Cena wywoławcza:

281 690 zł

23,86 zł/m²

11 805 m²

Termin: 2022-11-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

281 690 zł

23,86 zł/m²

11 805 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 790 zł

23,09 zł/m²

4 279 m²

Termin: 2022-11-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

98 790 zł

23,09 zł/m²

4 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 490 zł

29,71 zł/m²

3 954 m²

Termin: 2022-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

117 490 zł

29,71 zł/m²

3 954 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 190 zł

3,53 zł/m²

8 553 m²

Termin: 2022-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

30 190 zł

3,53 zł/m²

8 553 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 790 zł

23,09 zł/m²

4 279 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

98 790 zł

23,09 zł/m²

4 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 580 zł

29,72 zł/m²

4 023 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

119 580 zł

29,72 zł/m²

4 023 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 080 zł

29,73 zł/m²

4 005 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

119 080 zł

29,73 zł/m²

4 005 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 820 zł

29,86 zł/m²

3 243 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

96 820 zł

29,86 zł/m²

3 243 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 490 zł

29,71 zł/m²

3 954 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

117 490 zł

29,71 zł/m²

3 954 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

281 690 zł

23,86 zł/m²

11 805 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

281 690 zł

23,86 zł/m²

11 805 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 120 zł

17,44 zł/m²

6 258 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

109 120 zł

17,44 zł/m²

6 258 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 530 zł

56,00 zł/m²

973 m²

Termin: 2021-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

54 530 zł

56,00 zł/m²

973 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 250 zł

19,00 zł/m²

3 243 m²

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

62 250 zł

19,00 zł/m²

3 243 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

236 420 zł

24,00 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

236 420 zł

24,00 zł/m²

10 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

16,00 zł/m²

4 279 m²

Termin: 2021-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

70 000 zł

16,00 zł/m²

4 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...