Licytacje komornicze: Poznań, Jeżyce

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są *** położonego przy Jackowskiego 19, 60-509 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Młyńska 1, Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal położony w przedwojennej kamienicy. Część frontowa budynku posiada przyziemie i pięć kondygnacji nadziemnych, a oficyna piwnice i dwie, cztery lub pięć kondygnacji nadziemnych. ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

146 436 zł

4 754 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2022-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

146 436 zł

4 754 zł/m²

31 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są*** położonego przy Jackowskiego 19, 60-509 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Młyńska 1, Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokale położone w przedwojennej kamienicy. Część frontowa budynku posiada przyziemie i pięć kondygnacji nadziemnych, a oficyna piwnice i dwie, cztery lub pięć kondygnacji nadziemnych. ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

232 657,50 zł

3 808 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

232 657,50 zł

3 808 zł/m²

61 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Lokale położone w przedwojennej kamienicy. Część frontowa budynku posiada przyziemie i pięć kondygnacji nadziemnych, a oficyna piwnice i dwie, cztery lub pięć kondygnacji nadziemnych....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

230 372,25 zł

3 808 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

230 372,25 zł

3 808 zł/m²

61 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poznań, Jeżyce, Letniskowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Letniskowa dz. nr 11/8 11/9, 60-456 Poznań, dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość została oszacowana na kwotę: 554 800,00 zł

Cena wywołania wynosi: 416 100,00 zł

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 55 480,00 zł. zł. przelewem na rachunek b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

416 100 zł

242 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2022-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poznań, Jeżyce, Letniskowa

Cena wywoławcza:

416 100 zł

242 zł/m²

1 718 m²

...pierwsza licytacja

Nieruchomość została oszacowana na kwotę: 554 800,00 zł

Cena wywołania wynosi: 416 100,00 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-17

Cena wywoławcza:

75 178,50 zł

5 114 zł/m²

15 m² 1 pokój

Termin: 2022-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

75 178,50 zł

5 114 zł/m²

15 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-04

Cena wywoławcza:

226 678,50 zł

4 026 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2022-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

226 678,50 zł

4 026 zł/m²

56 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-04

Cena wywoławcza:

169 788 zł

4 245 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2022-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

169 788 zł

4 245 zł/m²

40 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-04

Cena wywoławcza:

163 341 zł

5 041 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2022-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

163 341 zł

5 041 zł/m²

32 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-04

Cena wywoławcza:

180 531 zł

4 536 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2022-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Jeżyce, Jackowskiego

Cena wywoławcza:

180 531 zł

4 536 zł/m²

40 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Podolany, Strzeszyńska

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Strzeszyńska , 60-479 Poznań , dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 403 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 302 550,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 40 340,00 zł. Rękojmia ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

302 550 zł

5 234 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Termin: 2021-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Podolany, Strzeszyńska

Cena wywoławcza:

302 550 zł

5 234 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości