Przetargi i licytacje nieruchomości: Unieszewo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DOM W UNIESZEWIE, GM. GIETRZWAŁD

Nieruchomość położona w Unieszewie, gm. Gietrzwałd, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** stanowiąca działkę gruntu nr ***/*** (obręb *** Unieszewo) o powierzchni 2100 m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym wolnostojącym, wybudowanym w 1930 r., parterowym, w części z poddaszem użytkowym, w niewielkiej części podpiwniczonym, murowanym z dachem dwuspadowym krytym b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

325 200 zł

1 506 zł/m²

216 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

325 200 zł

1 506 zł/m²

216 m²

DOM W UNIESZEWIE, GM. GIETRZWAŁD

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

## NIERUCHOMOŚĆ

- nieruchomość gruntowa stanowiąca grunty orne, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie prowadzi księgę wieczystą KW Nr ***. Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej nr ***/*** o powierzchni 1962 m2, położonej w obrębie ewidencyjnym Unieszewo, gminie Gietrzwałd, powiecie olsztyńskim, woj. warmińsko-mazurskim. Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów działka nr ***/*** sklasyfikowana jest jako grunty orne (użytki: RIVb ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

206 123,40 zł

105 zł/m²

1 962 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

206 123,40 zł

105 zł/m²

1 962 m²

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

...druga licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego pod adresem: 11-036 Gietrzwałd, UNIESZEWO ***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1O/***/4 o powierzchni użytkowej 57,47 m2, będącego własnością uczestników: *** i ***.

Suma oszacowania wynosi 163 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa dwie trzecie sumy oszacowania i wynosi 109 200,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien zło...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

109 200 zł

1 900 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

109 200 zł

1 900 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Licytant przystępujący do przetargu powinien zło...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego pod adresem: 11-036 Gietrzwałd, UNIESZEWO ***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1O/***/4 o powierzchni użytkowej 57,47 m2, będącego własnością uczestników: *** i ***.

Suma oszacowania wynosi 163 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 122 850,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

122 850 zł

2 138 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Termin: 2025-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

122 850 zł

2 138 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Licytant przystępujący do przetargu powinien ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Nieruchomość wpisana do rejestru zabytków, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Gietrzwałd, obręb Unieszewo działka nr: 6/202 o pow. ewid. 0.6574. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6574 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,2964 ha; PsIV/Lzr - 0,0267 ha; PsVI/Ps - 0,0903 ha; Lz/Lz - 0,1879 ha; N/N - 0,0561 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1O/00150750/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 878 zł

29,34 zł/m²

6 574 m²

Termin: 2024-08-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

192 878 zł

29,34 zł/m²

6 574 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

...pierwsza licytacja :

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są ***, *** położonego przy Unieszewo *** C/***, 11-036 Gietrzwałd, dla którego Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Dąbrowszczaków 44, Olsztyn, 10-543 Olsztyn) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki o powierzchni 64,5000m2

Suma oszacowania wynosi 289 720,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

217 290 zł

3 369 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2024-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

217 290 zł

3 369 zł/m²

65 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 878 zł

29,34 zł/m²

6 574 m²

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

192 878 zł

29,34 zł/m²

6 574 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 878 zł

29,34 zł/m²

6 574 m²

Termin: 2024-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

192 878 zł

29,34 zł/m²

6 574 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 111/5 obręb ewidencyjny Uniszewo położonej pod adresem: 11-036 Unieszewo,, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni 1 601,00 m2, tj. 0,1601 ha, będącej własnością dłużnika: *** w likwidacji.
Suma oszacowania wynosi 80 300,00 zł, zaś cena wywołania stanowi trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 60 225,00 zł.

Do wylicytowanej sumy zostanie doliczony p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

60 225 zł

37,62 zł/m²

1 601 m²

Termin: 2023-07-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

60 225 zł

37,62 zł/m²

1 601 m²

Do wylicytowanej sumy zostanie doliczony p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-07-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

714 zł/m²

21 m²

Termin: 2023-06-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

15 000 zł

714 zł/m²

21 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-02

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 111/5 obręb ewidencyjny Unieszewo położonej pod adresem: 11-036 Unieszewo, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni 1 601,00 m2, tj. 0,1601 ha, będącej własnością dłużnika: ***

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć ręko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

60 225 zł

37,62 zł/m²

1 601 m²

Termin: 2023-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olsztyński, gm. Gietrzwałd, Unieszewo

Cena wywoławcza:

60 225 zł

37,62 zł/m²

1 601 m²

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć ręko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości