Przetargi nieruchomości: Górowo Iławeckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kandyty

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat bartoszycki, gmina Górowo Iławeckie, obręb Kandyty działki nr: 675 o pow. ewid. 0.0635, nr: 676 o pow. ewid. 0.0597. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1232 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,1232 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1Y/00024749/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 650 zł

4,59 zł/m²

1 232 m²

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kandyty

Cena wywoławcza:

5 650 zł

4,59 zł/m²

1 232 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Augamy

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 700 zł

2,82 zł/m²

11 231 m²

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Augamy

Cena wywoławcza:

31 700 zł

2,82 zł/m²

11 231 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Bukowiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 600 zł

2,21 zł/m²

3 442 m²

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Bukowiec

Cena wywoławcza:

7 600 zł

2,21 zł/m²

3 442 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Augamy

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 850 zł

2,53 zł/m²

11 401 m²

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Augamy

Cena wywoławcza:

28 850 zł

2,53 zł/m²

11 401 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Wągniki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 100 zł

4,07 zł/m²

101 929 m²

Termin: 2023-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Wągniki

Cena wywoławcza:

415 100 zł

4,07 zł/m²

101 929 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Warszkajty

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

329 760 zł

3,63 zł/m²

90 906 m²

Termin: 2023-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Warszkajty

Cena wywoławcza:

329 760 zł

3,63 zł/m²

90 906 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Piasek

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

7,01 zł/m²

4 282 m²

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Piasek

Cena wywoławcza:

30 000 zł

7,01 zł/m²

4 282 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Bukowiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 600 zł

3,54 zł/m²

6 954 m²

Termin: 2023-04-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Bukowiec

Cena wywoławcza:

24 600 zł

3,54 zł/m²

6 954 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Piasek

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 550 zł

7,84 zł/m²

4 282 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Piasek

Cena wywoławcza:

33 550 zł

7,84 zł/m²

4 282 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Stega Mała

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

9,75 zł/m²

769 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Stega Mała

Cena wywoławcza:

7 500 zł

9,75 zł/m²

769 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Lipniki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 zł

28,79 zł/m²

66 m²

Termin: 2023-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Lipniki

Cena wywoławcza:

1 900 zł

28,79 zł/m²

66 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Dzikowo

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 650 zł

1,35 zł/m²

2 713 m²

Termin: 2023-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Dzikowo

Cena wywoławcza:

3 650 zł

1,35 zł/m²

2 713 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kiwajny

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 100 zł

5,05 zł/m²

7 142 m²

Termin: 2023-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kiwajny

Cena wywoławcza:

36 100 zł

5,05 zł/m²

7 142 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Warszkajty

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

549 600 zł

6,05 zł/m²

90 906 m²

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Warszkajty

Cena wywoławcza:

549 600 zł

6,05 zł/m²

90 906 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kandyty

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

567 600 zł

5,01 zł/m²

113 329 m²

Termin: 2022-11-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Górowo Iławeckie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kandyty

Cena wywoławcza:

567 600 zł

5,01 zł/m²

113 329 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-09

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości