Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Piotrkówko

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 r., o godzinie 9:00, w sali nr 3 Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły przy ulicy Dworcowej 26

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium na wybraną nieruchomość gruntową w wysokości podanej powyżej na konto Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły nr 65 9072 0002 2004 0402 9089 0003 w Banku Spółdzielczym Duszniki, tytuł przelewu ,,Przetarg - Piotrkówko działka nr ......` w terminie do 13 kwietnia 2026 r.

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłoży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 880 zł

98,40 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Piotrkówko

Cena wywoławcza:

68 880 zł

98,40 zł/m²

700 m²

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłoży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Piotrkówko

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłoży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 880 zł

98,40 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Piotrkówko

Cena wywoławcza:

68 880 zł

98,40 zł/m²

700 m²

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłoży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na obiekt / lokal

Piła

...odbędzie się w siedzibie Exalo Drilling S.A., pl. Staszica 9, 64-920 Piła, w dniu 17.04.2026 r. o godzinie 11:00, sala konferencyjna nr 48.
Termin rozstrzygnięcia przetargu, nie później niż do dnia 16.07.2026 r.

5. Cena wywoławcza
- Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 1 300 000,00 PLN.
- Zwolnienie z podatku VAT stosownie do art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o VAT.
- Najniższe postąpienie wynosi 13 000,00 PLN to jest nie mniej niż 1% ceny wywoławczej.
- Przetarg jest ważny bez względu n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

1 889 zł/m²

688 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Exalo Drilling S.A. w Pile
Przetarg na obiekt / lokal

Piła

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

1 889 zł/m²

688 m² 1 pokój

5. Cena wywoławcza
- Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 1 300 000,00 PLN.
- Przetarg jest ważny bez względu n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Exalo Drilling S.A. w Pile
Przetarg na obiekt / lokal

Piła, Aleja Wojska Polskiego

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Piła Aleja Wojska Polskiego 26
województwo wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa zabudowana
Działki nr: 432
Powierzchnia działki: 111 m²
Nr księgi wieczystej: PO1I/00005123/0
Sąd Rejonowy w Pile
Właściciel gruntu i budynku: ORLEN S.A

Wadium:69 350,00

CENA WYWOŁAWCZA: 693.100,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Pil...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

693 100 zł

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na obiekt / lokal

Piła, Aleja Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

693 100 zł

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Piła Aleja Wojska Polskiego 26
województwo wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa zabudowana
Działki nr: 432
Powierzchnia działki: 111 m²
Nr księgi wieczystej: PO1I/00005123/0
Sąd Rejonowy w Pile
Właściciel gruntu i budynku: ORLEN S.A

Wadium:69 350,00

CENA WYWOŁAWCZA: 693.100,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Pil...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Murowana Goślina, Mściszewska

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości
Murowana Goślina, ul. Mściszewska 6,
Województwo wielkopolskie, powiat poznański
Działka nr 446/2
Powierzchnia działki: 2 716 m²
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Nr księgi wieczystej: PO1P/00213310/6
Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 45 000,00

CENA WYWOŁAWCZ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 000 zł

166 zł/m²

2 716 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Murowana Goślina, Mściszewska

Cena wywoławcza:

450 000 zł

166 zł/m²

2 716 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości
Murowana Goślina, ul. Mściszewska 6,
Województwo wielkopolskie, powiat poznański
Działka nr 446/2
Powierzchnia działki: 2 716 m²
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Nr księgi wieczystej: PO1P/00213310/6
Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 45 000,00

CENA WYWOŁAWCZ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Czerniejewo, Pakszyn

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Pakszyn gm. Czerniejewo
województwo wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka: nr 26 o pow. 6.020 m²
Nr księgi wieczystej: PO1G/00028855/5
Sąd Rejonowy Gniezno
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A

Wadium: 35 370,00

CENA WYWOŁAWCZA: 353.700,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość poło...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 700 zł

58,75 zł/m²

6 020 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Czerniejewo, Pakszyn

Cena wywoławcza:

353 700 zł

58,75 zł/m²

6 020 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Pakszyn gm. Czerniejewo
województwo wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka: nr 26 o pow. 6.020 m²
Nr księgi wieczystej: PO1G/00028855/5
Sąd Rejonowy Gniezno
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A

Wadium: 35 370,00

CENA WYWOŁAWCZA: 353.700,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość poło...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Szamotuły, Bolesława Chrobrego

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego
województwo wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 3753/1, 3753/2
Powierzchnia działki: 6.817 m²
Nr księgi wieczystej: PO1A/00015341/9, Sąd
Rejonowy Szamotuły
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 77 550,00

CENA WYWOŁAWCZA: 775.500,00 PLN net...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

775 500 zł

114 zł/m²

6 817 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Szamotuły, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

775 500 zł

114 zł/m²

6 817 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego
województwo wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 3753/1, 3753/2
Powierzchnia działki: 6.817 m²
Nr księgi wieczystej: PO1A/00015341/9, Sąd
Rejonowy Szamotuły
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 77 550,00

CENA WYWOŁAWCZA: 775.500,00 PLN net...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na obiekt / lokal

złotowski, gm. Okonek, Anielin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Okonek, obręb Anielin, nr działki: 205/1 o pow. ewid. 0,6000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6000 w tym w użytkach rolnych (0,4900 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00038517/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 450 zł

12,08 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

złotowski, gm. Okonek, Anielin

Cena wywoławcza:

72 450 zł

12,08 zł/m²

6 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Batorówko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Batorówko, nr działki: 11 o pow. ewid. 0,6800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6800 w tym w użytkach rolnych (0,1000 o symbolu R, 0,5800 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00043940/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 450 zł

2,42 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Batorówko

Cena wywoławcza:

16 450 zł

2,42 zł/m²

6 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kalisz

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Kalisza, Główny Rynek 20, pokój nr 36, I piętro, w dniu 16 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi łącznie brutto 175.000,00 zł (słownie złotych: sto siedemdziesiąt pięć tysięcy 00/100). Zbycie ww. nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2025r. poz. 775 z późn. zm.)

Wadium w wysokości 8750,00 zł (słownie złotych: osiem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

164 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

Kalisz

Cena wywoławcza:

175 000 zł

164 zł/m²

1 065 m²

Wadium w wysokości 8750,00 zł (słownie złotych: osiem ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

...odbędzie się dnia 16 kwietnia 2026 r. o godz. 12:00 w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pod adresem ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań (budynek World Trade Center Poznań – sala konferencyjna na I piętrze). Przetarg rozpocznie się o godz. 11:30 rejestracją osób uprawnionych.
*** Informacje dotyczące Przetargu, w szczególności „Warunki przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości” zawierające szczegółowe informacje dotyczące procedury zbycia Działki 85/4 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 000 000 zł

269 zł/m²

197 082 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

Cena wywoławcza:

53 000 000 zł

269 zł/m²

197 082 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kramsk, Kramsk, Helenów I

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Kramsk, obręb Helenów I, nr działki: 159/40 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1N/00096105/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 920 zł

3,84 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kramsk, Kramsk, Helenów I

Cena wywoławcza:

1 920 zł

3,84 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Golina, Chrusty

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Golina, obręb Chrusty, nr działki: 1 o pow. ewid. 0,3500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3500 w tym w użytkach rolnych (0,3500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1N/00032844/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

7,43 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Golina, Chrusty

Cena wywoławcza:

26 000 zł

7,43 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 339 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 329 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości