Przetargi i licytacje nieruchomości: Poznań, Naramowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Naramowicka

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** *** położonego przy Naramowicka ***/***, 61-619 M. Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 369 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 276 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

276 750 zł

7 688 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2025-06-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Naramowicka

Cena wywoławcza:

276 750 zł

7 688 zł/m²

36 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Naramowicka

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** *** położonego przy Naramowicka ***/***, 61-619 M. Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze PO1P/***/3.

Suma oszacowania wynosi 369 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 276 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

276 750 zł

7 688 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Naramowicka

Cena wywoławcza:

276 750 zł

7 688 zł/m²

36 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Poznań, Naramowice, Maków Polnych

Syndyk masy upadłości *** wyznaczony postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań Stare Miasto w Poznaniu z dn. 21.11.2022 roku w postępowaniu toczącym się pod sygn. akt PO1P/GUp-s/418/2022 ogłasza sprzedaż z wolnej ręki (konkurs ofert) i dodatkowo licytacji prawa własności nieruchomości zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Maków Polnych ***, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż 3.548.900 zł (trzy miliony pięćset czterdzieści osiem tysięcy dziewięćset złotych).

Przedmiotem spr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 548 900 zł

10 325 zł/m²

344 m²

Termin: 2025-03-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Poznań, Naramowice, Maków Polnych

Cena wywoławcza:

3 548 900 zł

10 325 zł/m²

344 m²

Przedmiotem spr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Naramowicka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Naramowicka 203J/, 61-611 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań- Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Młyńska 1a, Poznań, 61-729 Poznań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Lokal mieszkalny. Lokal położony na IV kondygnacji nadziemnej budynku mieszkalnego wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

447 600 zł

7 423 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Termin: 2024-10-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Naramowicka

Cena wywoławcza:

447 600 zł

7 423 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Naramowice, Naramowicka

Syndyk ustanowiony dla Donaty Kurosz, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. PO1P/GUp-s/542/2024 oferuje do sprzedaży z wolnej ręki:

1. prawo odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego w Poznaniu, przy ul. Naramowickiej 217B, o pow. 47,70 m2, dla którego Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta nr KW ***.

2. udział 318/60932 w prawie odrębnej własności nieruchomości użytk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

549 200 zł

11 514 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Naramowice, Naramowicka

Cena wywoławcza:

549 200 zł

11 514 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Boranta

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Boranta , 61-608 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu prowadzi księgę wieczystą o numerze KW nr ***.

Suma oszacowania wynosi 351 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 263 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 35 100,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotó...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

263 250 zł

4 930 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2023-03-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Boranta

Cena wywoławcza:

263 250 zł

4 930 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Karpia

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy ul. Karpia, 61-619 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu prowadzi księgę wieczystą o numerze KW nr ***.

Suma oszacowania wynosi 457 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 343 125,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 45 750,00 zł. Rękojmia powinna być z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

343 125 zł

4 858 zł/m²

71 m² 3 pokoje

Termin: 2023-03-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Karpia

Cena wywoławcza:

343 125 zł

4 858 zł/m²

71 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Sarmacka

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników*** położonego przy ul. Sarmacka 12e, 61-616 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 266 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 200 100,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 26 680,00 zł. Rękojmia powinna być z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

200 100 zł

3 775 zł/m²

53 m² 3 pokoje

Termin: 2023-02-22

Organizator licytacji:
Komornik Poznań Paweł Bobek
Licytacja komornicza mieszkania

Poznań, Naramowice, Sarmacka

Cena wywoławcza:

200 100 zł

3 775 zł/m²

53 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-22

Organizator licytacji:
Komornik Poznań Paweł Bobek
Przetarg na działkę

Poznań, Naramowice, Urocza

...odbędzie się dnia 30 stycznia 2023 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, Sala Biała. TUTAJ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

460 000 zł

598 zł/m²

769 m²

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Poznań, Naramowice, Urocza

Cena wywoławcza:

460 000 zł

598 zł/m²

769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Poznań
Przetarg na działkę

Poznań, Naramowice, m. M.

Przedmiotem sprzedaży będzie lokal mieszkalny nr 3 w budynku nr 161 przy ul. Naramowickiej o pow. użyt. 58,13m2, pom. przynależne (piwnica) o pow. 11,30 m2 Udział w działce nr 3/1 o pow. 0,0182 ha wynosi 680/229 0cz. Nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr PO1P/00138524/9, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Poznaniu.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 099 zł/m²

182 m²

Termin: 2022-12-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Poznań, Naramowice, m. M.

Cena wywoławcza:

200 000 zł

1 099 zł/m²

182 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

Poznań, Naramowice, Grzmota-Skotnickiego

...odbędzie się I licytacja nieruchomości położonej Poznań, ul. Grzmota-Skotnickiego *** dla której Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Właścicielem w/w nieruchomości jest *** Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalny jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej. Budynek posiada piwnice , parter i I piętro o powierzchni użytkowej 775,90 m2, adres Poznań Grzmota-Skotnickiego ***, działka nr 2/41, 2/102 o obsz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 787 625 zł

2 304 zł/m²

776 m²

Termin: 2021-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Poznań, Naramowice, Grzmota-Skotnickiego

Cena wywoławcza:

1 787 625 zł

2 304 zł/m²

776 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Naramowice, Karpia

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt XI GUp 476/21), zaprasza do składania ofert w trybie sprzedaży z wolnej ręki udziału wynoszącego ½ w prawie własności do lokalu mieszkalnego położonego w Poznaniu przy ul. Karpia, dla którego prowadzona jest księga wieczysta nr ***, za cenę najwyższą możliwą do uzyskania, nie niższą jednak niż 100 % ceny przyjętej w sporządzonym operacie szacunkowym z dnia 19 maja 2021 r., tj. 167.330,00 zł brutto (sł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 330 zł

3 975 zł/m²

42 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Poznań, Naramowice, Karpia

Cena wywoławcza:

167 330 zł

3 975 zł/m²

42 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Poznań, Naramowice, Grzmota-Skotnickiego

...odbędzie się I licytacja nieruchomości położonej Poznań, ul. Grzmota-Skotnickiego 12 dla której Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Właścicielem w/w nieruchomości jest ***

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalny jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej. Budynek posiada piwnice , parter i I piętro o powierzchni użytkowej 775,90 m2, adres Poznań Grzmota-Skotnickiego 12, działka nr 2/41, 2/102 o obs...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 383 500 zł

3 072 zł/m²

776 m²

Termin: 2021-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Poznań, Naramowice, Grzmota-Skotnickiego

Cena wywoławcza:

2 383 500 zł

3 072 zł/m²

776 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości