O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży są:

*** nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Suchcice w gminie Drużbice, pow. bełchatowski, woj. łódzkie, działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***, o łącznej powierzchni 0,2756 ha, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie V Wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 400 zł

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

Cena wywoławcza:

182 400 zł

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

*** Przedmiotem sprzedaży są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

Sygn. akt PT1P/GUp-s/169/2024

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

*** Przedmiotem sprzedaży są:

*** nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Suchcice w gminie Drużbice, pow. bełchatowski, woj. łódzkie, działki gruntu o numerach ewidencyjnych *** o łącznej powierzchni 0,9319 ha, dla któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

228 000 zł

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

Cena wywoławcza:

228 000 zł

Sygn. akt PT1P/GUp-s/169/2024

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

*** Przedmiotem sprzedaży są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym położonej w Kolonii Drużbice, gm. Drużbice. KW nr ***.

Podstawowym kryterium przy wyborze oferty jest zaoferowana najwyższa cena.

Cena wywoławcza wynosi 459.600,00 złotych (słownie: czterysta pięćdziesiąt dziewięć tysięcy sześćset złotych). Wszelkie koszty zawarcia umowy obciążają nabywcę.

Ofertę wraz z wymaganymi zgodnie z regulaminem sprzedaży, dokumentami n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

459 600 zł

2 598 zł/m²

177 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

459 600 zł

2 598 zł/m²

177 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza wynosi 497.800,00 złotych (słownie: czterysta dziewięćdziesiąt siedem tysięcy osiemset zł). Wszelkie koszty zawarcia umowy obciążają nabywcę.

Ofertę wraz z wymaganymi zgodnie z regulaminem sprzedaży, dokumentami nale...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

497 800 zł

3 052 zł/m²

163 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

497 800 zł

3 052 zł/m²

163 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zelów

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu w postępowaniu upadłościowym na warunkach przetargu udostępnianych zainteresowanym

Termin składania ofert u syndyka 23.01.2026 r. g . 16:00

Termin otwarcia ofert 25.01.2026 g . 12:00

Wszelkie informacje - operat szacunkowy i regulamin przetargu, dostępne są w siedzibie kancelarii syndyka ul Ogrodowa 4/114 Łódź lub telefonicznie 427158088 lub mailowo godz 9-17 od poń do pt 09-17....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 400 zł

2 070 zł/m²

75 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zelów

Cena wywoławcza:

154 400 zł

2 070 zł/m²

75 m²

Termin składania ofert u syndyka 23.01.2026 r. g . 16:00

Termin otwarcia ofert 25.01.2026 g . 12:00

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości*** – jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, rolna, zabudowana, położona w Bełchatowie przy ulicy Lipowej ***(obręb: 12), składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym ***/14, o powierzchni 0,1864 ha, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie, V Wydział...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

357 000 zł

Termin: 2025-09-23

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

Cena wywoławcza:

357 000 zł

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-23

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości ***– jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, rolna, zabudowana, położona w Bełchatowie przy ulicy Lipowej *** (obręb: 12), składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym ***/14, o powierzchni 0,1864 ha, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie, V Wydzia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

428 400 zł

Termin: 2025-04-25

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

Cena wywoławcza:

428 400 zł

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-25

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

Sygn. akt PT1P/GUp/8/2023

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości*** – jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży są:

*** nieruchomość gruntowa, rolna, zabudowana, położona w Bełchatowie przy ulicy Lipowej ***(obręb: 12), składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym ***/14, o powierzchni 0,1864 ha, dla której Sąd R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

571 200 zł

Termin: 2025-02-12

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

Cena wywoławcza:

571 200 zł

Sygn. akt PT1P/GUp/8/2023

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

*** Przedmiotem sprzedaży są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-12

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

Sygn. akt PT1P/GUp/8/2023

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości***– jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości – na następujących warunkach:

1. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, rolna, zabudowana, położona w Bełchatowie przy ulicy Lipowej ***(obręb: 12), składająca się z działki gruntu o numerze ewidencyjnym ***/14, o powierzchni 0,1864 ha, dla której Sąd Rejonowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

714 000 zł

383 zł/m²

Termin: 2024-12-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Bełchatów, Lipowa

Cena wywoławcza:

714 000 zł

383 zł/m²

Sygn. akt PT1P/GUp/8/2023

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Bełchatów, Bugaj

Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości *** sprzeda z wolnej ręki ½ udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 648m(2) zabudowanej domem mieszkalnym o powierzchni 131m(2) położonej w Bełchatowie przy ul. Bugaj *** (powiat Bełchatowski, województwo łódzkie) oznaczonej jako działka numer ***, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***. Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości *** sprzeda z wolnej ręki ½ udz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

579 000 zł

4 420 zł/m²

131 m²

Termin: 2024-12-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Bełchatów, Bugaj

Cena wywoławcza:

579 000 zł

4 420 zł/m²

131 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zelów, Mickiewicza

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu w postępowaniu upadłościowym

Przedmiotem wyceny jest nieruchomość gruntowa położona w mieście Zelów
(województwo łódzkie, powiat bełchatowski, miasto Zelów) przy ul.
Mickiewicza ***oznaczona jako działka gruntu nr 16 o pow. 576 m2, obręb 8,
dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie prowadzi księgę wieczystą nr
***.
Nieruchomość zabudowana jest budynkiem o funkcji mieszkalnej, murowano-
drewnianym, parterowym z częściowym poddaszem użytkowym, o powierzchni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

193 000 zł

2 608 zł/m²

74 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
SYNDYK Konrad Wilijewicz
Przetarg na dom

Zelów, Mickiewicza

Cena wywoławcza:

193 000 zł

2 608 zł/m²

74 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
SYNDYK Konrad Wilijewicz
Przetarg na dom

Bełchatów

...odbędzie się w Kancelarii Syndyka w dniu 12.01 2024 r. o godz. 12:00.

Operat szacunkowy i regulamin przetargu udostępniamy drogą email w godzinach pracy kancelarii od pon - pt 9-17 tel. 4.2.7.1.5.8.0.8.8...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

375 000 zł

1 875 zł/m²

200 m²

Termin: 2024-01-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Bełchatów

Cena wywoławcza:

375 000 zł

1 875 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt PT1P/GUp-s/137/2022, przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim V Wydziale Gospodarczym – Sekcji ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych:

- ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w drodze nieograniczonego konkursu ofert, prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej jako działka ewi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

669 000 zł

979 zł/m²

684 m² 5 pokoi

Termin: 2023-12-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

Cena wywoławcza:

669 000 zł

979 zł/m²

684 m² 5 pokoi

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Kleszczów, Antoniówka

SYNDYK – ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki:

prawa własności nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni 135 m2, położonej w miejscowości Antoniówka, gminie Kleszczów, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim, oznaczonej jako działka nr 170, za kwotę 215 200,00 zł, o łącznym obszarze 0,7300 ha (sposób korzystania: grunty rolne zabudowane, grunty orne, sady, pastwiska trwałe, nieużytki), dla której w Sądzie Rejonowym w Bełchatowie w V Wydziale Ks...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 200 zł

1 594 zł/m²

135 m²

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Kleszczów, Antoniówka

Cena wywoławcza:

215 200 zł

1 594 zł/m²

135 m²

SYNDYK – ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Bełchatów, Okrzei

...odbędzie się w dniu 05 września 2023 roku o godzinie 930 w sali nr 316
(II piętro) Urzędu Miasta w Bełchatowie przy ul. Kościuszki 1.
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej nieruchomości należy wpłacać na
konto Urzędu Miasta w Bełchatowie: PKO Bank Polski SA 71 1020 3916 0000 0602 0299 8292
przy czym wadium musi wpłynąć na powyższy rachunek do końca dnia
30 sierpnia 2023 roku.
Wadium wpłacone przez osobę, która wygra przetarg zaliczone zostanie
na poczet ceny nabycia. Pozostałym uc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 186 zł

1 843 zł/m²

88 m²

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bełchatowa
Przetarg na dom

Bełchatów, Okrzei

Cena wywoławcza:

162 186 zł

1 843 zł/m²

88 m²

30 sierpnia 2023 roku.
na poczet ceny nabycia. Pozostałym uc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bełchatowa
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości