Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

gostyński, gm. Borek Wielkopolski, Bruczków

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

MIEJSCOWOŚĆ BRUCZKÓW, GMINA BOREK WIELKOPOLSKI, POWIAT GOSTYŃSKI, WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE, PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Przetarg: Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowe zabudowane
Data i godzina: oferty należy składać do dnia 30 marca 2026 r. do godziny 15:00

Miejsce: Oferty należy składać na adres syndyka: PMR Restrukturyzacje SA, ul. Klonowica 2/5B, 58-500 Jeleni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

856 000 zł

39,15 zł/m²

1 pokój

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

gostyński, gm. Borek Wielkopolski, Bruczków

Cena wywoławcza:

856 000 zł

39,15 zł/m²

1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

szamotulski, gm. Kaźmierz, Chlewiska

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w niedalekiej odległości od miejscowości Kaźmierz - Chlewiska

SPRZEDAŻ ODBYWA SIĘ PRZEZ KANCELARIE SYNDYKA - REGULAMIN NA KOŃCU OGŁOSZENIA.

Lokal posiada funkcjonalny, rozkładowy układ pomieszczeń, który daje duże możliwości aranżacyjne.
W skład mieszkania wchodzą:
2 pokoje kuchnia z oknem spiżarniakorytarz łazienka Dodatkowo do mieszkani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 100 zł

3 852 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

szamotulski, gm. Kaźmierz, Chlewiska

Cena wywoławcza:

211 100 zł

3 852 zł/m²

55 m² 2 pokoje

W skład mieszkania wchodzą:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Miłosław, Lipie

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Miłosław, obręb Lipie, nr działki: 93/29 o pow. ewid. 0,1164. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1164 w tym w użytkach rolnych (0,1164 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1F/00026621/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 260 zł

52,63 zł/m²

1 164 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Miłosław, Lipie

Cena wywoławcza:

61 260 zł

52,63 zł/m²

1 164 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kaliski, gm. Żelazków, Borków Stary

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kaliski, gmina Żelazków, obręb Borków Stary, nr działki: 36/8 o pow. ewid. 0,0105. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0105. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KZ1A/00066063/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 800 zł

36,19 zł/m²

105 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kaliski, gm. Żelazków, Borków Stary

Cena wywoławcza:

3 800 zł

36,19 zł/m²

105 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kaliski, gm. Żelazków, Borków Stary

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kaliski, gmina Żelazków, obręb Borków Stary, nr działki: 36/6 o pow. ewid. 0,0102. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0102. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KZ1A/00066063/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 700 zł

36,27 zł/m²

102 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kaliski, gm. Żelazków, Borków Stary

Cena wywoławcza:

3 700 zł

36,27 zł/m²

102 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Golina, Kolno

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat koniński, gmina Golina, obręb Kolno, nr działki: 68/1 o pow. ewid. 0,0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0300 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu Br). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1N/00033146/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

25,67 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koniński, gm. Golina, Kolno

Cena wywoławcza:

7 700 zł

25,67 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowski, gm. Sieroszewice, Psary

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat ostrowski, gmina Sieroszewice, obręb Psary, nr działki: 472/10 o pow. ewid. 0,0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0300. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KZ1W/00075612/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 100 zł

30,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowski, gm. Sieroszewice, Psary

Cena wywoławcza:

9 100 zł

30,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupecki, gm. Orchowo, Orchowo, Orchówko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat słupecki, gmina Orchowo, obręb Orchówko, nr działki: 102 o pow. ewid. 0,1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1200 w tym w użytkach rolnych (0,1200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1S/00045103/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 600 zł

28,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupecki, gm. Orchowo, Orchowo, Orchówko

Cena wywoławcza:

33 600 zł

28,00 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piła, Młodych

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
prawa własności nieruchomości, położonej w Pile przy ul. Młodych
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest następująca nieruchomość:

Położenie
nieruchomości
Piła,
ul. Młodych

Oznaczenie nieruchomości
wg księgi wieczystej i katastru,
powierzchnia nieruchomości
działki nr: 32/27 i 32/28
(obręb 35)
księga wieczysta PO1I/00004785/1
powierzchnia działek:
działka nr 32/27 – 0,2307 ha,
d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

621 000 zł

98,74 zł/m²

6 289 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Młodych

Cena wywoławcza:

621 000 zł

98,74 zł/m²

6 289 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

powierzchnia nieruchomości
działki nr: 32/27 i 32/28
(obręb 35)
księga wieczysta PO1I/00004785/1
powierzchnia działek:
działka nr 32/27 – 0,2307 ha,
d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Miejska Górka, Konary

...odbędzie się 27 marca 2026r.

w siedzibie Urzędu Miejskiego w Miejskiej Górce (sala narad) – o godzinie 10.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do dnia 23.03.2026r. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Miejskiej Górce w BS Wschowa/o Miejska Górka nr 94 8669 0001 0023 0319 4000 0019 .
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

193 zł/m²

2 175 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miejskiej Górce
Przetarg na działkę

rawicki, gm. Miejska Górka, Konary

Cena wywoławcza:

420 000 zł

193 zł/m²

2 175 m²

...odbędzie się 27 marca 2026r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Miejskiej Górce
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrzeszów, Kościuszki

OBNIŻONA CENA - SYNDYK MASY UPADŁOŚCI *** WE WROCŁAWIU INFORMUJE O ROZPOCZĘCIU PROCEDURY SPRZEDAŻY PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ – DZIAŁKI NR*** WRAZ Z PRAWEM WŁASNOŚCI BUDYNKU - POŁOŻONEGO W OSTRZESZOWIE PRZY UL. KOŚCIUSZKI ***

Syndyk masy upadłości***8 informuje o rozpoczęciu procedury sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – działki nr ***wraz z prawem własności bu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 550 000 zł

1 551 zł/m²

1 000 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Melka
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrzeszów, Kościuszki

Cena wywoławcza:

1 550 000 zł

1 551 zł/m²

1 000 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Melka
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrzeszów, Kościuszki

Syndyk masy upadłości *** informuje o rozpoczęciu procedury sprzedaży po obniżonej cenie:

Prawa wieczystego użytkowania nieruchomości działek nr ***położonych w Ostrzeszowie przy ul. Kościuszki ***, KW nr ***,

za kwotę nie niższą niż 1.950.000,00 zł. netto.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu sprzedaży oraz regulamin sprzedaży można uzyskać w kancelarii syndyka przy ul. Akacjowej 4N lok. 2/13, 55-040 Ślęza, lub pod numerem tel. kom. XXXXX707, stacjonarny 71 715 11 37 oraz drog...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 950 000 zł

175 zł/m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Melka
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrzeszów, Kościuszki

Cena wywoławcza:

1 950 000 zł

175 zł/m²

za kwotę nie niższą niż 1.950.000,00 zł. netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Melka
Przetarg na dom

Oborniki

...odbędzie się II licytacja nieruchomości o powierzchni 1620 m2 zabudowanej wolnostojącym jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 162,80 m2, położonej w miejscowości Kiszewo ***, województwo wielkopolskie, gmina Oborniki, działka ewidencyjna numer ***/9, gmina Oborniki, powiat obornicki, stanowiąca tereny mieszkaniowe (symbol użytku B), dla której Sąd Rejonowy w Obornikach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***.

Na działce znajdują się również ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

783 000 zł

4 810 zł/m²

163 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Obornikach
Przetarg na dom

Oborniki

Cena wywoławcza:

783 000 zł

4 810 zł/m²

163 m²

Na działce znajdują się również ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Obornikach
Przetarg na obiekt / lokal

Turek, Piłsudskiego

Bank Spółdzielczy w Koninie ogłasza przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Turku przy ul. Piłsudskiego 2.

Działka o pow. 1208 m², zabudowana budynkiem biurowo-usługowym. Księga wieczysta nr KN1T/00000507/3.

Cena wywoławcza: 1 100 000 zł.

Wadium: 110 000 zł (płatne przelewem do 26.03.2026 r.)

Przetarg ustny: 27.03.2026 r., godz. 13:00, 62-500 Konin, ul. Bankowa 3

Sprzedaż zwolniona z VAT.

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeks...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

4 708 zł/m²

234 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Bank Spółdzielczy w Koninie
Przetarg na obiekt / lokal

Turek, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

4 708 zł/m²

234 m²

Cena wywoławcza: 1 100 000 zł.

Wadium: 110 000 zł (płatne przelewem do 26.03.2026 r.)

Sprzedaż zwolniona z VAT.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Bank Spółdzielczy w Koninie
Przetarg na działkę

Poznań, Golęcin, Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej

PREZYDENT MIASTA POZNANIA
ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących
własność Miasta Poznania
1. Poznań, ul. Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej
obręb Golęcin arkusz 14 działka 1/300 (RIVb) pow. 466 m2 KW PO1P/00318233/8
Według księgi wieczystej KW PO1P/00318233/8 – właściciel: Miasto Poznań.

Działy III i IV KW PO1P/00318233/8 nie wykazują obciążeń.
Opis nieruchomości
− położona w północno-zachodniej części Poznania, przy ul. Ludwiki Dobrzyńskiej-Ry...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

610 000 zł

1 309 zł/m²

466 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Poznań, Golęcin, Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej

Cena wywoławcza:

610 000 zł

1 309 zł/m²

466 m²

PREZYDENT MIASTA POZNANIA
własność Miasta Poznania
1. Poznań, ul. Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej

Działy III i IV KW PO1P/00318233/8 nie wykazują obciążeń.
Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości