Przetargi KOWR: Księży Dwór

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Księży Dwór

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat działdowski, gmina Działdowo, obręb Księży Dwór działka nr: 477/4 o pow. ewid. 0.0952. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0952 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0952 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr EL1D/00007704/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 400 zł

28,78 zł/m²

952 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Działdowo, Księży Dwór

Cena wywoławcza:

27 400 zł

28,78 zł/m²

952 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR