Przetargi i licytacje: domy Wrocław

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Wrocław, Jarnołtów, Samotworska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. W skład nieruchomości wchodzi działka ewid. nr ***/*** AM-10, obręb 0029 Jarnołtów o powierzchni 2036 mkw., budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 46,51 mkw., do południowej ściany budynku przylega budynek gospodarczy o powierzchni 39 mkw, a do ściany północnej bu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

546 750 zł

14 019 zł/m²

39 m²

Termin: 2026-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Jarnołtów, Samotworska

Cena wywoławcza:

546 750 zł

14 019 zł/m²

39 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Jerzmanowska

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM MIESZKALNO‑USŁUGOWYM WIELORODZINNYM***

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno‑usługowym wielorodzinnym.

***Adres nieruchomości***
Jerzmanowska ***, 54-530 Wrocław, poczta Wrocław

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy dla ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

648 000 zł

4 378 zł/m²

148 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Jerzmanowska

Cena wywoławcza:

648 000 zł

4 378 zł/m²

148 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
Jerzmanowska ***, 54-530 Wrocław, poczta Wrocław

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy dla ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

***Adres nieruchomości***
ul. Nałęczowska ***, 53-201 Wrocław, poczta Wrocław

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywołania***
461 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Naj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

461 250 zł

4 567 zł/m²

101 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, ul. Nałęczowska

Cena wywoławcza:

461 250 zł

4 567 zł/m²

101 m² 4 pokoje

## LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny

***Adres nieruchomości***
ul. Nałęczowska ***, 53-201 Wrocław, poczta Wrocław

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
461 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Naj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Zacisze, Jana Kochanowskiego

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Syndyk masy upadłości *** oferuje do sprzedaży z wolnej ręki nieruchomość obejmującą dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 187,93 m2, posadowiony na działce nr *** o powierzchni 360 m2 we Wrocławiu przy ul. Jana Kochanowskiego ***, obręb Zacisze. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr ***.
Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej w latach 80-tych XX wieku. Budynek s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 570 800 zł

8 355 zł/m²

188 m² 6 pokoi

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Wrocław, Zacisze, Jana Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

1 570 800 zł

8 355 zł/m²

188 m² 6 pokoi

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Muchobór Mały, Białoruska

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM JEDNORODZINNYM, POŁOŻONA: 54-425 WROCŁAW, UL. BIAŁORUSKA***.***

Działka ewidencyjna nr ***/***, AM-3, obręb Muchobór Mały, o powierzchni gruntu 454 m2, na której posadowiony został budynek w zabudowie wolnostojącej. Kształt działki nieregularny, z dostępem do drogi publicznej, posiada też liczne nasadzenia. Budynek mieszkalny jednorodzinny o murowanej konstrukcji, dwukond...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 323 000 zł

4 775 zł/m²

277 m² 10 pokoi

Termin: 2026-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Muchobór Mały, Białoruska

Cena wywoławcza:

1 323 000 zł

4 775 zł/m²

277 m² 10 pokoi

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Jerzmanowo, Jerzmanowska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOSCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM MIESZKALNO-USŁUGOWYM WIELORODZINNYM

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym wielorodzinnym.

***Adres nieruchomości***
Jerzmanowska ***, 54-530 Wrocław, poczta Wrocław

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

729 000 zł

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Jerzmanowo, Jerzmanowska

Cena wywoławcza:

729 000 zł

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
Jerzmanowska ***, 54-530 Wrocław, poczta Wrocław

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Muchobór Mały, Białoruska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Białoruska ***, 54-425 Wrocław, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/4.

Opis nieruchomości:
W skład nieruchomości wchodzi działka ewid. nr *** AM-3 o powierzchni 436 mkw., budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powier...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

814 500 zł

7 747 zł/m²

105 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Muchobór Mały, Białoruska

Cena wywoławcza:

814 500 zł

7 747 zł/m²

105 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Leśnica, Alojzego Majchra

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215

o godz. 1000 dnia 6 marca 2025 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 680 000 zł

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Leśnica, Alojzego Majchra

Cena wywoławcza:

1 680 000 zł

o godz. 1000 dnia 6 marca 2025 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Ołtaszyn, Jaspisowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego we Wrocławiu, obręb Ołtaszyn, przy ul. Jaspisowej ***, o łącznej powierzchni użytkowej 169,25 m2, wraz z przydomowym ogródkiem o powierzchni ok. 181 m2. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal, jest budynkiem w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej, trzykondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony.

Dla nieruchomości IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 035 933,33 zł

6 121 zł/m²

169 m² 5 pokoi

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Ołtaszyn, Jaspisowa

Cena wywoławcza:

1 035 933,33 zł

6 121 zł/m²

169 m² 5 pokoi

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Wrocław, Brochów, Centralna

o godz. 1000 dnia 27 lutego 2026 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

584 500 zł

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Brochów, Centralna

Cena wywoławcza:

584 500 zł

o godz. 1000 dnia 27 lutego 2026 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Zacisze, Jana Kochanowskiego

Syndyk masy upadłości *** oferuje do sprzedaży z wolnej ręki nieruchomość obejmującą dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 187,93 m2, posadowiony na działce nr ***/3 o powierzchni 360 m2 we Wrocławiu przy ul. Jana Kochanowskiego ***, obręb Zacisze. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr ***.

Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej w latach 80-tych XX wieku. Budynek składa się z: wiatrołapu, klatki sc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 570 800 zł

8 358 zł/m²

188 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk Michał Mojka
Przetarg na dom

Wrocław, Zacisze, Jana Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

1 570 800 zł

8 358 zł/m²

188 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk Michał Mojka
Przetarg na dom

Wrocław, Brochów, Centralna

o godz. 1000 dnia 13 lutego 2026 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

679 000 zł

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na dom

Wrocław, Brochów, Centralna

Cena wywoławcza:

679 000 zł

o godz. 1000 dnia 13 lutego 2026 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Wojszyce, Skibowa

- nieruchomości położonej przy Skibowa ***, 52-230 Wrocław, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/1.

Opis nieruchomości:
Zabudowana nieruchomość gruntowa, położona we Wrocławiu przy ul. Skibowej nr ***. W aktualnym stanie użytkowania stanowi teren zabudowany w pierwszej linii zabudowy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 266 666,67 zł

4 634 zł/m²

273 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Wojszyce, Skibowa

Cena wywoławcza:

1 266 666,67 zł

4 634 zł/m²

273 m² 6 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Cena wywoławcza:

1 266 666,67 zł

4 634 zł/m²

273 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Skibowa

Cena wywoławcza:

1 266 666,67 zł

4 634 zł/m²

273 m² 6 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Wojszyce, Grota Roweckiego

- nieruchomości położonej przy Grota Roweckiego ***, 52-219 Wrocław, dla której Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Komandorska 16, Wrocław, 50-022 Wrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1K/***/7.

Opis nieruchomości:
Przedmiotową nieruchomość gruntową, stanowi działka ewidencyjna nr ***, AM-5, obręb Wojszyce, o powierzchni 570 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednor...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

551 333,33 zł

3 389 zł/m²

163 m² 4 pokoje

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wrocław, Wojszyce, Grota Roweckiego

Cena wywoławcza:

551 333,33 zł

3 389 zł/m²

163 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości