Licytacje komornicze: Brodnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY STANOWIĄCY ODREBNĄ NIERUCHOMOŚĆ, SKŁADAJĄCY SIĘ Z 3 POKOI. KUCHNI, ŁAZIENKI, WC, KORYTARZA, PIWNICA- 1 BOKS W BUD. GOSPOD.- 1, POLE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ LOKALU WRAZ Z POWIERZCHNIĄ POMIESZCZEŃ PRZYNALEŻNYCH 89,1000 M2

Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony przy ul. Orzechowej ***/***, 63-112 Brodnica o powierzchni użytkowej 63,10 m2, usytuowany na II piętrze w budynku III-kondygnacyjnym, składają...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

192 000 zł

3 043 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

Cena wywoławcza:

192 000 zł

3 043 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Żurawiec

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Prawa własności nieruchomości o numerze KW ***, składającej się z działek ewidencyjnych o numerach:

*** Działka numer *** oznaczona jako rola, częściowo zabudowana o powierzchni 1673 m2 jest zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym, o powierzchni użytkowej 251,56 m2, z garażem w bryle budynku, wzniesionym w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem dwuspadowym o konstrukcji stalowej, krytym onduliną oraz sześcioma budynkami gospo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 127 978,25 zł

4 484 zł/m²

252 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Żurawiec

Cena wywoławcza:

1 127 978,25 zł

4 484 zł/m²

252 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

...druga licytacja

lokalu mieszkalnego, którego położonego przy ul. Orzechowa 4B, 63-112 Brodnica , dla którego Sąd Rejonowy w Śremie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Franciszkańska 4, Śrem, 63-100 Śrem) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 211 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 140 866,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 21 130,00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

140 866,67 zł

1 861 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2023-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

Cena wywoławcza:

140 866,67 zł

1 861 zł/m²

76 m² 3 pokoje

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy ul. Orzechowa 4B, 63-112 Brodnica , dla którego Sąd Rejonowy w Śremie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Franciszkańska 4, Śrem, 63-100 Śrem) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 211 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 158 475,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

158 475 zł

2 093 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2023-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

Cena wywoławcza:

158 475 zł

2 093 zł/m²

76 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

158 475 zł

2 093 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2023-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

Cena wywoławcza:

158 475 zł

2 093 zł/m²

76 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

158 475 zł

2 093 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2022-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

śremski, gm. Brodnica, Brodnica, Orzechowa

Cena wywoławcza:

158 475 zł

2 093 zł/m²

76 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości