Przetargi KOWR: Świerczek

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat skarżyski, gmina Skarżysko Kościelne, obręb Świerczek działka nr: 9 o pow. ewid. 0.0219. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0219 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0219 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1R/00014569/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 180 zł

5,39 zł/m²

219 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

1 180 zł

5,39 zł/m²

219 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat skarżyski, gmina Skarżysko Kościelne, obręb Świerczek działka nr: 11 o pow. ewid. 0.0228. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0228 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0228 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1R/00014569/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

5,26 zł/m²

228 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

1 200 zł

5,26 zł/m²

228 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat skarżyski, gmina Skarżysko Kościelne, obręb Świerczek działka nr: 10 o pow. ewid. 0.0252. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0252 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0252 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1R/00014569/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 270 zł

5,04 zł/m²

252 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

1 270 zł

5,04 zł/m²

252 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 270 zł

5,04 zł/m²

252 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

1 270 zł

5,04 zł/m²

252 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 180 zł

5,39 zł/m²

219 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

1 180 zł

5,39 zł/m²

219 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

5,26 zł/m²

228 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

1 200 zł

5,26 zł/m²

228 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat skarżyski, gmina Skarżysko Kościelne, obręb Świerczek działka nr: 164 o pow. ewid. 0.2199. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2199 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2199 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1R/00031935/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 350 zł

2,89 zł/m²

2 199 m²

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

6 350 zł

2,89 zł/m²

2 199 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat skarżyski, gmina Skarżysko Kościelne, obręb Świerczek działka nr: 19 o pow. ewid. 0.0829. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0829 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0829 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1R/00031935/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 770 zł

3,34 zł/m²

829 m²

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek

Cena wywoławcza:

2 770 zł

3,34 zł/m²

829 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Skarżysko Kościelne, Świerczek, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-22

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 580 zł

5,11 zł/m²

701 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

3 580 zł

5,11 zł/m²

701 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

6,16 zł/m²

1 494 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

9 200 zł

6,16 zł/m²

1 494 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

3 300 zł

5,50 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu.  ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 390 zł

3,39 zł/m²

1 295 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

4 390 zł

3,39 zł/m²

1 295 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości