Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Murowana Goślina, Przebędowo

...odbędzie się W DNIU 05.05.2026 r. W STAROSTWIE POWIATOWYM W POZNANIU PRZY UL. SŁOWACKIEGO 8, W SALI KONFERENCYJNEJ (IV PIĘTRO) O GODZINIE 10:00.

Wadium

Uczestnik przetargu zobowiązany jest do wniesienia wadium w pieniądzu w wysokości 10.000,00 zł (słownie złotych: dziesięć tysięcy 00/100).

W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, które wniosą wadium w wyżej wymienionej kwocie i formie, w takim terminie, a...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 075 zł/m²

48 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Przetarg na mieszkanie

poznański, gm. Murowana Goślina, Przebędowo

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 075 zł/m²

48 m²

Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Przetarg na obiekt / lokal

wrzesiński, gm. Września, Sokołowo, Bitwy pod Sokołowem

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ – OBNIŻONA CENA

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. całkowitej 1.457 m2 położoną w Sokołowie przy ul. Bitwy pod Sokołowem ***(gmina Września, woj. Wielkopolskie) wraz z wyposażeniem za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 1.000.000,00 zł (słownie: jeden milion złotych).

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji – Sokołowo k. W...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

686 zł/m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

wrzesiński, gm. Września, Sokołowo, Bitwy pod Sokołowem

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

686 zł/m²

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kostrzyn, Gwiazdowo

Syndyk sprzeda nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 0,0620 ha, położoną w miejscowości Gwiazdowo (gmina Kostrzyn, powiat poznański).

Tytuł prawny: prawo własności.

Działka jest niezagospodarowana, nieogrodzona. Ukształtowanie terenu płaskie. Kształt działki: regularny, prostokątny. Wymiary działki to w przybliżeniu 15,5 x 40 m.

Dane z Rejestru gruntów: grunty orne, oznaczenie klasy użytku:

- RIIIb – 0,0461 ha,

- RIVa – 0,0159 ha

Nieruchomość posiada pośredni dostęp do drogi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 380 zł

168 zł/m²

620 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kostrzyn, Gwiazdowo

Cena wywoławcza:

104 380 zł

168 zł/m²

620 m²

Tytuł prawny: prawo własności.

- RIIIb – 0,0461 ha,

- RIVa – 0,0159 ha

Nieruchomość posiada pośredni dostęp do drogi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Kościan, Bączkowskiego

Pełnomocnik Marzeny Tajsner - syndyka masy upadłości ***(postępowanie upadłościowe toczące się pod sygn. akt PO1P/GUP-s/58/2023) sprzeda spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w Kościanie przy ul. Bączkowskiego, które weszło w skład masy upadłości ***

Cena wywoławcza wynosi 388 700,00 złotych (słownie: trzysta osiemdziesiąt osiem tysięcy siedemset 00/100 złotych) i stanowi ona wartość spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, która została oszacowana w ope...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

388 700 zł

3 772 zł/m²

103 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Kościan, Bączkowskiego

Cena wywoławcza:

388 700 zł

3 772 zł/m²

103 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 17/22 o pow. ewid. 0,0043. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0043. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033304/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 520 zł

128 zł/m²

43 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

5 520 zł

128 zł/m²

43 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 18/71 o pow. ewid. 0,0037. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0037. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033305/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 840 zł

104 zł/m²

37 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

3 840 zł

104 zł/m²

37 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 17/19 o pow. ewid. 0,0041. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0041. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033304/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 520 zł

135 zł/m²

41 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

5 520 zł

135 zł/m²

41 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 18/70 o pow. ewid. 0,0051. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0051. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033305/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 740 zł

92,94 zł/m²

51 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

4 740 zł

92,94 zł/m²

51 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Poznań, Stare Miasto, Łazienna

AQUANET S.A. informuje, że przeznaczył do łącznej sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomość położone w Poznaniu, przy ul . Łaziennej: 1) zabudowaną budynkiem byłej stacji filtrów o pow. użytkowej 1 481,50 m2, pow. działki 4868 m2,
2) niezabudowaną o pow. 551 m2.
Przeznaczenie nieruchomości: funkcje usług, mieszkalnictwa, kultury.
Cena wywoławcza: 16.250.000,00 zł brutto.
Termin i miejsce przetargu: 30.04.2026 r., godz. 11.00, ul. Dolna Wilda 126, Poznań.
Wadium: 700...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 250 000 zł

11 253 zł/m²

1 444 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
AQUANET S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Poznań, Stare Miasto, Łazienna

Cena wywoławcza:

16 250 000 zł

11 253 zł/m²

1 444 m²

2) niezabudowaną o pow. 551 m2.
Cena wywoławcza: 16.250.000,00 zł brutto.
Wadium: 700...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
AQUANET S.A.
Przetarg na działkę

Kalisz, Skarszewska

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Kalisza, Główny Rynek 20, pokój
nr 36, I piętro, w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 1000.
Organizator przetargu zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca przeprowadzenia
przetargu.
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 5 marca 2026 r.
II. Dane dotyczące nieruchomości
1.Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa własności dwóch odrębnych
nieruchomości gruntowych, opisanych na wstępie, stanowiących własność Miasta
Kalisza.
2.Działka nr 28/3 jest niezabudowan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 000 zł

253 zł/m²

942 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

Kalisz, Skarszewska

Cena wywoławcza:

238 000 zł

253 zł/m²

942 m²

nr 36, I piętro, w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 1000.
przetargu.
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 5 marca 2026 r.
II. Dane dotyczące nieruchomości
Kalisza.
2.Działka nr 28/3 jest niezabudowan...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

Kalisz, Dębowa

nr 36, I piętro, w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 1000.
przetargu.
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 5 marca 2026 r.
II. Dane dotyczące nieruchomości
Kalisza.
3.Działka nr 28/5 jest niezabudowan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

238 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

Kalisz, Dębowa

Cena wywoławcza:

270 000 zł

238 zł/m²

1 133 m²

nr 36, I piętro, w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 1000.
przetargu.
Pierwszy przetarg odbył się w dniu 5 marca 2026 r.
II. Dane dotyczące nieruchomości
Kalisza.
3.Działka nr 28/5 jest niezabudowan...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 9:30 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski
_
_ _
_Działka nr 305/18 i 309/42 ul. B. Krzywoustego w Trzciance_

_Działka nr 305/19 i 309/43 ul. B. Krzywoustego w Trzciance_
_
_
_Działka nr 215 w Rychliku_

_Działka nr 886/2 w Białej_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

196 800 zł

207 zł/m²

949 m²

_
_Działka nr 215 w Rychliku_

_Działka nr 886/2 w Białej_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, Stefana Żeromskiego

...rozpocznie się od godz. 10:00 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_
_

_Działka nr 1107/3 lokal mieszkalny ul. S. Żeromskiego 1/4A_
_Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3
_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 336 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na mieszkanie

Trzcianka, Stefana Żeromskiego

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 336 zł/m²

43 m² 1 pokój

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_
_

_Działka nr 1284/1 lokal mieszkalny ul. F. Chopina 16/3
_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Siedlisko

...rozpocznie się od godz. 10:30 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_ _
_ _
_Działka nr 20 w Siedlisku_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 800 zł

6,00 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka, Siedlisko

Cena wywoławcza:

34 800 zł

6,00 zł/m²

5 800 m²

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_
_ _
_ _
_Działka nr 20 w Siedlisku_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

...rozpocznie się od godz. 10:45 w kolejności wg wykazu.Termin wywieszenia ogłoszenia od dnia 26 marca 2026 r. do dnia 29 kwietnia 2026 r.
Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_

_
_
_Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance_

_Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
Przetarg na działkę

Trzcianka

Cena wywoławcza:

130 860 zł

280 zł/m²

467 m²

Burmistrz Trzcianki
/ - / _Krzysztof W. Jaworski_

_
_
_Działka nr 128/45 ul. Parkowa w Trzciance_

_Działka nr 128/46 ul. Parkowa w Trzciance_

Kontakt:
Urząd Miasta Trzcianka
tel: 67 352 73 27
Adres email ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzcianka
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości