Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Połaniec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Połaniec

...odbędzie się w dniu 20.02.2026 r. godzinie 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Staszowie, przy ulicy Piłsudskiego 7, pokój B3 (I piętro).

6. Osoby biorące udział w przetargu winny zapoznać się z przedmiotem przetargu przed terminem przetargu.

7. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wniosą wadium w pieniądzu w określonej wysokości w pkt. 6 nie później niż w terminie do dnia 16.02. 2026 r. włącznie.

8. Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy Starost...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

405 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Przetarg na działkę

Połaniec

Cena wywoławcza:

8 500 zł

405 zł/m²

21 m²

8. Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy Starost...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Licytacja komornicza domu

Połaniec, Osiecka

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, *** ***, położonej w miejscowości Osiecka ***, 28-230 Połaniec, dla której Sąd Rejonowy w Staszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/7.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Połańcu przy ulicy Osieckiej ***, stanowiąca położoną w obrębie 0001 działkę ewidencyjną nr ***/*** o powierzchni 0,0614 ha zabudowaną piętrowym niepodpiwniczonym domem mieszkalnym z użytkowym poddaszem o powierzchni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

330 666,67 zł

1 770 zł/m²

187 m²

Termin: 2026-01-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Połaniec, Osiecka

Cena wywoławcza:

330 666,67 zł

1 770 zł/m²

187 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Połaniec, Gen. J. Zajączka

...druga licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników: *** ***, *** ***, położonego przy Gen. J. Zajączka ***/***, 28-230 Połaniec, dla którego Sąd Rejonowy w Staszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka ***/***, składającego się z czterech pokoi i kuchni o łącznej powierzchn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

247 560 zł

3 252 zł/m²

76 m² 4 pokoje

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Połaniec, Gen. J. Zajączka

Cena wywoławcza:

247 560 zł

3 252 zł/m²

76 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Połaniec

...odbędzie się w dniu 20.11.2025 r. godzinie 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Staszowie, przy ulicy Piłsudskiego 7, sala konferencyjna pokój A 219 (I piętro).

7. Osoby biorące udział w przetargu winny zapoznać się z przedmiotem przetargu przed terminem przetargu.

8. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wniosą wadium w pieniądzu w określonej wysokości w pkt. 5 nie później niż w terminie do dnia 13.11.2025 r. włącznie.

9. Wadium należy wpłacić na rac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 610 zł

648 zł/m²

21 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Przetarg na obiekt / lokal

Połaniec

Cena wywoławcza:

13 610 zł

648 zł/m²

21 m² 1 pokój

9. Wadium należy wpłacić na rac...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Licytacja komornicza domu

Połaniec, Osiecka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, ***, położonej w miejscowości Osiecka ***, 28-230 Połaniec, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Połańcu przy ulicy Osieckiej ***, stanowiąca położoną w obrębie 0001 działkę ewidencyjną nr ***/2 o powierzchni 0,0614 ha zabudowaną piętrowym niepodpiwniczonym domem mieszkalnym z użytkowym poddaszem o powierzchni użytk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

372 000 zł

1 991 zł/m²

187 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Połaniec, Osiecka

Cena wywoławcza:

372 000 zł

1 991 zł/m²

187 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Połaniec, Zajączka

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników: *** ***, *** ***, położonego przy Gen. J. Zajączka ***, 28-230 Połaniec, dla którego SĄD REJONOWY STASZÓW IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka ***, składającego się z czterech pokoi i kuchni o łącznej powierzchni 76,12...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

278 505 zł

3 659 zł/m²

76 m² 4 pokoje

Termin: 2025-10-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Połaniec, Zajączka

Cena wywoławcza:

278 505 zł

3 659 zł/m²

76 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Połaniec, Ruszcza

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

22,60 zł/m²

4 647 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Połaniec, Ruszcza

Cena wywoławcza:

105 000 zł

22,60 zł/m²

4 647 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

Połaniec, Głowackiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników: *** ***, *** ***, położonego przy B. Głowackiego ***/***, 28-230 Połaniec, dla którego SĄD REJONOWY STASZÓW IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze KI1A/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Połańcu przy ulicy Głowackiego ***/***. Przedmiotowy lokal ma powierzchnię użytkową 64,60 m.kw. Do lokalu przynale...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

213 292,50 zł

3 302 zł/m²

65 m² 4 pokoje

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Połaniec, Głowackiego

Cena wywoławcza:

213 292,50 zł

3 302 zł/m²

65 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Połaniec, Królowej Jadwigi

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt KI1L/GUp/33/2023 ogłasza przetarg na sprzedaż

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Połańcu przy ul. Królowej Jadwigi ***/***, 28-230 Połaniec, dla którego Sąd Rejonowy w Staszowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW numer ***.

Cena wywoławcza wynosi 110 400,00 zł (słownie: sto dziesięć tysięcy czterysta złotych). Sprzedaż w/w nieruchomości nastąpi w formie pisemnego nieograniczonego prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 400 zł

2 152 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na mieszkanie

Połaniec, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

110 400 zł

2 152 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Połaniec, Tursko Małe

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej w miejscowości Tursko Małe ***, 28-230 Połaniec, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze KI1A/***/9.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość mająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie o numerze: KW KI1A/***/9 w postępowaniu egzekucyjnym przeciwko dłużnikowi: *** ***. Przedmiotowa nieruchomość położona we wsi Tursk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

283 146 zł

23,63 zł/m²

Termin: 2025-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Połaniec, Tursko Małe

Cena wywoławcza:

283 146 zł

23,63 zł/m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Połaniec, Ruszcza

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

22,60 zł/m²

4 647 m²

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Połaniec, Ruszcza

Cena wywoławcza:

105 000 zł

22,60 zł/m²

4 647 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Połaniec, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza wynosi 165 600 zł (słownie: sto sześćdziesiąt pięć tysięcy sześćset złotych). Sprzedaż w/w nieruchomości nastąpi w formie pisemnego nieograniczoneg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 600 zł

3 228 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na mieszkanie

Połaniec, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

165 600 zł

3 228 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-25

Cena wywoławcza:

105 000 zł

22,60 zł/m²

4 647 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Połaniec, Ruszcza

Cena wywoławcza:

105 000 zł

22,60 zł/m²

4 647 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Cena wywoławcza:

122 500 zł

26,36 zł/m²

4 647 m²

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

staszowski, gm. Połaniec, Ruszcza

Cena wywoławcza:

122 500 zł

26,36 zł/m²

4 647 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Połaniec, Królowej Jadwigi

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Połańcu przy ul. Królowej Jadwigi***, 28-230 Połaniec, dla którego Sąd Rejonowy w Staszowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW numer ***.

Cena wywoławcza wynosi 220 800 zł (słownie: dwieście dwadzieścia tysięcy osiemset złotych). Sprzedaż w/w nieruchomości nastąpi w formie pisemnego nieograniczonego przet...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 800 zł

4 304 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-20

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na mieszkanie

Połaniec, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

220 800 zł

4 304 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-20

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości