Licytacje komornicze: domy gm. Stary Brus

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Laski Bruskie

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNT ZABUDOWANY

nieruchomość składająca się z działki nr ew. *** o powierzchni 7173 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 67,00 m2 i 6 budynkami gospodarczymi. Działka gruntu zgodnie z rejestrem ewidencji gruntów na powierzchni około 0,28ha – od strony południowej jest zabudowana, w kierunku północnym stanowi użytek rolny częściowo zadrzewiony. Nie jest uprawiana. Zabudowę stanowią: budynek mieszkalny i 6 budynków gospodarczych. Wzdłuż ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

97 066,67 zł

1 449 zł/m²

67 m²

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Laski Bruskie

Cena wywoławcza:

97 066,67 zł

1 449 zł/m²

67 m²

...druga licytacja nieruchomości:

GRUNT ZABUDOWANY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Laski Bruskie

...druga licytacja nieruchomości:

***GRUNT ZABUDOWANY***

nieruchomość składająca się z działki nr ew. *** o powierzchni 7173 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 67,00 m2 i 6 budynkami gospodarczymi. Działka gruntu zgodnie z rejestrem ewidencji gruntów na powierzchni około 0,28ha – od strony południowej jest zabudowana, w kierunku północnym stanowi użytek rolny częściowo zadrzewiony. Nie jest uprawiana. Zabudowę stanowią: budynek mieszkalny i 6 budynków gospodarczych. W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

97 066,67 zł

1 449 zł/m²

67 m²

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Laski Bruskie

Cena wywoławcza:

97 066,67 zł

1 449 zł/m²

67 m²

...druga licytacja nieruchomości:

***GRUNT ZABUDOWANY***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Kołacze

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DOM

nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z działki ***/*** o pow. 2200 m2. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 109 m2 i budynkami gospodarczymi.

Adres nieruchomości
***, 22-244 Kołacze, poczta Stary Brus

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy związanej z rolnictwem

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy we Włodawie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

363 750 zł

3 337 zł/m²

109 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Kołacze

Cena wywoławcza:

363 750 zł

3 337 zł/m²

109 m²

DOM

Adres nieruchomości
***, 22-244 Kołacze, poczta Stary Brus

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy związanej z rolnictwem

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Laski Bruskie

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy *** 22-244 Laski Bruskie, dla której Sąd Rejonowy we Włodawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sejmowa 7, Włodawa, 22-200 Włodawa) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1W/***/3.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana w granicach działki nr ewid. *** o powierzchni 0,7173 ha. Działka gruntu zgodnie z rejestrem ewidencji gruntów na powierzchni około 0,28 ha – od strony południowej jest zabu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

109 200 zł

15,22 zł/m²

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Laski Bruskie

Cena wywoławcza:

109 200 zł

15,22 zł/m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Skorodnica

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Skorodnica, 22-244 Stary Brus , dla której Wydział Ksiag Wieczystych Sądu Rejonowego we Włodawie (adres: ul. Rynek 10A, Włodawa, 22-200 22-200) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym w granicach działki oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów nr 34 o pow. 5200 m2. Budynek mieszkalny drewniany, wolnostojący, niepodpiwniczony, bez użytk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 280 zł

539 zł/m²

58 m²

Termin: 2023-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Skorodnica

Cena wywoławcza:

31 280 zł

539 zł/m²

58 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Lubowierz

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy Lubowierz, 22-244 Stary Brus , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego we Włodawie (adres: ul. Rynek 10a/22-200, Włodawa, 22-200 Włodawa) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna - działka gruntu nr ewidencyjny 149 o pow. 9,06 ha. Działka na powierzchni 8,56 ha stanowi użytek rolny od lat nieużytkowany. W części zachodnio-północnej w odległości ok. 170 m od szosy na powierzchni 0,50 ha stanowi ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

174 800 zł

1 589 zł/m²

110 m²

Termin: 2022-11-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Lubowierz

Cena wywoławcza:

174 800 zł

1 589 zł/m²

110 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Skorodnica

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy Skorodnica, 22-244 Stary Brus, dla której Wydział Ksiag Wieczystych Sądu Rejonowego we Włodawie (adres: ul. Rynek 10A, Włodawa, 22-200 22-200) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym w granicach działki oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów nr 34 o pow. 5200 m2. Budynek mieszkalny drewniany, wolnostojący, niepodpiwniczony, bez użytkowego poddasza usytuo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 280 zł

539 zł/m²

58 m²

Termin: 2022-09-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Skorodnica

Cena wywoławcza:

31 280 zł

539 zł/m²

58 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Lubowierz

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ,Lubowierz, 22-244 Stary Brus , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego we Włodawie (adres: ul. Rynek 10a, Włodawa, 22-200 Włodawa) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna-działka gruntu nr ewidencyjny 149 o pow. 9,06 ha. Działka na powierzchni 8,56 ha stanowi użytek rolny od lat nieużytkowany. W części zachodnio-północnej w odległości ok. 170 m od szosy na powierzchni 0,50 ha stanowi grunt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

196 650 zł

Termin: 2022-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Lubowierz

Cena wywoławcza:

196 650 zł

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Skorodnica

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ,Skorodnica , 22-244 Stary Brus, dla której Wydział Ksiag Wieczystych Sądu Rejonowego we Włodawie (adres: ul. Rynek 10A, Włodawa, 22-200 22-200) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym w granicach działki oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów nr 34 o pow. 5200 m2, Budynek mieszkalny drewniany usytuowanym wzdłuż drogi w przedniej linii zabudowy, przy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

35 190 zł

607 zł/m²

58 m²

Termin: 2022-07-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

włodawski, gm. Stary Brus, Skorodnica

Cena wywoławcza:

35 190 zł

607 zł/m²

58 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości