Licytacje komornicze: domy puławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

puławski, gm. Kazimierz Dolny, Parchatka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Parchatka, 24-120 Kazimierz Dolny , dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
wraz z przynależnościami w postaci prawa własności zabudowanej działki gruntu numer 316 położonej w miejscowości Parchatka, gm. Kazimierz Dolny o pow. 0,1400 ha, dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

203 250 zł

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

puławski, gm. Kazimierz Dolny, Parchatka

Cena wywoławcza:

203 250 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

puławski, gm. Wąwolnica, Karmanowice

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Karmanowice, 24-160 Wąwolnica , dla której Sąd Rejonowy w Puławach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z działek gruntu o nr ew. 256 o pow. 0,26 ha, 358 o pow. 0,34 ha oraz 651 o pow. 0,12 ha (łączna powierzchnia działek: 0,72 ha) i posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Puławach o numerze KW ***. Działka o nr ew. 256 zab...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 428,67 zł

2 047 zł/m²

62 m²

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

puławski, gm. Wąwolnica, Karmanowice

Cena wywoławcza:

127 428,67 zł

2 047 zł/m²

62 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości