Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Międzychód

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat międzychodzki, gmina Międzychód, obręb Międzychód, nr działek: 1445 o pow. ewid. 0,0963, 1454/3 o pow. ewid. 0,0699. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1662 w tym w użytkach rolnych (0,1662 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO2A/00017883/1, PO2A/00017883/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

6,62 zł/m²

1 662 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzychód

Cena wywoławcza:

11 000 zł

6,62 zł/m²

1 662 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Rakoniewice, Goździn

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat grodziski, gmina Rakoniewice, obręb Goździn, nr działki: 313/1 o pow. ewid. 0,2189. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2189 w tym w użytkach rolnych (0,2189 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 15342. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 800 zł

51,53 zł/m²

2 189 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Rakoniewice, Goździn

Cena wywoławcza:

112 800 zł

51,53 zł/m²

2 189 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Kcyńska

...pierwsza licytacja nieruchomości tj. nieruchomości gruntowej niezabudowanej, która stanowi działki ewidencyjne nr ***i ***o łącznej powierzchni 0,1204 ha położone w Wągrowcu ul. Kcyńska, gm. Miejska Wągrowiec, powiat wągrowiecki, woj. wielkopolskie, dla których Sąd Rejonowy w Wągrowcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** i ***.

Wartość szacunkowa nieruchomości: 312.100,00 zł

Cena wywołania: 234.075,00 zł

Wadium: 31.210,00 zł

WAŻNE: Warunkiem przystąpienia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

312 100 zł

259 zł/m²

1 204 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Wągrowcu
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Kcyńska

Cena wywoławcza:

312 100 zł

259 zł/m²

1 204 m²

Wartość szacunkowa nieruchomości: 312.100,00 zł

Cena wywołania: 234.075,00 zł

Wadium: 31.210,00 zł

WAŻNE: Warunkiem przystąpienia ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Wągrowcu
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Leszna ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych:

*** Oznaczenie nieruchomości: Leszno, ul. Henrykowska, KW nr PO1L/00030661/0, na ark. mapy nr 66, działki ewidencyjne numer:

L.p.

Nr dz.

Powierzchnia

(w m2)

Cena wywoławcza

(w tym 23% podatku VAT)

Wadium

(w zł)

1

1/50

6486

2 971 800,00

150 000,00

2

1/48

6156

3 042 900,00

160 000,00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 971 800 zł

458 zł/m²

6 486 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

2 971 800 zł

458 zł/m²

6 486 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

L.p.

Nr dz.

Powierzchnia

(w m2)

Cena wywoławcza

(w tym 23% podatku VAT)

Wadium

(w zł)

1

1/50

6486

2 971 800,00

150 000,00

2

1/48

6156

3 042 900,00

160 000,00

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Antonińska

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Leszna ogłasza V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej:

*** Oznaczenie nieruchomości: Leszno, ul. Antonińskiej, KW nr PO1L/0001059/5, na ark. mapy nr 115, działki ewidencyjne numer:

Numer działki

Powierzchnia

Symbol klasoużytku

Cena wywoławcza

(w tym 23% podatku VAT)

Wadium

455/2

1 736 m2

RIIIa

720 000,00 zł

70 000,00 zł

*** Opis nieruchomości: nieruchomość...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

720 000 zł

415 zł/m²

1 736 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Antonińska

Cena wywoławcza:

720 000 zł

415 zł/m²

1 736 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Numer działki

Powierzchnia

Symbol klasoużytku

Cena wywoławcza

(w tym 23% podatku VAT)

Wadium

455/2

1 736 m2

RIIIa

720 000,00 zł

70 000,00 zł

*** Opis nieruchomości: nieruchomość...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Mieleszyn, Borzątew

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat gnieźnieński, gmina Mieleszyn, obręb Borzątew, nr działki: 39 o pow. ewid. 0,4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4000 w tym w użytkach rolnych (0,4000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1G/00093492/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 000 zł

31,50 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gnieźnieński, gm. Mieleszyn, Borzątew

Cena wywoławcza:

126 000 zł

31,50 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Kołaczkowo, Sokolniki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Kołaczkowo, obręb Sokolniki, nr działki: 322/2 o pow. ewid. 0,5800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5800. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 5438. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

431 000 zł

74,31 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Kołaczkowo, Sokolniki

Cena wywoławcza:

431 000 zł

74,31 zł/m²

5 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Boruja Nowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Nowy Tomyśl, obręb Boruja Nowa, nr działki: 339/3 o pow. ewid. 0,2659. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2659 w tym w użytkach rolnych (0,0825 o symbolu R, 0,1834 o symbolu S). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 000 zł

48,51 zł/m²

2 659 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl, Boruja Nowa

Cena wywoławcza:

129 000 zł

48,51 zł/m²

2 659 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Nowe Jastrzębsko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat nowotomyski, gmina Zbąszyń, obręb Nowe Jastrzębsko, nr działki: 23 o pow. ewid. 0,5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5000 w tym w użytkach rolnych (0,5000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1N/00046910/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 000 zł

36,80 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotomyski, gm. Zbąszyń, Nowe Jastrzębsko

Cena wywoławcza:

184 000 zł

36,80 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Chrząstowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat śremski, gmina Książ Wielkopolski, obręb Chrząstowo, nr działek: 55/1 o pow. ewid. 0,2600, 56/1 o pow. ewid. 0,2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4600 w tym w użytkach rolnych (0,2000 o symbolu Br, 0,1100 o symbolu R, 0,0300 o symbolu Ł, 0,1200 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO1M/00000572/1, PO1M/00000572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

301 700 zł

65,59 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Chrząstowo

Cena wywoławcza:

301 700 zł

65,59 zł/m²

4 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Jarosławki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat śremski, gmina Książ Wielkopolski, obręb Jarosławki, nr działki: 62/6 o pow. ewid. 0,1741. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1741 w tym w użytkach rolnych (0,1741 o symbolu Br). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1M/00000572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 200 zł

69,04 zł/m²

1 741 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Książ Wielkopolski, Jarosławki

Cena wywoławcza:

120 200 zł

69,04 zł/m²

1 741 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Budzyń, Wyszyny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Budzyń, obręb Wyszyny, nr działek: 471 o pow. ewid. 0,0888, 470 o pow. ewid. 0,0644. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1532 w tym w użytkach rolnych (0,1532 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PO1B/00056779/8, PO1B/00056779/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

48,96 zł/m²

1 532 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Budzyń, Wyszyny

Cena wywoławcza:

75 000 zł

48,96 zł/m²

1 532 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Budzyń, Wyszyny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat chodzieski, gmina Budzyń, obręb Wyszyny, nr działki: 475 o pow. ewid. 0,1267. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1267 w tym w użytkach rolnych (0,1267 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1B/00056779/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

48,93 zł/m²

1 267 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chodzieski, gm. Budzyń, Wyszyny

Cena wywoławcza:

62 000 zł

48,93 zł/m²

1 267 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Swarzędz, Heleny Modrzejewskiej

...pierwsza licytacja nieruchomości tj. nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, położonej w miejscowości Swarzędz, przy ul. Heleny Modrzejewskiej ***, gmina Swarzędz, składającej się z działki nr ***/12 o powierzchni 571 m², dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Cena oszacowania wynosi brutto: 270.200,00 zł

Kwota wywołania: 202.650,00 zł

Wadium: 27.020,00 zł

WAŻNE: Warunkiem przystąpienia do licytacj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 650 zł

355 zł/m²

571 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Poznaniu
Przetarg na działkę

Swarzędz, Heleny Modrzejewskiej

Cena wywoławcza:

202 650 zł

355 zł/m²

571 m²

Cena oszacowania wynosi brutto: 270.200,00 zł

Kwota wywołania: 202.650,00 zł

Wadium: 27.020,00 zł

WAŻNE: Warunkiem przystąpienia do licytacj...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Poznaniu
Przetarg na działkę

Leszno, Sadowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Leszna ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej:

*** Oznaczenie nieruchomości: Leszno, ul. Sadowa - nieruchomość zapisana w KW nr PO1L/00035141/4, PO1L/00024630/9, PO1L/00026175/5, składająca się z działek ewidencyjnych numer:

Numery działek, arkusz mapy

Powierzchnia

Cena wywoławcza

(w tym 23% podatku VAT)

Wadium

437/6, 437/9, 437/11, 437/13 ark. m. 114

0,6324 ha

1 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 890 000 zł

299 zł/m²

6 324 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leszno, pow. warszawski zachodni, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

Leszno, Sadowa

Cena wywoławcza:

1 890 000 zł

299 zł/m²

6 324 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Numery działek, arkusz mapy

Powierzchnia

Cena wywoławcza

(w tym 23% podatku VAT)

Wadium

437/6, 437/9, 437/11, 437/13 ark. m. 114

0,6324 ha

1 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu: