Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w Urzędzie Gminy w Łubowie
(sala konferencyjna).
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Gminy Łubowo Nr 74 9068 0003 0000 0101 4006
5402 w WBS Łubowo (z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się
na koncie Gminy Łubowo najpóźniej w dniu 24 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 000 zł

125 zł/m²

649 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

Cena wywoławcza:

81 000 zł

125 zł/m²

649 m²

(sala konferencyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

Poznań, Żegrze, Garaszewo

...odbędzie się przetarg
Przetarg odbędzie się 27 kwietnia 2026 r. o 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Poznania, Pl. Kolegiacki
17, Sala Sesyjna nr S2.
Miejsce przeprowadzenia oraz godzina rozpoczęcia przetargu mogą się zmienić. Informacje o zmianie
zostaną podane w miejscach publikacji ogłoszenia.
Wadium i rachunek bankowy
W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wniosą wadium w pieniądzu do 20 kwietnia 2026 r.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazany rachunek...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 300 000 zł

464 zł/m²

48 016 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Poznań, Żegrze, Garaszewo

Cena wywoławcza:

22 300 000 zł

464 zł/m²

48 016 m²

...odbędzie się przetarg
17, Sala Sesyjna nr S2.
zostaną podane w miejscach publikacji ogłoszenia.
Wadium i rachunek bankowy
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Jutrosin

...odbędzie się 27 kwietnia 2026r
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

135 zł/m²

718 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Jutrosin
Przetarg na działkę

Jutrosin

Cena wywoławcza:

97 000 zł

135 zł/m²

718 m²

...odbędzie się 27 kwietnia 2026r
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Jutrosin
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Jutrosin, Szkaradowo

...odbędzie się 27 kwietnia 2026r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

35,88 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Jutrosin
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Jutrosin, Szkaradowo

Cena wywoławcza:

61 000 zł

35,88 zł/m²

1 700 m²

...odbędzie się 27 kwietnia 2026r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Jutrosin
Przetarg na obiekt / lokal

Słupca

Energa-Operator S.A Oddział w Kaliszu

KRS: XXXXX455
SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU
NIP: XXXXX190
REGON: XXXXX904
Kapitał zakładowy: 1XXXXX400 zł

ogłasza drugi pisemny przetarg nieograniczony
na sprzedaż zespołu nieruchomości
położonych w Słupcy, ul. Bielawska 3

Przedmiotem sprzedaży jest zespół nieruchomości obejmujący:

a) prawo własności niezabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym 1345/1 o powierzchni 0,0513 ha,
b) prawo użytkowania wieczystego dzia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

379 880 zł

1 119 zł/m²

339 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Energa-Operator S.A
Przetarg na obiekt / lokal

Słupca

Cena wywoławcza:

379 880 zł

1 119 zł/m²

339 m² 1 pokój

Energa-Operator S.A Oddział w Kaliszu

KRS: XXXXX455
SĄD REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU
NIP: XXXXX190
REGON: XXXXX904
Kapitał zakładowy: 1XXXXX400 zł

ogłasza drugi pisemny przetarg nieograniczony
na sprzedaż zespołu nieruchomości
położonych w Słupcy, ul. Bielawska 3

Przedmiotem sprzedaży jest zespół nieruchomości obejmujący:

b) prawo użytkowania wieczystego dzia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Energa-Operator S.A
Przetarg na mieszkanie

jarociński, gm. Jarocin, Mieszków, Dworcowa

Nieruchomość lokalowa w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w miejscowości Mieszków przy ul. Dworcowej 60 na którą składa się:
• prawo własności lokalu mieszkalnego nr 5, o pow. użytkowej 42,20 m2.
udział w nieruchomości wspólnej wynoszący 754/9965 części w prawie własności działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 86/1, o powierzchni 0,5198 ha, obręb Mieszków oraz w prawie własności części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Niniejsze ogłosze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 400 zł

2 592 zł/m²

42 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

jarociński, gm. Jarocin, Mieszków, Dworcowa

Cena wywoławcza:

109 400 zł

2 592 zł/m²

42 m²

Niniejsze ogłosze...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Mosina, Czapury

Syndyk sprzeda lokal w Czapurach!

Cena: 530 000 zł

Powierzchnia: 63,14 m²

Liczba pokoi: 4

Rynek: wtórny

Opis:

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 63,14 m2 położony przy ul. Nad Potokiem *** w Czapurach, dla którego prowadzona jest księga wieczysta nr ***.

Nieruchomość zostanie sprzedana za cenę najkorzystniejszą z zaoferowanych, nie niższą jednak niż 530.000,00 zł....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

530 000 zł

8 413 zł/m²

63 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Mosina, Czapury

Cena wywoławcza:

530 000 zł

8 413 zł/m²

63 m² 2 pokoje

Syndyk sprzeda lokal w Czapurach!

Cena: 530 000 zł

Powierzchnia: 63,14 m²

Liczba pokoi: 4

Rynek: wtórny

Opis:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

krotoszyński, gm. Krotoszyn, Duszna Górka

...odbędzie się w dniu 27.04.2026 r. o godz. 10:15 w siedzibie syndyka w Kaliszu przy ulicy Kazimierzowskiej 6/11.
Z regulaminem sprzedaży oraz opisem i oszacowaniem przedsiębiorstwa upadłej spółki można zapoznać się w siedzibie syndyka, w dni robocze w godz. od 10.00 do 14.00, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Dodatkowe informacje dotyczące trybu składania ofert oraz prowadzonej procedury sprzedażowej można uzyskać pod numerem telefonuXXXXX906. Przedsiębiorstwo upadłej spółki można ogląd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 945 000 zł

193 zł/m²

11 pokoi

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

krotoszyński, gm. Krotoszyn, Duszna Górka

Cena wywoławcza:

3 945 000 zł

193 zł/m²

11 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

...odbędzie się 27 kwietnia 2026 r. o godz. 1500_

_w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01._

_Uwaga: __Szczegółowych informacji udziela Urząd Gminy Czerwonak ul. Źródlana 39 - Wydział Regulacji i Obrotu Nieruchomościami, pok. 213, tel. 61/65-44-285, 61-65-44-254. Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Czerwonak (parter i II piętro), oraz opublikowano na: stronie internetowej Urzędu Gminy Czerwonak www.czerwonak.pl,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 000 zł

279 zł/m²

19 726 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Bolechowo

Cena wywoławcza:

5 500 000 zł

279 zł/m²

19 726 m²

...odbędzie się 27 kwietnia 2026 r. o godz. 1500_

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na mieszkanie

śremski, gm. Brodnica, Przylepki

...odbędzie się dnia 24.04.2026 r. o godz. 10:00w siedzibie Administracyjno - Usługowej Spółdzielni w Manieczkach przy ul. Ogrodowej 1, 63-112 Brodnica

Wartość postąpienia nie może wynosić mniej niż: 1 000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych 00/100)

Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przynajmniej jeden uczestnik zaoferował co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

2 871 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Administracyjno – Usługowa Spółdzielnia w Manieczkach
Przetarg na mieszkanie

śremski, gm. Brodnica, Przylepki

Cena wywoławcza:

180 000 zł

2 871 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Administracyjno – Usługowa Spółdzielnia w Manieczkach
Przetarg na działkę

turecki, gm. Dobra, Strachocice-Kolonia

Syndyk ustanowiony dla *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. PO1P/GUp-s/577/2025 oferuje do sprzedaży z wolnej ręki prawo własności nieruchomości gruntowej rolnej i leśnej o łącznej powierzchni 8,1713 Ha, położonej w Strachocicach, gmina Dobra, powiat Turecki, dla której Sąd Rejonowy w Turku, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta nr KW ***, w skład której wchodzą działki niezabudowane nr: *** (ŁV, ŁVI), *** (RVI, ŁV, VI), ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

384 000 zł

4,70 zł/m²

81 713 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

turecki, gm. Dobra, Strachocice-Kolonia

Cena wywoławcza:

384 000 zł

4,70 zł/m²

81 713 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pleszewski, gm. Pleszew, Grodzisko

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki:

Nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Grodzisko gmina 63-300 Pleszew. Numer działki *** o powierzchni 0,1911 ha, dla której Sąd Rejonowy w Pleszewie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, za cenę 45.600,00 zł wartości rynkowej.

Wymagana wpłata wadium w wysokości na konto masy upadłości: 5.000,00 zł.

PKO BP S.A. 56 1020 2212 0000 5502 0370 1851.

Wadium ulega przepadkowi, jeśli Oferent nie przystąpi do zawarcia aktu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 600 zł

23,86 zł/m²

1 911 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pleszewski, gm. Pleszew, Grodzisko

Cena wywoławcza:

45 600 zł

23,86 zł/m²

1 911 m²

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki:

PKO BP S.A. 56 1020 2212 0000 5502 0370 1851.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wielichowo, Grodziska

Regulamin przetargu w formie konkursu ofert połączonego z aukcją

*** Przedmiot sprzedaży:

1. Prawo własności nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 0,1519 ha, w miejscowości Wielichowo, ze wskazanym w księdze wieczystej przeznaczeniem: rola, teren zabudowany mieszkalny, położonej przy ulicy Grodziska w Wielichowie (64-050), województwo wielkopolskie. Dla nieruchomości gruntowej prowadzona jest księga wieczysta nr ***.

Nieruchomość stanowi składnik ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 545 zł

185 zł/m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wielichowo, Grodziska

Cena wywoławcza:

280 545 zł

185 zł/m²

*** Przedmiot sprzedaży:

Nieruchomość stanowi składnik ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Raczyn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Szamocin, obręb Raczyn, nr działki: 128/5 o pow. ewid. 0,3600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3600 w tym w użytkach rolnych (0,2500 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1H/00031758/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

3,89 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Raczyn

Cena wywoławcza:

14 000 zł

3,89 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Raczyn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Szamocin, obręb Raczyn, nr działek: 19 o pow. ewid. 0,2400, 18 o pow. ewid. 0,5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,7400 w tym w użytkach rolnych (0,5500 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO1H/00031758/0, PO1H/00031758/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 000 zł

5,27 zł/m²

7 400 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Szamocin, Raczyn

Cena wywoławcza:

39 000 zł

5,27 zł/m²

7 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości