Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Pasym

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Leleszki

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

nieruchomość gruntowa niezabudowana, działka nr ***/*** o pow. 4,9565 ha położona w sąsiedztwie jeziora leleskiego na obszarze nie posiadającym miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XXV/158/05 Rady Miasta Pasym z dnia 15-02-2025r. działka położona jest w strefie dla której przyjmuje się "tereny rolnicze". Działka położona jest na obszarze Chronionego Krajobrazu Puszczy Napiwodzko-Ramuck...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

199 266,67 zł

4,02 zł/m²

49 565 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Leleszki

Cena wywoławcza:

199 266,67 zł

4,02 zł/m²

49 565 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat szczycieński, gmina Pasym, obręb Elganowo działki nr: 121/14 o pow. ewid. 0.2500, nr: 121/12 o pow. ewid. 0.5600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6225 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1400 ha; PsIV/Ps - 0,4200 ha; dr/dr - 0,0625 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1S/00027317/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 600 zł

18,73 zł/m²

6 225 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Cena wywoławcza:

116 600 zł

18,73 zł/m²

6 225 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat szczycieński, gmina Pasym, obręb Elganowo działka nr: 121/14 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0625 ha, w tym w użytkach (dr/dr - 0,0625 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1S/00027317/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 100 zł

14,56 zł/m²

625 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Cena wywoławcza:

9 100 zł

14,56 zł/m²

625 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Pasym

...pierwsza licytacja W TRYBIE ELEKTRONICZNYM

nieruchomości niezabudowanej położonej pod adresem: 12-130 Pasym, (działka nr ***) dla której Sąd Rejonowy w Szczytnie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/1 o powierzchni 244,00 m2, będącej własnością dłużnika. Nieruchomość położona w strefie oznaczonej jako tereny do zabudowy zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Pasym.

Suma oszacowania wynosi 15.860,00 zł, zaś cena wywołania jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 895 zł

48,75 zł/m²

244 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pasym

Cena wywoławcza:

11 895 zł

48,75 zł/m²

244 m²

...pierwsza licytacja W TRYBIE ELEKTRONICZNYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Siedliska, Spacerowa

...pierwsza licytacja W TRYBIE ELEKTRONICZNYM

nieruchomości położonej pod adresem: 12-130 Pasym, Siedliska (działka nr ***/1, ***/2, ***), dla której Sąd Rejonowy w Szczytnie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/3 o powierzchni 15,2434 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni 202,00 m2, będącej własnością dłużnika. Nieruchomość znajduje się w części na terenach rolnych i w części w granicach obszarów wskazanych do sporządzenia planów miejscowych j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 647 650 zł

17,37 zł/m²

152 434 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Siedliska, Spacerowa

Cena wywoławcza:

2 647 650 zł

17,37 zł/m²

152 434 m²

...pierwsza licytacja W TRYBIE ELEKTRONICZNYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Siedliska

...pierwsza licytacja W TRYBIE ELEKTRONICZNYM

nieruchomości niezabudowanej położonej pod adresem: 12-130 Pasym, Siedliska (działka nr ***), dla której Sąd Rejonowy w Szczytnie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/1 o powierzchni 1,5293 ha, będącej własnością dłużnika. Nieruchomość znajduje się w części na terenach rolnych i w części w granicach obszarów wskazanych do sporządzenia planów miejscowych jako tereny zabudowy rekreacyjnej. Nieruchomość znajduje się...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

192 750 zł

12,60 zł/m²

15 293 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Siedliska

Cena wywoławcza:

192 750 zł

12,60 zł/m²

15 293 m²

...pierwsza licytacja W TRYBIE ELEKTRONICZNYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Pasym, 2

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat szczycieński, gmina Pasym, obręb Pasym 2 działka nr: 214/1 o pow. ewid. 0.5278. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5278 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5278 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1S/00040389/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

11,56 zł/m²

5 278 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pasym, 2

Cena wywoławcza:

61 000 zł

11,56 zł/m²

5 278 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Leleszki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Leleszki ***, 12-130 Pasym, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sienkiewicza ***/12-100, Szczytno, 12-100 Szczytno) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/2.

Opis nieruchomości:
działka ewidencyjna nr ***/*** o powierzchni 4,2702 ha, gruntowa, niezabudowana położona w obszarze nie posiadającym miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą XXV/158/...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

168 225 zł

3,94 zł/m²

42 702 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

szczycieński, gm. Pasym, Leleszki

Cena wywoławcza:

168 225 zł

3,94 zł/m²

42 702 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pasym

- nieruchomości położonej przy Leleszki ***, 12-130 Pasym, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sienkiewicza ***/12-100, Szczytno, 12-100 Szczytno) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana, działka nr ***/4 o pow. 4,9565 ha położona na obszarze nie posiadającym miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XXV/158/05 Ra...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

224 175 zł

4,52 zł/m²

49 565 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pasym

Cena wywoławcza:

224 175 zł

4,52 zł/m²

49 565 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 100 zł

16,16 zł/m²

625 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Cena wywoławcza:

10 100 zł

16,16 zł/m²

625 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 600 zł

20,82 zł/m²

6 225 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczycieński, gm. Pasym, Elganowo

Cena wywoławcza:

129 600 zł

20,82 zł/m²

6 225 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pasym, 2

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

11,56 zł/m²

5 278 m²

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pasym, 2

Cena wywoławcza:

61 000 zł

11,56 zł/m²

5 278 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pasym, 2

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

11,56 zł/m²

5 278 m²

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pasym, 2

Cena wywoławcza:

61 000 zł

11,56 zł/m²

5 278 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Pasym

- nieruchomości położonej przy Leleszki ***, Pasym, 12-130, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sienkiewicza 8, Szczytno, 12-100 Szczytno) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana, działka nr ***/4 o pow. 4,9565 ha położona na obszarze nie posiadającym miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XXV/158/05 Rady Miast...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

224 175 zł

4,52 zł/m²

49 565 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pasym

Cena wywoławcza:

224 175 zł

4,52 zł/m²

49 565 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pasym

- nieruchomości położonej przy Leleszki ***, 12-130 Pasym, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sienkiewicza 8, Szczytno, 12-100 Szczytno) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1S/***/2.

Opis nieruchomości:
działka ewidencyjna nr ***/*** o powierzchni 4,2702 ha, gruntowa, niezabudowana położona w obszarze nie posiadającym miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą XXV/158/05 przez ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

168 225 zł

3,94 zł/m²

42 702 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pasym

Cena wywoławcza:

168 225 zł

3,94 zł/m²

42 702 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości