Przetargi nieruchomości: Banie Mazurskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Banie Mazurskie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 260 zł

14,52 zł/m²

1 189 m²

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

17 260 zł

14,52 zł/m²

1 189 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 020 zł

69,66 zł/m²

29 m²

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

2 020 zł

69,66 zł/m²

29 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 900 zł

14,67 zł/m²

675 m²

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

9 900 zł

14,67 zł/m²

675 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 zł

5,03 zł/m²

358 m²

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

1 800 zł

5,03 zł/m²

358 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 zł

5,03 zł/m²

358 m²

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

1 800 zł

5,03 zł/m²

358 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 860 zł

10,00 zł/m²

565 m²

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

5 860 zł

10,00 zł/m²

565 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 850 zł

10,00 zł/m²

676 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

6 850 zł

10,00 zł/m²

676 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 060 zł

10,00 zł/m²

2 043 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

20 060 zł

10,00 zł/m²

2 043 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza: