Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Działdowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Księży Dwór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat działdowski, gmina Działdowo, obręb Księży Dwór działka nr: 477/4 o pow. ewid. 0.0952. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0952 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0952 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr EL1D/00007704/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 400 zł

28,78 zł/m²

952 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Księży Dwór

Cena wywoławcza:

27 400 zł

28,78 zł/m²

952 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Komorniki

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat działdowski, gmina Działdowo, obręb Komorniki działki nr: 405/5 o pow. ewid. 4.5986, nr: 405/51 o pow. ewid. 0.1380. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 4.7366 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 3,2241 ha; RV/R - 1,5125 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr EL1D/00045672/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 005 000 zł

84,55 zł/m²

47 366 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Komorniki

Cena wywoławcza:

4 005 000 zł

84,55 zł/m²

47 366 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

...odbędzie się dnia 07 maja 2026 r. w budynku Urzędu Gminy Działdowo,
13 – 200 Działdowo, ul. Księżodworska 10, pokój nr 6, o godz. 900
na działkę nr 199/3 i o godz. 1000 na działkę nr 199/4....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

48,90 zł/m²

1 002 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

Cena wywoławcza:

49 000 zł

48,90 zł/m²

1 002 m²

na działkę nr 199/3 i o godz. 1000 na działkę nr 199/4....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na mieszkanie

działdowski, gm. Działdowo, Ruszkowo

Syndyk masy upadłości ***8 ogłasza sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności :

•\tLokalu mieszkalnego nr ***o powierzchni użytkowej 29.00 m2 wraz z udziałami w częściach wspólnych budynku mieszkalne-go, obj. Kw ***oraz udziałów w działce gruntu ozn. nr ***o powierzchni 0.1069 ha w udziale do 324/8.385 cz., obj. Kw ***,

•\tUdziału do 2/22 części w budynku gospodarczym o po-wierzchni zabudowy 157.00 m2 wraz z udziałem w działce gruntu nr 338 o powier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 875 zł

2 341 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

działdowski, gm. Działdowo, Ruszkowo

Cena wywoławcza:

67 875 zł

2 341 zł/m²

29 m² 1 pokój

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności :

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Klęczkowo

...odbędzie się dnia 27 lutego 2026 r. w budynku Urzędu Gminy Działdowo, 13
– 200 Działdowo, ul. Księżodworska 10, pokój nr 6...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 900 zł

43,44 zł/m²

1 540 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Klęczkowo

Cena wywoławcza:

66 900 zł

43,44 zł/m²

1 540 m²

– 200 Działdowo, ul. Księżodworska 10, pokój nr 6...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Klęczkowo

– 200 Działdowo, ul. Księżodworska 10, pokój nr 6...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 900 zł

43,47 zł/m²

1 539 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Klęczkowo

Cena wywoławcza:

66 900 zł

43,47 zł/m²

1 539 m²

– 200 Działdowo, ul. Księżodworska 10, pokój nr 6...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Myślęta

...odbędzie się dnia 16 stycznia 2026 r. o godz. 900 w budynku Urzędu Gminy
Działdowo, 13 – 200 Działdowo , ul. Księżodworska 10, pokój nr 6...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 300 zł

28,54 zł/m²

466 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Myślęta

Cena wywoławcza:

13 300 zł

28,54 zł/m²

466 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Zakrzewo

...odbędzie się dnia 16 stycznia 2026 r. o godz. 1100 w budynku Urzędu Gminy
Działdowo, 13 – 200 Działdowo , ul. Księżodworska 10, pokój nr 6....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 900 zł

2,56 zł/m²

7 382 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

18 900 zł

2,56 zł/m²

7 382 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

...odbędzie się dnia 25 lipca 2025 r. o godz. 900 w budynku Urzędu Gminy
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 307 zł

39,70 zł/m²

5 776 m²

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Uzdowo

Cena wywoławcza:

229 307 zł

39,70 zł/m²

5 776 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Działdowo
Licytacja komornicza działki

działdowski, gm. Działdowo, Turza Wielka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Turza Wielka, działka ewidencyjna nr ***/***, 13-200 Działdowo, dla której Sąd Rejonowy w Działdowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Jagiełły ***, Działdowo, 13-200 Działdowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze EL1D/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z jednej działki ewidencyjnej. Nieruchomość posiada dostęp do drogi. Dojazd następuje drogą polną, na niewielkiej części utwardzoną...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

80 700 zł

3,81 zł/m²

21 191 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

działdowski, gm. Działdowo, Turza Wielka

Cena wywoławcza:

80 700 zł

3,81 zł/m²

21 191 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

działdowski, gm. Działdowo, Zakrzewo

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Zakrzewo, 13-200 Działdowo, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Działdowie (adres: ul. Jagiełły 31, Działdowo, 13-200 Działdowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,1207 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 114 m2 oraz dwoma budynkami zaplecza dla rolnictwa o łącznej powierzchni zabudowy 175 m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

177 000 zł

1 553 zł/m²

114 m²

Termin: 2025-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

działdowski, gm. Działdowo, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

177 000 zł

1 553 zł/m²

114 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

działdowski, gm. Działdowo, Zakrzewo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Zakrzewo, 13-200 Działdowo, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Działdowie (adres: ul. Jagiełły 31, Działdowo, 13-200 Działdowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze EL1D/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowaną składającą się z działki nr *** o powierzchni 2,1449 ha i działki nr *** o powierzchni 5,2404 ha. Działka nr *** posiada bezpośredn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

255 750 zł

3,46 zł/m²

73 853 m²

Termin: 2025-01-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

działdowski, gm. Działdowo, Zakrzewo

Cena wywoławcza:

255 750 zł

3,46 zł/m²

73 853 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Burkat

...odbędzie się
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Działdowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie
15A w sali nr 04, w dniu 2 grudnia 2024 r. o godz. 11
45
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 232 500,00 zł.
Słownie złotych: dwieście trzydzieści dwa tysiące pięćset 00/100.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium.
Wadium w wysokości 30 000,00 zł (słownie złotych: trzydzieści tysięcy 00/100) należy
wnieść w pieniądzu, wpłacając jednorazowo do dnia 25 listopada 2024 r. w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

232 500 zł

59,52 zł/m²

3 906 m²

Termin: 2024-12-02

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Burkat

Cena wywoławcza:

232 500 zł

59,52 zł/m²

3 906 m²

...odbędzie się
15A w sali nr 04, w dniu 2 grudnia 2024 r. o godz. 11
45
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 232 500,00 zł.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-02

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Burkat

...odbędzie się
15A w sali nr 04, w dniu 2 grudnia 2024 r. o godz. 1100
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 167 100,00 zł.
Słownie złotych: sto sześćdziesiąt siedem tysięcy sto 00/100.
Wadium w wysokości 20 000,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia tysięcy 00/100) należy
wnieść w pieniądzu, wpłacając jednorazowo do dnia 25 listopada 2024 r. włączni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 100 zł

59,64 zł/m²

2 802 m²

Termin: 2024-12-02

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Burkat

Cena wywoławcza:

167 100 zł

59,64 zł/m²

2 802 m²

...odbędzie się
15A w sali nr 04, w dniu 2 grudnia 2024 r. o godz. 1100
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 167 100,00 zł.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-02

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Przetarg na dom

działdowski, gm. Działdowo, Pierławki

...odbędzie się w dniu 2 października 2024 r. o godz. 12:00 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu, przy ul. Warszawskiej 6/5.

Z opisem i oszacowaniem przedmiotów sprzedaży można zapoznać się w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego po uprzednim umówieniu pod nr tel. (56) 664 09 40.

Szczegółowe warunki sprzedaży zawarte są w regulaminie na stronie internetowej: www.zieciak.com.pl

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

354 500 zł

853 zł/m²

416 m²

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

działdowski, gm. Działdowo, Pierławki

Cena wywoławcza:

354 500 zł

853 zł/m²

416 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości