Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

słupecki, gm. Zagórów, Imielno

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia udziału 1/1 części w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej w Imielnie, gmina Zagórów, dla którego to prawa Sąd Rejonowy w Słupcy prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Oferowana cena nabycia nieruchomości nie może być niższa niż kwota 379.600,00 (słownie: trzysta siedemdziesiąt dziewięć tysięcy sześćset 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

379 600 zł

6 223 zł/m²

61 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Borkowski
Przetarg na dom

słupecki, gm. Zagórów, Imielno

Cena wywoławcza:

379 600 zł

6 223 zł/m²

61 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Borkowski
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Damasławek, obręb Niemczyn, nr działki: 450 o pow. ewid. 0,0254. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0254 w tym w użytkach rolnych (0,0254 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058019/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 350 zł

21,06 zł/m²

254 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Cena wywoławcza:

5 350 zł

21,06 zł/m²

254 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Okonek, Ciosaniec

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Okonek, obręb Ciosaniec, nr działki: 312 o pow. ewid. 1,2044. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2044 w tym w użytkach rolnych (0,5971 o symbolu R, 0,1752 o symbolu Ł, 0,0290 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00025519/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

15,36 zł/m²

12 044 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Okonek, Ciosaniec

Cena wywoławcza:

185 000 zł

15,36 zł/m²

12 044 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Pamiątkowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat szamotulski, gmina Szamotuły, obręb Pamiątkowo, nr działki: 486/20 o pow. ewid. 0,0773. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0773. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1A/00080339/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 850 zł

112 zł/m²

773 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Pamiątkowo

Cena wywoławcza:

86 850 zł

112 zł/m²

773 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Żelice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Wągrowiec, obręb Żelice, nr działki: 169/36 o pow. ewid. 0,0094. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0094 w tym w użytkach rolnych (0,0094 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058525/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 200 zł

65,96 zł/m²

94 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Żelice

Cena wywoławcza:

6 200 zł

65,96 zł/m²

94 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Damasławek, obręb Niemczyn, nr działki: 443 o pow. ewid. 0,0502. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0502 w tym w użytkach rolnych (0,0502 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058019/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 950 zł

19,82 zł/m²

502 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Cena wywoławcza:

9 950 zł

19,82 zł/m²

502 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Damasławek, obręb Niemczyn, nr działki: 430 o pow. ewid. 0,0517. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0517 w tym w użytkach rolnych (0,0517 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058019/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 250 zł

19,83 zł/m²

517 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Cena wywoławcza:

10 250 zł

19,83 zł/m²

517 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w obrębie DEBRZNO WIEŚ gm. LIPKA, powiat złotowski, woj. wielkopolskie, w dniu 28 kwietnia 2026r. o godz. 12:30 Działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 19 października 1991r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (Dz.U. 2025 poz. 826 z późn. zm., zwana dalej „u.o.g.n.r.S.P.”) oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, Krajowy Ośrodek Wsparcia R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 250 zł

3,11 zł/m²

1 686 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

5 250 zł

3,11 zł/m²

1 686 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Damasławek, obręb Niemczyn, nr działki: 469 o pow. ewid. 0,0346. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0346 w tym w użytkach rolnych (0,0346 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00000982/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 050 zł

20,38 zł/m²

346 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wągrowiecki, gm. Damasławek, Niemczyn

Cena wywoławcza:

7 050 zł

20,38 zł/m²

346 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Leszno, Sikorskiego

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR II/2026 NA SPRZEDAŻ PRAW DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W LESZNIE (WOJ. WIELKOPOLSKIE), UL. SIKORSKIEGO 7A

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr II/2026 jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej położonej w Lesznie (woj. wielkopolskie), przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 7A, stanowiącej działkę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 000 zł

790 zł/m²

2 657 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Leszno, Sikorskiego

Cena wywoławcza:

2 100 000 zł

790 zł/m²

2 657 m²

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w Urzędzie Gminy w Łubowie
(sala konferencyjna).
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Gminy Łubowo Nr 74 9068 0003 0000 0101 4006
5402 w WBS Łubowo (z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się
na koncie Gminy Łubowo najpóźniej w dniu 24 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 000 zł

125 zł/m²

615 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

Cena wywoławcza:

77 000 zł

125 zł/m²

615 m²

(sala konferencyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Cena wywoławcza:

68 000 zł

125 zł/m²

544 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

Cena wywoławcza:

68 000 zł

125 zł/m²

544 m²

(sala konferencyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Cena wywoławcza:

70 000 zł

125 zł/m²

561 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

Cena wywoławcza:

70 000 zł

125 zł/m²

561 m²

(sala konferencyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Cena wywoławcza:

63 000 zł

125 zł/m²

505 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

Cena wywoławcza:

63 000 zł

125 zł/m²

505 m²

(sala konferencyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Cena wywoławcza:

63 000 zł

124 zł/m²

509 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Łubowo, Owieczki

Cena wywoławcza:

63 000 zł

124 zł/m²

509 m²

(sala konferencyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łubowo
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości