Licytacje komornicze: domy Bezrzecze

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osiedle Leśne

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa zabudowana, działka nr ***, obr. ew. Bezrzecze, położonej pod adresem: 71-220 Bezrzecze, Osiedle Leśne ***. Budynek mieszkalny posadowiony na działce o powierzchni 506 m.kw. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego posadowionego na przedmiotowej działce ujawniona w księdze wieczystej wynosi: 184,32m2. Z dokumentacji technicznej sporządzonej w styczniu 2010 r. dla potrzeb przeb...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 024 666,67 zł

4 924 zł/m²

208 m² 8 pokoi

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osiedle Leśne

Cena wywoławcza:

1 024 666,67 zł

4 924 zł/m²

208 m² 8 pokoi

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, ul. Urocza

...pierwsza licytacja nieruchomości:

BEZRZECZE - BUDYNEK MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z WBUDOWANYM GARAŻEM

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Bezrzecze przy ul. Uroczej *** stanowiącej działkę gruntu nr ***/*** o obszarze 0,0392 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, dla której Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***. Tytuł prawny do ww. nieruchomości przysługuje wyłącznie dłużniczce ***.

N...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

861 750 zł

5 842 zł/m²

148 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, ul. Urocza

Cena wywoławcza:

861 750 zł

5 842 zł/m²

148 m² 4 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

N...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osiedle Leśne

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy os. Leśne ***, 71-220 Bezrzecze, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Policach (adres: ul. Korczaka 13, Szczecin, 72-010 Police) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ2S/***/1.

Opis nieruchomości:
Przedmiot licytacji stanowi budynek mieszkalny posadowiony na działce oznaczonej nr *** o powierzchni 506 m.kw położony w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 152 750 zł

8 pokoi

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osiedle Leśne

Cena wywoławcza:

1 152 750 zł

8 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Urocza

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ul. Urocza ***, Bezrzecze, 72-003 Dobra, dla której Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem, ogrodzenie, roślinność, infrastruktura. Dojazd: drogą gruntową, nieutwardzoną. Uwaga!!! Brak ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

861 750 zł

Termin: 2025-08-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Urocza

Cena wywoławcza:

861 750 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Rozmarynowa

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Rozmarynowa ***, 71-223 Szczecin, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Plac Żołnierza Polskiego 16, Szczecin, 70-551 Szczecin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość składająca się z działki gruntowej nr ***/*** o pow. 447 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej z poddaszem uż...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

758 250 zł

4 109 zł/m²

185 m²

Termin: 2025-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Rozmarynowa

Cena wywoławcza:

758 250 zł

4 109 zł/m²

185 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osiedle Leśne

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy os. Leśne ***, 71-220 Bezrzecze, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Policach (adres: ul. Korczaka 13, Police, 72-010 Police) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ2S/***/1.
Opis nieruchomości:
Przedmiot licytacji stanowi budynek mieszkalny posadowiony na działce oznaczonej nr *** o powierzchni 506 m.kw położony w Bezrzeczu przy ul. Osiedle Leśne nr ***. Działka, na k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

822 750 zł

3 227 zł/m²

255 m²

Termin: 2025-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Osiedle Leśne

Cena wywoławcza:

822 750 zł

3 227 zł/m²

255 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Krzekowska

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy ul.Krzekowska, 71-229 Szczecin, dla której Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Plac Żołnierza Polskiego 16, Szczecin, 70-551 Szczecin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest prawo własności nieruchomości gruntowej nr ew. 138 o pow. 195 m2 (0,0195 ha), zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej z wbudowanym g...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

426 666,67 zł

2 022 zł/m²

211 m²

Termin: 2023-02-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Krzekowska

Cena wywoławcza:

426 666,67 zł

2 022 zł/m²

211 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Krzekowska

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Szczecinie Bezrezczu, ul. Krzekowska. Nieruchomość posiada księgę wieczystą nr ***. Nieruchomość składa się z działki gruntowej nr 138 o ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

480 000 zł

2 275 zł/m²

211 m²

Termin: 2022-12-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Krzekowska

Cena wywoławcza:

480 000 zł

2 275 zł/m²

211 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Korzenna

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej nr 656/127o powierzchni 800 m2 (0,0800 ha), zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w trakcie inwestycji o powierzchni użytkowej 194,0200 m2, dla której Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** położonej w:

Bezrzeczu, przy ul. Korzennej 23

Suma oszacowania powiększona o podatek VAT (23%) wynosi881 295,00zł, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

660 971,25 zł

3 407 zł/m²

194 m²

Termin: 2022-03-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

policki, gm. Dobra Szczecińska, Bezrzecze, Korzenna

Cena wywoławcza:

660 971,25 zł

3 407 zł/m²

194 m²

Bezrzeczu, przy ul. Korzennej 23

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości