Licytacje komornicze: domy Wołomin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipowa/Łąkowa

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Lipowa i Łąkowa , 05-200 Wołomin , dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wołominie (adres: ul. Prądzyńskiego 3a, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 1 600 719,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 1 067 146,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 067 146 zł

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipowa/Łąkowa

Cena wywoławcza:

1 067 146 zł

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipińska

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Lipińska 201/1, 05-200 Wołomin , dla której Sąd Rejonowy w Wołominie (adres: ul. Prądzyńskiego 3A, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 723 978,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 542 983,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 72 397,80 zł. Rękojmia powinna...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

542 983,50 zł

3 486 zł/m²

156 m²

Termin: 2022-07-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipińska

Cena wywoławcza:

542 983,50 zł

3 486 zł/m²

156 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI
nr KW WA1W/OOO16657/7
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Paweł Bukszewicz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 22-06-2022r. o godz. 09:45 w budynku Sądu
Rejonowego w Wołominie mającego siedzibę przy ul. Prądzyńskiego 3a. odbędzie się pierwsza
licytacja nieruchomości.
OPIS: Nieruchomość gruntowa zabudowano budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie
bliźniaczej, o pow. zabudowy 89 m2. pow. użytkowej około 1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

317 700 zł

1 795 zł/m²

177 m² 4 pokoje

Termin: 2022-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin

Cena wywoławcza:

317 700 zł

1 795 zł/m²

177 m² 4 pokoje

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI
nr KW WA1W/OOO16657/7
licytacja nieruchomości.
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipowa/Łąkowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Lipowa 11A i Łąkowa , 05-200 Wołomin, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wołominie (adres: ul. Prądzyńskiego 3a, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 1 600 719,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 200 539,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 200 539,25 zł

Termin: 2022-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipowa/Łąkowa

Cena wywoławcza:

1 200 539,25 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipińska

...druga licytacja nieruchomości położonej przy ul. Lipińska, dz. ew. 201/1 w obr. 24 , 05-200 Wołomin , dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
segment lokali mieszkalnych (w ramach udziału wynoszącego 9/45 w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym), oznaczony symbolem B-6 (w skład którego wchodzą odrębne lokale mieszkalne nr 4 oraz 5), który po wyodrębnieniu będzie stanowił o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

367 038 zł

2 356 zł/m²

156 m²

Termin: 2022-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipińska

Cena wywoławcza:

367 038 zł

2 356 zł/m²

156 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipińska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Lipińska, dz. ew. 201/1 w obr. 24 , 05-200 Wołomin, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
segment lokali mieszkalnych (w ramach udziału wynoszącego 9/45 w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym), oznaczony symbolem B-6 (w skład którego wchodzą odrębne lokale mieszkalne nr 4 oraz 5), który po wyod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

412 917,75 zł

2 651 zł/m²

156 m²

Termin: 2021-12-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wołomin, Lipińska

Cena wywoławcza:

412 917,75 zł

2 651 zł/m²

156 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości