Licytacje komornicze: domy świdnicki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Nowy Krępiec, Krępiecka

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy Krępiecka 46, Kolonia Nowy Krępiec, 21-007 Mełgiew, dla której Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku (adres: ul. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***; *** .
Opis nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości gruntowej - działka nr 700/4 położona Kolonia Nowy Krępiec gmina Mełgiew dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Lublin Wschód ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

526 275 zł

2 317 zł/m²

227 m²

Termin: 2022-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Nowy Krępiec, Krępiecka

Cena wywoławcza:

526 275 zł

2 317 zł/m²

227 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Krępiec, OLIMPIJCZYKÓW

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy OLIMPIJCZYKÓW, KRĘPIEC, 21-007 MEŁGIEW, dla której SĄD REJONOWY ŚWIDNIK V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , ŚWIDNIK, 21-040 ŚWIDNIK) prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Krępiec gm. Mełgiew (obręb 007 Krępiec) przy ul.Olimpijczyków 43, składająca się z dz. nr 59 o pow. 0,34ha oraz dz. nr 63/1 o pow. 0,05 ha, dz. 63/1 zabudowana budy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

578 250 zł

3 274 zł/m²

177 m²

Termin: 2022-03-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Krępiec, OLIMPIJCZYKÓW

Cena wywoławcza:

578 250 zł

3 274 zł/m²

177 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Trawniki, Dorohucza

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Gmina Trawniki ,Dorohucza, 21-044 Trawniki, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w powiecie świdnickim, gm. Trawniki, w miejscowości Dorohucza, obręb ewidencyjny nr 0003 działka nr ew. 66/2 o powierzchni 0,6800 ha o kształcie wąskiego prostokąta. Nieruchomoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

181 333,33 zł

1 511 zł/m²

120 m²

Termin: 2022-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Trawniki, Dorohucza

Cena wywoławcza:

181 333,33 zł

1 511 zł/m²

120 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Piaski, Bystrzejowice Pierwsze

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Bystrzejowice Pierwsze 79,dz. nr 420 o pow. 7830 mkw, 21-050 Piaski, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym w budowie, dawna numeracja działki gruntu rolnego nr 191/1 i nr ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

342 032,25 zł

Termin: 2022-02-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Piaski, Bystrzejowice Pierwsze

Cena wywoławcza:

342 032,25 zł

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Krzesimów

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Krzesimów Północny 195,dz. nr 387/1, 21-007 Mełgiew, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdnku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 212 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 159 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

159 000 zł

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Krzesimów

Cena wywoławcza:

159 000 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Krępiec, OLIMPIJCZYKÓW

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy OLIMPIJCZYKÓW, KRĘPIEC, 21-007 MEŁGIEW , dla której SĄD REJONOWY ŚWIDNIK V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Krępiec gm. Mełgiew (obręb 007 Krępiec) przy ul.Olimpijczyków, składająca się z dz. nr 59 o pow. 0,34ha oraz dz. nr 63/1 o pow. 0,05 ha, dz. 63/1 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym woln...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

578 250 zł

3 274 zł/m²

177 m²

Termin: 2021-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Mełgiew, Krępiec, OLIMPIJCZYKÓW

Cena wywoławcza:

578 250 zł

3 274 zł/m²

177 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości