Przetargi KOWR: Piątki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 600 zł

42,42 zł/m²

1 122 m²

Termin: 2023-12-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

47 600 zł

42,42 zł/m²

1 122 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 500 zł

34,97 zł/m²

1 587 m²

Termin: 2023-12-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

55 500 zł

34,97 zł/m²

1 587 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 550 zł

34,76 zł/m²

1 483 m²

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

51 550 zł

34,76 zł/m²

1 483 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 200 zł

33,92 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

46 200 zł

33,92 zł/m²

1 362 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 050 zł

24,59 zł/m²

612 m²

Termin: 2023-06-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

15 050 zł

24,59 zł/m²

612 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

5,52 zł/m²

1 991 m²

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

11 000 zł

5,52 zł/m²

1 991 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

8,29 zł/m²

1 991 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

16 500 zł

8,29 zł/m²

1 991 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 300 zł

6,00 zł/m²

6 376 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

39 300 zł

6,00 zł/m²

6 376 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 600 zł

5,00 zł/m²

5 883 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

26 600 zł

5,00 zł/m²

5 883 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 800 zł

5,00 zł/m²

6 132 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

32 800 zł

5,00 zł/m²

6 132 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 100 zł

6,00 zł/m²

6 182 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nidzicki, gm. Nidzica, Piątki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE