Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Poniec, Rydzyńska

Syndycy prowadzący postępowania upadłościowe osób fizycznych

SPRZEDADZĄ
nieruchomość gruntową częściowo zabudowaną, a częściowo
niezabudowaną, położoną w miejscowości Poniec, przy ul. Rydzyńskiej
***, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr ***o powierzchni
2,3813 ha, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Gostyniu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczysta o numerze ***,

za łączną cenę nie niższą, niż 1.843.224,00 PLN.

Warunki ogólne konkursu:

1. Kon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 843 224 zł

6 630 zł/m²

278 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Poniec, Rydzyńska

Cena wywoławcza:

1 843 224 zł

6 630 zł/m²

278 m²

SPRZEDADZĄ
nieruchomość gruntową częściowo zabudowaną, a częściowo

za łączną cenę nie niższą, niż 1.843.224,00 PLN.

Warunki ogólne konkursu:

1. Kon...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Tarnowo Podgórne, obręb Ceradz Kościelny, nr działki: 81 o pow. ewid. 0,2400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2400 w tym w użytkach rolnych (0,2400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1P/00375284/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

10,75 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Cena wywoławcza:

25 800 zł

10,75 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Krzywiń, Rąbiń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kościański, gmina Krzywiń, obręb Rąbiń, nr działki: 100 o pow. ewid. 0,9000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,9000 w tym w użytkach rolnych (0,9000 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1K/00003621/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 500 zł

4,39 zł/m²

9 000 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Krzywiń, Rąbiń

Cena wywoławcza:

39 500 zł

4,39 zł/m²

9 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat poznański, gmina Tarnowo Podgórne, obręb Ceradz Kościelny, nr działki: 223 o pow. ewid. 0,8800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8800 w tym w użytkach rolnych (0,8800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1P/00059682/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 100 zł

10,35 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poznański, gm. Tarnowo Podgórne, Ceradz Kościelny

Cena wywoławcza:

91 100 zł

10,35 zł/m²

8 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Dolsk, Rusocin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat śremski, gmina Dolsk, obręb Rusocin, nr działki: 37/4 o pow. ewid. 0,0940. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0940. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1M/00000572/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 200 zł

71,49 zł/m²

940 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

śremski, gm. Dolsk, Rusocin

Cena wywoławcza:

67 200 zł

71,49 zł/m²

940 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Krzywiń, Rąbiń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kościański, gmina Krzywiń, obręb Rąbiń, nr działki: 99 o pow. ewid. 0,5400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5400 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu W, 0,4900 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1K/00003621/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,44 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Krzywiń, Rąbiń

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,44 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Pniewy, Zamorze

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat szamotulski, gmina Pniewy, obręb Zamorze, nr działki: 156 o pow. ewid. 0,1009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1009 w tym w użytkach rolnych (0,1009 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1A/00029364/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

7,43 zł/m²

1 009 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Pniewy, Zamorze

Cena wywoławcza:

7 500 zł

7,43 zł/m²

1 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Śmigiel, Czacz

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kościański, gmina Śmigiel, obręb Czacz, nr działki: 72/9 o pow. ewid. 0,0095. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0095 w tym w użytkach rolnych (0,0095 o symbolu W). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1K/00056203/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 zł

20,00 zł/m²

95 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kościański, gm. Śmigiel, Czacz

Cena wywoławcza:

1 900 zł

20,00 zł/m²

95 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 18/19 o pow. ewid. 0,0032. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0032. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033305/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

278 zł/m²

32 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

8 900 zł

278 zł/m²

32 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Września, Chwalibogowo

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat wrzesiński, gmina Września, obręb Chwalibogowo, nr działki: 149 o pow. ewid. 0,0702. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0702 w tym w użytkach rolnych (0,0702 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1F/00019655/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 800 zł

92,31 zł/m²

702 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrzesiński, gm. Września, Chwalibogowo

Cena wywoławcza:

64 800 zł

92,31 zł/m²

702 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Nieruchomość zabudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat kolski, gmina Chodów, obręb Chodów PGR, nr działki: 18/116 o pow. ewid. 0,0030. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0030. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KN1K/00033305/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

230 zł/m²

30 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kolski, gm. Chodów, Chodów, PGR

Cena wywoławcza:

6 900 zł

230 zł/m²

30 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Czarnków

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 roku o godz. 10:30 w siedzibie Urzędu Gminy Czarnków w Czarnkowie ul. Rybaki 3- sala nr 5.

Wadium w wysokości 98.000,00 złotych należy wpłacać na konto Urzędu Gminy Czarnków – Bank Spółdzielczy w Czarnkowie Nr 672... pokaż numer-672... pokaż numer, z wpływem nie później niż do dnia 24 kwietnia 2026 roku. Za datę wniesienia wadium uważa się dzień, w którym kwota wadium wpłynęła na konto Urzędu Gminy Czarnków.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Ur...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 000 zł

27,64 zł/m²

17 800 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czarnków
Przetarg na działkę

Czarnków

Cena wywoławcza:

492 000 zł

27,64 zł/m²

17 800 m²

Szczegółowe informacje można uzyskać w Ur...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czarnków
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Święciechowa, Przybyszewo

...odbędzie się dnia 29 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w Starostwie Powiatowym w Lesznie, Pl. Kościuszki 4b, sala nr 18.

***

*** Wysokość wadium: 96.000,00 zł
*** Informacja o miejscu wywieszenia i publikacji ogłoszenia
o przetargu

Ogłoszenie o drugim przetargu podane zostanie do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń od dnia 27 lutego 2026 roku:

*** w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie, Pl. Kościuszki 4b,
*** w Wydziale Gospodarki Nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 000 zł

129 zł/m²

3 712 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lesznie
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Święciechowa, Przybyszewo

Cena wywoławcza:

480 000 zł

129 zł/m²

3 712 m²

...odbędzie się dnia 29 kwietnia 2026 roku o godz. 1000

***

*** Wysokość wadium: 96.000,00 zł
o przetargu

*** w Wydziale Gospodarki Nierucho...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lesznie
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Zgodnie z § 6 ust. 5 i 5a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu

przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213)

Zarząd Powiatu Ostrowskiego ogłasza ustny nieograniczony przetarg

na sprzedaż nieruchomości Powiatu Ostrowskiego położonej w Ostrowie Wielkopolskim

1. Oznaczenie nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

140 zł/m²

9 286 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

Ostrów Wielkopolski

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

140 zł/m²

9 286 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

1. Oznaczenie nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Święciechowa, Przybyszewo, Henrykowska

...odbędzie się 29 kwietnia br.

Starosta Leszczyński ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa położonej w Przybyszewie przy ul. Henrykowskiej.

Na sprzedaż przeznaczona jest działka o powierzchni 3712 m² przy drodze utwardzonej, wśród terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Spokojna, zielona okolica – 400 m od lasu.

W studium: tereny wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej o wiodącej funkcji mieszkaniowej – idealne pod dom jednorodzinny, bliźni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 000 zł

129 zł/m²

3 712 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lesznie
Przetarg na działkę

leszczyński, gm. Święciechowa, Przybyszewo, Henrykowska

Cena wywoławcza:

480 000 zł

129 zł/m²

3 712 m²

...odbędzie się 29 kwietnia br.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lesznie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości