Licytacje komornicze: domy Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Okrzei

...pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej położonej pod adresem: 05-319 Cegłów , dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o łacznej powierzchni 1,4343 ha, ( zabódowana 1,0433 ha oraz niezabudowana - las 0,3910 ha) zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 110,00 m2, budunkiem gospodarczym o powieszchni 47 m2 będącej własnością dłużnika: ***
Suma oszacowania wynosi 443 514,00 zł, zaś cena wywołania jest...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

332 635,50 zł

3 024 zł/m²

110 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Okrzei

Cena wywoławcza:

332 635,50 zł

3 024 zł/m²

110 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-11-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Zielona

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy Zielona, 05-300 Mińsk Mazowiecki, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze *** oraz ***.

Opis nieruchomości:
Informuję, iż egzekucja ma na celu zniesienie współwłasności nieruchomości w drodze sprzedaży publicznej. *** - Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w mieście Mińsk Mazowiecki, oznaczona w ewiden...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

496 500 zł

6 130 zł/m²

81 m²

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Zielona

Cena wywoławcza:

496 500 zł

6 130 zł/m²

81 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Piłsudskiego

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Piłsudskiego, 05-300 Mińsk Mazowiecki , dla której Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg Wieczystych w Mińsku Mazowieckim (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i *** .
Opis nieruchomości:
Druga licytacja nieruchomości położonej pod adresem: 05-300 Mińsk Mazowiecki, Piłsudskiego, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 357 133,33 zł

Termin: 2023-03-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

1 357 133,33 zł

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Józefa Piłsudskiego

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, 05-300 MIŃSK MAZOWIECKI, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym stanowiąca działkę ewidencyjną nr 2017 posiada powierzchnię 0,0158 ha. Działka posiada nieregularny kształt zbliżony do kwadratu o szerokości jednego z boków około 13 m i długości drugiego ok...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 666,67 zł

1 420 zł/m²

54 m²

Termin: 2023-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Józefa Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

76 666,67 zł

1 420 zł/m²

54 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Strażacka

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Janów przy ul Strażackiej,Janów, 05-300 Mińsk Mazowiecki , dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana. Nieruchomość składa się z działek 51/3 i 57/1 o łącznej powierzchni 0,0695 ha. Działki położone obok siebie, tworzą jedną funkcjonalną całość. Działka ma dostęp do l...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

259 333,33 zł

1 145 zł/m²

227 m²

Termin: 2023-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Strażacka

Cena wywoławcza:

259 333,33 zł

1 145 zł/m²

227 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Piłsudskiego 16

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielami są*** przy Piłsudskiego 16 i 16a, 05-300 Mińsk Mazowiecki , dla której (adres: ul. Piłsudskiego 16 i 16a, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i ***.

Suma oszacowania wynosi 2 035 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 526 775,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 203 570,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 526 775 zł

Termin: 2022-10-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Piłsudskiego 16

Cena wywoławcza:

1 526 775 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO , 05-300 MIŃSK MAZOWIECKI, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym stanowiąca działkę ewidencyjną nr 2017 posiada powierzchnię 0,0158 ha. Działka posiada nieregularny kształt zbliżony do kwadratu o szerokości jednego z boków około 13 m i długości drugieg...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

86 250 zł

1 597 zł/m²

54 m²

Termin: 2022-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Cena wywoławcza:

86 250 zł

1 597 zł/m²

54 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Strażacka

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul Strażacka ,Janów, 05-300 Mińsk Mazowiecki , dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim (adres: ul. , Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana. Nieruchomość składa się z działek 51/3 i 57/1 o łącznej powierzchni 0,0695 ha. Działki położone obok siebie, tworzą jedną funkcjonalną całość. Działka ma dostęp do linii energetycznej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

291 750 zł

1 288 zł/m²

227 m²

Termin: 2022-09-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Strażacka

Cena wywoławcza:

291 750 zł

1 288 zł/m²

227 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Paderewskiego

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Paderewskiego, 05-300 Mińsk Mazowiecki , dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim (adres: ul. ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 170,89 m2, czterokondygnacyjnym. Budynek znajduje się na działce nr. 6684 o powierzchni 0,0740 ha, obręb Mińsk Mazow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

482 238,67 zł

2 822 zł/m²

171 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Mińsk Mazowiecki, Paderewskiego

Cena wywoławcza:

482 238,67 zł

2 822 zł/m²

171 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości