Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Jeziorany

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Jeziorany, Zerbuń

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest poza granicami miejscowości Zerbuń, gm. Jeziorany, powiat olsztyński, w budynku mieszkalnym nr 65 przy drodze prowadzącej z Zerbunia do Jezioran. W sąsiedztwie znajdują się tereny po zlikwidowanej linii kolejowej nr 224 relacji Czerwonka – Sągnity (tory rozebrane) oraz tereny rolne (zielone). Zerbuń znajduje się ok 1,5 km od przedmiotowego budynku mieszkalnego i w odległości ok 35 km od Olsztyna i ok 8 km do Jezioran, siedziby gminy.

Działka nr 145/2 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

1 916 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Jeziorany, Zerbuń

Cena wywoławcza:

73 000 zł

1 916 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Działka nr 145/2 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza mieszkania

Jeziorany, Kopernika

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy KOPERNIKA ***/***, 11-320 JEZIORANY, dla której Sąd Rejonowy w Biskupcu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa 2, Biskupiec, 11-300 Biskupiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1B/***/7.

Suma oszacowania wynosi 121 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 80 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

80 666,67 zł

1 130 zł/m²

71 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jeziorany, Kopernika

Cena wywoławcza:

80 666,67 zł

1 130 zł/m²

71 m² 2 pokoje

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Jeziorany, Zerbuń

Działka nr 145/2 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 000 zł

1 916 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

olsztyński, gm. Jeziorany, Zerbuń

Cena wywoławcza:

73 000 zł

1 916 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Działka nr 145/2 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Olszewnik

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Jeziorany, obręb Olszewnik działka nr: 83/40 o pow. ewid. 0.5224. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5224 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0481 ha; RIVa/R - 0,1808 ha; ŁIV/Ł - 0,1459 ha; PsIII/Ps - 0,0921 ha; N/N - 0,0555 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00028295/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 800 zł

10,11 zł/m²

5 224 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Olszewnik

Cena wywoławcza:

52 800 zł

10,11 zł/m²

5 224 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Olszewnik

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Jeziorany, obręb Olszewnik działka nr: 83/41 o pow. ewid. 0.5333. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5333 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1208 ha; RIVa/R - 0,1305 ha; ŁIV/Ł - 0,0792 ha; PsIII/Ps - 0,2028 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00028295/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

10,13 zł/m²

5 333 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Olszewnik

Cena wywoławcza:

54 000 zł

10,13 zł/m²

5 333 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

Jeziorany, Kopernika

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy KOPERNIKA ***/***, 11-320 JEZIORANY, dla której Sąd Rejonowy w Biskupcu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa 2, Biskupiec, 11-300 Biskupiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1B/***/***.

Suma oszacowania wynosi 121 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 90 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

90 750 zł

1 271 zł/m²

71 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Jeziorany, Kopernika

Cena wywoławcza:

90 750 zł

1 271 zł/m²

71 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Potryty

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Jeziorany, obręb Potryty działka nr: 46/13 o pow. ewid. 0.3113. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3113 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3113 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00025689/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 300 zł

33,18 zł/m²

3 113 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Potryty

Cena wywoławcza:

103 300 zł

33,18 zł/m²

3 113 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

olsztyński, gm. Jeziorany, Potryty

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Jeziorany, obręb Potryty działka nr: 46/12 o pow. ewid. 0.3705. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3705 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3705 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00025689/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....