Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Poznań, Golęcin, Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej

PREZYDENT MIASTA POZNANIA
ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących
własność Miasta Poznania
2. Poznań, ul. Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej
obręb Golęcin arkusz 14 działka 1/301 (RIVb) pow. 297 m2 KW PO1P/00318233/8
Według księgi wieczystej KW PO1P/00318233/8 – właściciel: Miasto Poznań.

Działy III i IV KW PO1P/00318233/8 nie wykazują obciążeń.
Opis nieruchomości
− położona w północno-zachodniej części Poznania, przy ul. Ludwiki Dobrzyńskiej-Ry...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 000 zł

1 229 zł/m²

297 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Poznań, Golęcin, Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej

Cena wywoławcza:

365 000 zł

1 229 zł/m²

297 m²

PREZYDENT MIASTA POZNANIA
własność Miasta Poznania
2. Poznań, ul. Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej

Działy III i IV KW PO1P/00318233/8 nie wykazują obciążeń.
Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na dom

rawicki, gm. Rawicz, Sierakowo

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (26.03.2026 r.).

Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.

7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości obję...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

614 292 zł

2 871 zł/m²

214 m² 5 pokoi

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Ettrick Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

rawicki, gm. Rawicz, Sierakowo

Cena wywoławcza:

614 292 zł

2 871 zł/m²

214 m² 5 pokoi

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości obję...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Ettrick Investments sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

...odbędzie się dnia 26 marca 2026 r. o godz. 12:00 w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pod adresem ul. Głogowska 10, 60-734 Poznań (budynek Poznań Congress Center, sala Vanilla, wjazd od ul. Śniadeckich). Przetarg rozpocznie się o godz. 11:30 rejestracją osób uprawnionych.
*** Informacje dotyczące Przetargu, w szczególności „Warunki przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości” zawierające szczegółowe informacje dotyczące procedury zbycia Działki 85/5...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 500 000 zł

260 zł/m²

198 184 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

Cena wywoławcza:

51 500 000 zł

260 zł/m²

198 184 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

pilski, gm. Wyrzysk, Ruda

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat pilski, gmina Wyrzysk, obręb Ruda, nr działki: 50/45 o pow. ewid. 0,5270. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5270 w tym w użytkach rolnych (0,5270 o symbolu Br). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO2H/00016693/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

308 500 zł

58,54 zł/m²

5 270 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pilski, gm. Wyrzysk, Ruda

Cena wywoławcza:

308 500 zł

58,54 zł/m²

5 270 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Okonek, Ciosaniec

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Okonek, obręb Ciosaniec, nr działki: 312 o pow. ewid. 1,2044. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2044 w tym w użytkach rolnych (0,5971 o symbolu R, 0,1752 o symbolu Ł, 0,0290 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Z/00025519/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

15,36 zł/m²

12 044 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotowski, gm. Okonek, Ciosaniec

Cena wywoławcza:

185 000 zł

15,36 zł/m²

12 044 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Tarnowo Podgórne, obręb Ceradz Kościelny, nr działki: 81 o pow. ewid. 0,2400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2400 w tym w użytkach rolnych (0,2400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1P/00375284/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

10,75 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Cena wywoławcza:

25 800 zł

10,75 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Jarosławki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat śremski, gmina Książ Wielkopolski, obręb Jarosławki, nr działki: 62/6 o pow. ewid. 0,1741. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1741 w tym w użytkach rolnych (0,1741 o symbolu Br). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1M/00000572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 200 zł

69,04 zł/m²

1 741 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Jarosławki

Cena wywoławcza:

120 200 zł

69,04 zł/m²

1 741 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Dolsk, Rusocin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat śremski, gmina Dolsk, obręb Rusocin, nr działki: 37/4 o pow. ewid. 0,0940. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0940. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1M/00000572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 200 zł

71,49 zł/m²

940 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Dolsk, Rusocin

Cena wywoławcza:

67 200 zł

71,49 zł/m²

940 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Tarnowo Podgórne, obręb Ceradz Kościelny, nr działki: 223 o pow. ewid. 0,8800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8800 w tym w użytkach rolnych (0,8800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1P/00059682/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 100 zł

10,35 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Cena wywoławcza:

91 100 zł

10,35 zł/m²

8 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Żukowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat obornicki, gmina Oborniki, obręb Żukowo, nr działki: 69/5 o pow. ewid. 0,1871. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1871 w tym w użytkach rolnych (0,1871 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1O/00015189/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 000 zł

72,69 zł/m²

1 871 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

obornicki, gm. Oborniki, Żukowo

Cena wywoławcza:

136 000 zł

72,69 zł/m²

1 871 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Nowe Miasto nad Wartą, Nowe Miasto nad Wartą, Nowe Miasto

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat średzki, gmina Nowe Miasto nad Wartą, obręb Nowe Miasto, nr działki: 622 o pow. ewid. 0,6300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6300 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu W, 0,6000 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1D/00010190/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 200 zł

7,81 zł/m²

6 300 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

49 200 zł

7,81 zł/m²

6 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Pamiątkowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat szamotulski, gmina Szamotuły, obręb Pamiątkowo, nr działki: 486/20 o pow. ewid. 0,0773. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0773. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1A/00080339/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 500 zł

125 zł/m²

773 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Pamiątkowo

Cena wywoławcza:

96 500 zł

125 zł/m²

773 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Żelice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wągrowiecki, gmina Wągrowiec, obręb Żelice, nr działki: 169/36 o pow. ewid. 0,0094. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0094 w tym w użytkach rolnych (0,0094 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00058525/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 850 zł

72,87 zł/m²

94 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Żelice

Cena wywoławcza:

6 850 zł

72,87 zł/m²

94 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 19 lutego 2026 r. do dnia 25 marca 2026 r.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, S. Żeromskiego

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 1107/3 lokal mieszkalny ul. S. Żeromskiego 1/4A

Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3

Działka nr 886/2 w Białej

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 336 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, S. Żeromskiego

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 336 zł/m²

43 m² 1 pokój

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 1107/3 lokal mieszkalny ul. S. Żeromskiego 1/4A