Przetargi i licytacje: domy małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Trzebinia, 1 Maja

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
nieruchomości gruntowej złożonej z działek nr 1367/3 i 306/12 o łącznej powierzchni 0,2425 ha. Działka nr 1367/3 o powierzchni 0,1283 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym przy ul. 1 Maja w Trzebini. Działka nr 306/12 o powierzchni 0,1142 ha jest niezabudowana. Nieruchomość położona w Trzebini, gmina Trzebinia, powiat chrzanowski, województwo małopolskie objęta jest nr księgi wieczystej KR1C/***/3 i stano...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

114 306 zł

62,85 zł/m²

Termin: 2023-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Trzebinia, 1 Maja

Cena wywoławcza:

114 306 zł

62,85 zł/m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kraków, Sielska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Sielska 26, 30-421 Kraków, dla której prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 616 056,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 462 042,00 zł .

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 61 605,60 zł.

Wadium należy wpłacić na rachunek komornika: 55 8619 0006 0030 0325 8055 0001 w Małopolsk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

462 042 zł

Termin: 2023-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kraków, Sielska

Cena wywoławcza:

462 042 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wielicki, gm. Wieliczka, Grajów

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
działka nr ***/***5 zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem produkcyjnym, oraz
działka niezabudowana nr ***/***6 , ***/***7, ***/***8, ***/***4
położonej w miejscowości Grajów, stanowiącej własność dłużnika*** posiadającej założoną księgę wieczystą w III Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego
w Wieliczce nr ***.

Działka nr ***/***5 o powierzchni o pow. 0,7700 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 106 569,33 zł

4 129 zł/m²

268 m²

Termin: 2023-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wielicki, gm. Wieliczka, Grajów

Cena wywoławcza:

1 106 569,33 zł

4 129 zł/m²

268 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Zakliczyn, Borowa

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomości położonej w miejscowości Borowa, oznaczonej jako działka nr 166 obj. KW nr ***, należącej do dłużnika***
Nieruchomość działka 166 oszacowana jest na kwotę 316 267,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi trzy czwarte kwoty oszacowania tj. kwota: 237 200,25zł.
Dz. ew. nr 166 - pow. 3,14 ha. Aktualnie Gmina Zakliczyn nie posiada prawnie obowiązującego MPZP dla terenu gdzie znajduje się przedmiotowa nieruchomość. Na podst...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

237 200,25 zł

3 201 zł/m²

74 m²

Termin: 2023-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Zakliczyn, Borowa

Cena wywoławcza:

237 200,25 zł

3 201 zł/m²

74 m²

...odbędzie się :
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wadowicki, gm. Wadowice, Zawadka

...pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym nie oddanym do użytku, położonej w miejscowości Zawadka, gm. Wadowice (działka nr 64/5), dla której Sąd Rejonowy w Wadowicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużnika***

Działka ma kształt regularny o wymiarach ok. 16 m x 30 m i powierzchni 0,057 ha. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Teren przy budynku jest ogrodzony (łącz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

417 000 zł

6 063 zł/m²

69 m²

Termin: 2023-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wadowicki, gm. Wadowice, Zawadka

Cena wywoławcza:

417 000 zł

6 063 zł/m²

69 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kraków, Prądnik Biały, Malinowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy Malinowa, 31-222 Kraków, dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przy Rondzie 7, Kraków, 31-547 Kraków) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1P/***/1.

Opis nieruchomości:
działka ewidencyjna nr 248 obręb K-31 Krowodrza o powierzchni 0,0453 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym przy ul. Malinowej 5 o ustalonej powierzchni użytkowej 237,89 m2, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych dla Sądu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 022 948,25 zł

4 300 zł/m²

238 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kraków, Prądnik Biały, Malinowa

Cena wywoławcza:

1 022 948,25 zł

4 300 zł/m²

238 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

tarnowski, gm. Wierzchosławice, Kępa Bogumiłowicka

Syndyk masy upadłości

ogłasza konkurs ofert pisemnych na wybór nabywcy prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonej w miejscowości Kępa Bogumiłowicka, gmina Wierzchosłwice.

Podstawowym kryterium przy wyborze oferenta jest wysokość zaoferowanej ceny.

Celem konkursu ofert jest sprzedaż prawa własnościnieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej w miejscowości Kępa Bogumiłowicka, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie, VI ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

554 156 zł

3 025 zł/m²

183 m² 3 pokoje

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

tarnowski, gm. Wierzchosławice, Kępa Bogumiłowicka

Cena wywoławcza:

554 156 zł

3 025 zł/m²

183 m² 3 pokoje

Syndyk masy upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

krakowski, gm. Słomniki, Kępa

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert pisemnych na wybór nabywcy prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonej w miejscowości Kępa Bogumiłowicka, gmina Wierzchosłwice. Podstawowym kryterium przy wyborze oferenta jest wysokość zaoferowanej ceny. Celem konkursu ofert jest sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej w miejscowości Kępa Bogumiłowicka, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie, VI Wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

554 156 zł

3 025 zł/m²

183 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

krakowski, gm. Słomniki, Kępa

Cena wywoławcza:

554 156 zł

3 025 zł/m²

183 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Tarnów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Stare Żukowice 156,Stare Żukowice, 33-151 Lisia Góra, dla której SĄD REJONOWY TARNÓW VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , TARNÓW, 33-100 Tarnów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej 1534 o łącznej powierzchni 0,2800 HA, zabudowanej parterowym, murowanym budynkiem mieszkalnym z pod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 980 zł

1 122 zł/m²

66 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tarnów

Cena wywoławcza:

73 980 zł

1 122 zł/m²

66 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

wielicki, gm. Gdów, Gdów, brak 908

Syndyk masy upadłości ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w nieruchomości.
Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 22 czerwca 2023 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.
Przedmiotem sprzedaży jest udział w nieruchomości położonej w miejscowości Gdów, gmina Gdów, pow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 985 zł

55,99 zł/m²

607 m² 5 pokoi

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Gdów, Gdów, brak 908

Cena wywoławcza:

33 985 zł

55,99 zł/m²

607 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Kęty

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 328 334,65 zł

1 553 zł/m²

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kęty

Cena wywoławcza:

2 328 334,65 zł

1 553 zł/m²

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorlicki, gm. Ropa, Ropa

...pierwsza licytacja
- nieruchomości gruntowej zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym (pow. użytkowa 156,54 m2), działka ewid. nr 2954/5 o pow. 0,0752 ha położonej w miejscowości Ropa, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach o nr KW ***. Przeznaczenie w M.P.Z.P - 2.3 MN/MR, 4.2 KGD

Nieruchomość oszacowana na kwotę: ....................................................................... 655 137,00 zł.
Cena wywoławcza wynosi 3/4 osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

491 352,75 zł

3 139 zł/m²

157 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorlicki, gm. Ropa, Ropa

Cena wywoławcza:

491 352,75 zł

3 139 zł/m²

157 m²

...pierwsza licytacja

Cena wywoławcza wynosi 3/4 osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Bobowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości gruntowej zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, działka ewid. o pow. 0,0595 ha położonej w miejscowości Bobowa, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach o nr KW *** (w księdze wieczystej widnieje nieaktualny wpis pow. działki 0,0600 ha).

Nieruchomość oszacowana na kwotę: ...................................................................................... 479 364,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

359 523 zł

604 zł/m²

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Bobowa

Cena wywoławcza:

359 523 zł

604 zł/m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Bobowa, Wspólna

...druga licytacja

nieruchomości opisanej jako nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym, murowanym, jednorodzinnym, budynkiem mieszkalnym oraz wolnostojącym murowanym budynkiem produkcyjno - gospodarczym , objętej działkami ewid. nr 468/3 oraz 468/12 o pow. 0,0899 ha położonej w miejscowości Bobowa ul. Wspólna 11, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach o nr KW *** stanowiącej własność dłuznika *** .

Nieruchomość oszacowana jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

263 049,33 zł

2 922 770 zł/m²

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Bobowa, Wspólna

Cena wywoławcza:

263 049,33 zł

2 922 770 zł/m²

...druga licytacja

Nieruchomość oszacowana jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olkuski, gm. Olkusz, Żurada, Leśna

...odbędzie się się w systemie teleinformatycznym na portalu: https://e-licytacje.komornik.pl
D R U G A L I C Y T A C J A
nieruchomości w postaci:
nieruchomość gruntowa zabudowana
położona : Żurada ul Leśna składająca się z dziełek nr
134/1 o pow. 0,0512 ha ,134/2 o pow. 0,0384 ha,135/1 o pow. 0,0522 ha ,135/2 o pow. 0,0409 ha .Obszar całej nieruchomości 0,1827 ha.
Nieruchomość ma założoną Księgę Wieczystą nr *** w Sądzie Rejonowym w Olkuszu.
Działki nr 134/1 i 135/1 zabudowane są domem mieszka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

689 333,33 zł

2 660 zł/m²

259 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olkuski, gm. Olkusz, Żurada, Leśna

Cena wywoławcza:

689 333,33 zł

2 660 zł/m²

259 m²

D R U G A L I C Y T A C J A
nieruchomości w postaci:
nieruchomość gruntowa zabudowana
położona : Żurada ul Leśna składająca się z dziełek nr
Działki nr 134/1 i 135/1 zabudowane są domem mieszka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości