Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 341 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 340 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 342 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 344 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 327 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Lipka, obręb Debrzno Wieś, nr działki: 343 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00021699/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Lipka, Lipka, Debrzno Wieś

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Wągrowiec, Gnieźnieńska

Syndyk Wielobranżowej Spółdzielni Inwalidów w upadłości z siedzibą w Wągrowcu oferuje do sprzedaży NIERUCHOMOŚCI wchodzące w skład masy upadłości:

1) prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obejmującej działki nr*** położonej w Wągrowcu przy ul. Gnieźnieńskiej ***(***) – poz. w spisie inwentarza 2.1,

2) prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obejmującej działki nr ***położonej w Wągrowcu przy ul. Gnieźnieńskiej *** (***) – poz. w spisie inwentarza 2.2

za łączną...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 501 800 zł

152 zł/m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk Leszek Binkowski
Przetarg na obiekt / lokal

Wągrowiec, Gnieźnieńska

Cena wywoławcza:

2 501 800 zł

152 zł/m²

za łączną...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk Leszek Binkowski
Przetarg na działkę

koniński, gm. Wilczyn, Wilczyn, Kopydłówek PGR

Przedmiotami sprzedaży będą niżej opisane nieruchomości położone w miejscowości Kopydłówek, obręb Kopydłówek PGR, gmina Wilczyn, powiat koniński:

1. Pomieszczenie  gospodarcze o pow. 11,60 m2 w budynku gospodarczym usytuowany na działce nr 11/20 o pow. 0,0195 ha,  dla której prowadzona jest księga wieczysta nr KN1N/00056769/9 przez Sąd Rejonowy w Koninie wraz z udziałem w wysokości 1/13 cz.

2. Pomieszczenie  gospodarcze o pow. 11,60 m2 w budynku gospodarczym usytuowany na działce nr 11/20 o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 200 zł

26,67 zł/m²

195 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Wilczyn, Wilczyn, Kopydłówek PGR

Cena wywoławcza:

5 200 zł

26,67 zł/m²

195 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Kobyla Góra, Rybin

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Kobyla Góra, obręb Rybin, nr działek: 113/17 w udziale 5072/9655 o pow. ewid. 0,0743, 113/13 w udziale 26426/33569 o pow. ewid. 0,0422. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0722. Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr KZ1O/00044084/4, KZ1O/00044083/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 400 zł

85,04 zł/m²

722 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Kobyla Góra, Rybin

Cena wywoławcza:

61 400 zł

85,04 zł/m²

722 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Złotów, Grudna

Wszystkie informacje znajdują się na stronie w odnośniku do planu zagospodarowania przestrzennego.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Lipka ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa znajdującej się w zarządzie Nadleśnictwa Lipka – II postępowanie:

1. Sposób zagospodarowania: działka niezagospodarowana rolniczo. Na gruncie występuje studnia głębinowa oraz drzewa i krzewy owocowe, wierzba, leszczyna, pojedynczo występuje świerk i jesion).

3....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 420 zł

23,69 zł/m²

2 804 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Nadleśnictwo Lipka - Lasy Państwowe
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Złotów, Grudna

Cena wywoławcza:

66 420 zł

23,69 zł/m²

2 804 m²

3....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Nadleśnictwo Lipka - Lasy Państwowe
Przetarg na działkę

poznański, gm. Buk, Niepruszewo

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 8:oo w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Buk, pokój nr 32, II piętro.

Poz.2. działka nr 115/23, o pow. 0,1306 ha, zapisana w księdze wieczystej numer PO1S/00021800/7, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z usługami.
Cena wywoławcza wynosi: 190.000,00 zł netto, wadium wynosi: 21.000,00 zł, postąpienie wynosi 1.900,00 zł.
Przetarg na pozycję nr 2 odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 9:oo w siedzibie Urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

143 zł/m²

1 683 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Buk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Buk, Niepruszewo

Cena wywoławcza:

240 000 zł

143 zł/m²

1 683 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Buk
Przetarg na obiekt / lokal

Poznań, Wilda

Nieruchomość położna w strefie pośredniej miasta Poznań w rejonie ul. Kolejowej. W bezpośrednim sąsiedztwie od wschodu rozciąga się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, przedszkole publiczne z pozostałych stron nieruchomość otaczają tereny kolejowe wraz z zabudowaniami i infrastrukturą kolejową. W okolicy znajdują się liczne małe punkty handlowo – usługowe.
Działka nr 5/78 obr. Wilda jest zabudowana zespołem 21 budynków. Niezabudowany obszar działki stanowi zaplecze do komunikacji między zabud...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 500 000 zł

6 049 zł/m²

3 389 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Poznań, Wilda

Cena wywoławcza:

20 500 000 zł

6 049 zł/m²

3 389 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Czerwonak

...odbędzie się 14 kwietnia 2026 r. o godz. 1000

w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, pok. 01.

_Uwaga: __Szczegółowych informacji udziela Urząd Gminy Czerwonak ul. Źródlana 39 - Wydział Regulacji i Obrotu Nieruchomościami, pok. 213, tel. 61/65-44-285, 61-65-44-254. Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Czerwonak (parter i II piętro), oraz opublikowano na: stronie internetowej Urzędu Gminy Czerwonak www.czerwonak.pl, ora...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

515 000 zł

539 zł/m²

955 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

poznański, gm. Czerwonak, Czerwonak

Cena wywoławcza:

515 000 zł

539 zł/m²

955 m²

...odbędzie się 14 kwietnia 2026 r. o godz. 1000

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czerwonak
Przetarg na działkę

Pniewy, Zamorska

...odbędzie się dnia 14 kwietnia 2026 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego Pniewy przy ul. Dworcowej 37.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 772 zł

142 zł/m²

662 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pniewy, pow. szamotulski, woj. wielkopolskie
Przetarg na działkę

Pniewy, Zamorska

Cena wywoławcza:

93 772 zł

142 zł/m²

662 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pniewy, pow. szamotulski, woj. wielkopolskie
Przetarg na działkę

Poniec

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Poniec, gm. Poniec M., pow. gostyński, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 818/2 o powierzchni 0,0765ha, obręb Poniec. Działka ma kształt regularny, zbliżony do prostokąta, jest nieuzbrojona. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny kolejowe oraz tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Urzędy administracji państwowej i samorządowej znajdują się w centrum...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

91,50 zł/m²

765 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Poniec

Cena wywoławcza:

70 000 zł

91,50 zł/m²

765 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
PKP
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości