Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wolsztyński, gm. Wolsztyn, Komorowo

...odbędzie się dnia 10 grudnia 2025 roku o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wolsztynie, Rynek 1, pok. nr 48, II piętro (sala sesyjna).

6. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w podanej wyżej wysokości na konto Urzędu Miejskiego w Wolsztynie Santander Bank Polska S.A. o/Wolsztyn nr 40 1090 1607 0000 0000 6000 5544 w terminie do dnia 04 grudnia 2025 roku.

UWAGA: Wadium wnoszone na konto musi na nie wpłynąć w podanym wyżej terminie. Tytuł wpłaty wadium winien je...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 832 300 zł

166 zł/m²

23 050 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolsztyn
Przetarg na działkę

wolsztyński, gm. Wolsztyn, Komorowo

Cena wywoławcza:

3 832 300 zł

166 zł/m²

23 050 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wolsztyn
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, S. Żeromskiego

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

11. Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 5 listopada 2025 r. do dnia 10 grudnia 2025 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 1107/3 lokal mieszkalny ul. S. Żeromskiego 1/4A

Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3

Działka nr 1030 w Białej

Działka nr 161 w Biernatowie

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

2 920 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, S. Żeromskiego

Cena wywoławcza:

125 000 zł

2 920 zł/m²

43 m² 1 pokój

...rozpocznie się od godz. 9:00 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki
/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 1107/3 lokal mieszkalny ul. S. Żeromskiego 1/4A

Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3

Działka nr 1030 w Białej

Działka nr 161 w Biernatowie

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki
/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

...rozpocznie się od godz. 9:45 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki
/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance

Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działki nr 94 i 95 we Wrzącej

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Rychlik

Cena wywoławcza:

13 000 zł

9,63 zł/m²

1 350 m²

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.

Burmistrz Trzcianki

/ - / Krzysztof W. Jaworski

Działki nr 223/6 i 223/8 w Rychliku

Działki nr 94 i 95 we Wrzącej

Działka nr 20 w Siedlisku

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

poznański, gm. Mosina, Pecna

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim w Mosinie Pl. 20 Października 1 – sala nr 110.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, jeżeli wniosą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej netto działki (ze wskazaniem w tytule przelewu numeru geodezyjnego działki, której wpłata wadium dotyczy) nie później niż do dnia 3 grudnia 2025 r. na konto Urzędu Miejskiego w Mosinie: GBS Mosina 39 9048 0007 2007 0000 0215 0022 (za dzień wniesienia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 000 zł

122 zł/m²

2 036 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
URZĄD MIEJSKI W MOSINIE
Przetarg na działkę

poznański, gm. Mosina, Pecna

Cena wywoławcza:

249 000 zł

122 zł/m²

2 036 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
URZĄD MIEJSKI W MOSINIE
Przetarg na działkę

Śrem, Plac Straży Pożarnej

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2025 roku o godz. 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Śremie przy ul. Mickiewicza 17, pokój nr 15 (I piętro).

- Osoba zamierzająca wziąć udział w przetargu zobowiązana jest wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 350.000,00 zł najpóźniej do dnia 5 grudnia 2025 r. na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Śremie: PKO S.A. nr 31XXXXX000XXXXX611. Za skuteczną datę wpłaty uważa się datę zaksięgowania na rachunku bankowym Starostwa. W tytule wpłaty wadium n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 554 000 zł

264 zł/m²

13 460 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Śremie
Przetarg na działkę

Śrem, Plac Straży Pożarnej

Cena wywoławcza:

3 554 000 zł

264 zł/m²

13 460 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Śremie
Przetarg na działkę

Konin

...odbędzie się w dniu 9 grudnia 2025 r., o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 300), plac Wolności 1.

obręb Maliniec

311/4

1,3443

KN1N/00054333/0

1P,U – tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług

1 156 367,00 zł (netto)

230 000,00 zł

*** Warunkiem przystąpienia do przet...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 156 367 zł

86,02 zł/m²

13 443 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Konin
Przetarg na działkę

Konin

Cena wywoławcza:

1 156 367 zł

86,02 zł/m²

13 443 m²

obręb Maliniec

311/4

1,3443

KN1N/00054333/0

1 156 367,00 zł (netto)

230 000,00 zł

*** Warunkiem przystąpienia do przet...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Konin
Przetarg na działkę

Konin

...odbędzie się w dniu 9 grudnia 2025 r., o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 300), plac Wolności 1.

obręb Maliniec

298/2

9,6304

KN1N/00112443/9

26TA – wielofunkcyjne tereny aktywizacji gospodarczej

10 488 469,00 zł (netto)

2 000 000,00 zł

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jes...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 488 469 zł

109 zł/m²

96 304 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Konin
Przetarg na działkę

Konin

Cena wywoławcza:

10 488 469 zł

109 zł/m²

96 304 m²

obręb Maliniec

298/2

9,6304

KN1N/00112443/9

26TA – wielofunkcyjne tereny aktywizacji gospodarczej

10 488 469,00 zł (netto)

2 000 000,00 zł

*** Warunkiem przystąpienia do przetargu jes...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Konin
Przetarg na mieszkanie

kościański, gm. Czempiń, Gorzyce

...odbędzie się

w dniach 10 – 17 grudnia 2025r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 573 zł

1 739 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

kościański, gm. Czempiń, Gorzyce

Cena wywoławcza:

109 573 zł

1 739 zł/m²

63 m² 3 pokoje

...odbędzie się

w dniach 10 – 17 grudnia 2025r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

kościański, gm. Czempiń, Gorzyce

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu

62-030 Luboń, ul. Żabikowska 62

ogłasza pisemny przetarg nieograniczony

na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego:

1. Gorzyce 37A/6, gmina Czempiń o pow. użytk. 66,10 m2 – 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, na parterze, w budynku jednopiętrowym.

Do lokalu przynależy piwnica – komórka lokatorskaoraz ułamkowa część gruntu.

Cena wywoławcza lokalu wynosi: 160 614 zł.

Dla ww. mieszkania dodatkowo osoba wygrywająca p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 614 zł

2 430 zł/m²

66 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

kościański, gm. Czempiń, Gorzyce

Cena wywoławcza:

160 614 zł

2 430 zł/m²

66 m² 3 pokoje

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu

62-030 Luboń, ul. Żabikowska 62

ogłasza pisemny przetarg nieograniczony

Cena wywoławcza lokalu wynosi: 160 614 zł.

Dla ww. mieszkania dodatkowo osoba wygrywająca p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

Luboń, Żabikowska

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu

62-030 Luboń, ul. Żabikowska 62

ogłasza pisemny przetarg nieograniczony

3. Luboń, ul. Żabikowska 62H/47 o pow. użytk. 37,50 m2 – 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, na IV piętrze w budynku czteropiętrowym.

Do lokalu przysługuje boks piwniczny – komórka lokatorska oraz ułamkowa część gruntu.

Cena wywoławcza lokalu wynosi 292 226 zł.

*** Lokale mieszkalne są do remontu we...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 226 zł

7 793 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na mieszkanie

Luboń, Żabikowska

Cena wywoławcza:

292 226 zł

7 793 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu

62-030 Luboń, ul. Żabikowska 62

ogłasza pisemny przetarg nieograniczony

Cena wywoławcza lokalu wynosi 292 226 zł.

*** Lokale mieszkalne są do remontu we...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu
Przetarg na działkę

kościański, gm. Czempiń, Jasień

BURMISTRZ GMINY CZEMPIŃ
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości gruntowych będących własnością Gminy Czempiń

Nr
działki
obręb
114/4
Jasień

Pow.
działki
w m2
1110

Nr KW
PO1K/00061569/0

Cena
wywoławcza
netto w zł
99 000,00

Wysokość
wadium
9900,00

Termin i miejsce przetargu:
Dnia 9 grudnia 2025 r. godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Czempiniu ul. ks. J. Popiełuszki 25, 64-020 Czempiń (parter, sala nr 3)
Warunki uczestnictwa:
War...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

89,19 zł/m²

1 110 m²

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czempiń
Przetarg na działkę

kościański, gm. Czempiń, Jasień

Cena wywoławcza:

99 000 zł

89,19 zł/m²

1 110 m²

BURMISTRZ GMINY CZEMPIŃ

Nr
działki
obręb
114/4
Jasień

Pow.
działki
w m2
1110

Nr KW
PO1K/00061569/0

Cena
wywoławcza
netto w zł
99 000,00

Wysokość
wadium
9900,00

Termin i miejsce przetargu:
Warunki uczestnictwa:
War...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czempiń
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Stare Miasto, Bolesława Śmiałego

Zarząd Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Poznaniu os. Bolesława Chrobrego 117, ogłasza pisemny przetarg ofertowy na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 27 w budynku położonym w osiedlu Bolesława Śmiałego 15 w Poznaniu.

Lokal o powierzchni użytkowej 49,90m² położony jest na 3 piętrze w budynku o 5 kondygnacjach i składa się z:

*** dwóch pokoi,
*** kuchni
*** łazienki
*** WC
*** korytarza.

Cena wywoławcza 427.000,00zł (słownie:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

427 000 zł

8 557 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Stare Miasto, Bolesława Śmiałego

Cena wywoławcza:

427 000 zł

8 557 zł/m²

50 m² 2 pokoje

*** dwóch pokoi,
*** kuchni
*** łazienki
*** WC
*** korytarza.

Cena wywoławcza 427.000,00zł (słownie:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Krotoszyn

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 4591/1 o pow. 0,4766 ha, obręb miasto Krotoszyn. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę parkingu.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 000 zł

53,50 zł/m²

4 766 m²

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Krotoszyn

Cena wywoławcza:

255 000 zł

53,50 zł/m²

4 766 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Śrem, Kolejowa

PKP Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Śrem ul. Kolejowa 1, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 5, o powierzchni użytkowej 62,15 m2, o następującej strukturze użytkowej: pokój I - 14,53 m2; pokój II - 19,58 m2; kuchnia - 12,62 m2; łazienka z wc - 5,30 m2; korytarz I - 3,52 m2, korytarz II - 4,07 m2; korytarz III - 2,53 m2.
Do lokalu przynależą dwie piwnice i klatka schodowa prowadząc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 000 zł

3 781 zł/m²

62 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Śrem, Kolejowa

Cena wywoławcza:

235 000 zł

3 781 zł/m²

62 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-08

Organizator przetargu:
PKP
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości