 083 657).

Regulamin sprzedaży jest dostępny na stronie internetowej biura w zakładce „Ogłoszenia”....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

513 000 zł

4 039 zł/m²

127 m² 6 pokoi

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Dobiegniewska

Cena wywoławcza:

513 000 zł

4 039 zł/m²

127 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Kowal, Kołłątaja

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Budynek mieszkalny, jednorodzinny, murowany, parterowy, niepodpiwniczony, wolnostojący o powierzchni zabudowy 107 m2, o powierzchni użytkowej 70 m2, wybudowany z cegł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

271 575 zł

3 880 zł/m²

70 m² 2 pokoje

Termin: 2025-02-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kowal, Kołłątaja

Cena wywoławcza:

271 575 zł

3 880 zł/m²

70 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Kowal

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI NA ZAKUP:

*** nieruchomości gruntowej stanowiącej niezabudowaną działkę rolną oznaczoną numerem ewidencyjnym działka ***/7 o powierzchni 1,9157 ha, położona w Przydatkach Gołaszewskich, gm. Kowal, powiat włocławski, woj. kujawsko-pomorskie

Księga wieczysta: Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego we Włocławku ***.

CENA WYWOŁAWCZA: 169 000 zł netto

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 9 stycznia 2025 roku

TERMIN WPŁATY ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 000 zł

8,82 zł/m²

19 157 m²

Termin: 2025-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Kowal

Cena wywoławcza:

169 000 zł

8,82 zł/m²

19 157 m²

CENA WYWOŁAWCZA: 169 000 zł netto

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 9 stycznia 2025 roku

TERMIN WPŁATY ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Kościuszki

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 775 zł

2 460 zł/m²

76 m² 1 pokój

Termin: 2024-12-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Kowal, Kościuszki

Cena wywoławcza:

186 775 zł

2 460 zł/m²

76 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Kowal, Przydatki Gołasz.

...odbędzie się 12 grudnia 2024 r. o godz. 13.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

1,89 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2024-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kowal, Przydatki Gołasz.

Cena wywoławcza:

7 000 zł

1,89 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kowal, Przydatki Gołasz.

...odbędzie się 15 listopada 2024 roku o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

1,89 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2024-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kowal, Przydatki Gołasz.

Cena wywoławcza:

7 000 zł

1,89 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Kowal, Kopernika

...odbędzie się w dniu 10.10.2024 r. (czwartek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta Kowal ul. Piwna 24.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

terminowe wpłacenie wadium do dnia 07.10.2024 r. w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. 19 910,00 zł, na rachunek bankowy Urzędu Miasta Kowal....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 100 zł

3 627 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Kowalu
Przetarg na mieszkanie

Kowal, Kopernika

Cena wywoławcza:

199 100 zł

3 627 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Kowalu
Przetarg na działkę

Kowal, Przydatki Gołasz.

...odbędzie się 8 października 2024 roku o godz. 12.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

1,89 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kowal, Przydatki Gołasz.

Cena wywoławcza:

7 000 zł

1,89 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-08

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości