Przetargi i licytacje: domy opolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

kędzierzyńsko-kozielski, gm. Pawłowiczki, Gościęcin

...odbędzie się w dniu 24 lutego 2025 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Pawłowiczkach, Plac Jedności Narodu 1, sala posiedzeń II piętro
1. Przedmiotem przetargu jest niżej wymieniona nieruchomość

Oznaczenie nieruchomości

- Działka nr 371/1
zabudowana,
o powierzchni: 0,1245 ha,
w ew. gruntów ozn. jako
B- tereny mieszkaniowe
KW OPIK/00031618/2
Obręb Gościęcin

Przeznaczenie nieruchomości w MPZP

Uchwała Rady Gminy Pawłowiczki Nr VIII/32/11 z dnia 26 maja 2011 r.
z późn. zmianą (Dz.U.Woj. Opolskiego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 980 zł

228 zł/m²

140 m²

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pawłowiczki
Przetarg na dom

kędzierzyńsko-kozielski, gm. Pawłowiczki, Gościęcin

Cena wywoławcza:

31 980 zł

228 zł/m²

140 m²

1. Przedmiotem przetargu jest niżej wymieniona nieruchomość

Oznaczenie nieruchomości

- Działka nr 371/1
zabudowana,
o powierzchni: 0,1245 ha,
w ew. gruntów ozn. jako
B- tereny mieszkaniowe
KW OPIK/00031618/2
Obręb Gościęcin

Przeznaczenie nieruchomości w MPZP

z późn. zmianą (Dz.U.Woj. Opolskiego...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pawłowiczki
Licytacja komornicza domu

opolski, gm. Komprachcice, Domecko, Opolska

...druga licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. Opolska ***, Domecko, 46-070 Komprachcice, dla której Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ozimska 60A, Opole, 45-386 Opole) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1O/***/5.
Opis nieruchomości:
stanowiącej 2 działki ewidencyjne nr *** i ***/*** o łącznej powierzchni 0,3362 ha. Działka nr *** o powierzchni 0,1990 ha jest zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Dostęp do drogi publicznej bezpośredni, dogodny (działka n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

326 000 zł

2 508 zł/m²

130 m²

Termin: 2025-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

opolski, gm. Komprachcice, Domecko, Opolska

Cena wywoławcza:

326 000 zł

2 508 zł/m²

130 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nyski, gm. Otmuchów, Ligota Wielka

...druga licytacja :

- nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy ,LIGOTA WIELKA ***, 48-385 OTMUCHÓW, dla której SĄD REJONOWY W NYSIE WYDZIAŁ V KSIAG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1N/***/1.
Opis nieruchomości:
działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem *** a.m. 1 o powierzchni 0,1300 ha. na której posadowiony jest budynek parterowy z poddaszem w części użytkowym, jednorodzinny budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Powie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 666,67 zł

841 zł/m²

91 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nyski, gm. Otmuchów, Ligota Wielka

Cena wywoławcza:

76 666,67 zł

841 zł/m²

91 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

opolski, gm. Turawa, Węgry, Kotorska

...odbędzie się

21 lutego 2025 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Syndyka j/w.

Syndyk zastrzega sobie prawo do zmiany terminu przetargu lub jego odwołania bez podawania przyczyn....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

369 600 zł

2 453 zł/m²

151 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

opolski, gm. Turawa, Węgry, Kotorska

Cena wywoławcza:

369 600 zł

2 453 zł/m²

151 m²

...odbędzie się

21 lutego 2025 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lubsza, Michałowice

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Michałowice ***, Michałowice, 49-314 Pisarzowice, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. B. Chrobrego ***, Brzeg, 49-300 Brzeg) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1B/***/9.

Opis nieruchomości:
Działki gruntu numer ***/1 i ***/23 obrębu Michałowice stanowiące tereny mieszkaniowe (działka nr ***/1) i pastwisko (działka nr ***/23) o powierzchni odpowiednio 900 m2 i 88 m2. Nieruchomość posiada dostęp do dro...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

489 750 zł

3 682 zł/m²

133 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lubsza, Michałowice

Cena wywoławcza:

489 750 zł

3 682 zł/m²

133 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lubsza, Dobrzyń

...pierwsza licytacja nieruchomości - działki siedliskowej nr ***/2 a.m. 4 o powierzchni 0,2400 ha, położonej w miejscowości Dobrzyń ***, Gmina Lubsza – ok. 8 km. od miasta Brzeg – zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Budynek o numerze *** wzniesiono w 1920 roku, jako murowany, parterowy i poddaszem nieużytkowym, z więźbą dachową drewnianą, krytą dachówką. Powierzchnia zabudowy części mieszkalnej – 132,00 m2, części gospodarczej – 85,00 m2, zaś powierzchnia użytkowa, wg deklaracji poda...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

143 250 zł

1 085 zł/m²

132 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Lubsza, Dobrzyń

Cena wywoławcza:

143 250 zł

1 085 zł/m²

132 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

...odbędzie się 18 lutego 2025r. godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kietrzu, przy ul. 3-Maja 1, w Sali Konferencyjnej nr 25...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

1 180 zł/m²

84 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kietrz
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Cena wywoławcza:

99 000 zł

1 180 zł/m²

84 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kietrz
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Krapkowicka

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Krapkowicka ***, 47-208 Poborszów, dla której SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. UL.ŻEROMSKIEGO 5, KEDZIERZYN-KOŹLE, 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/1.

Suma oszacowania wynosi 233 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 155 333,33 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

155 333,33 zł

729 zł/m²

213 m² 5 pokoi

Termin: 2025-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Krapkowicka

Cena wywoławcza:

155 333,33 zł

729 zł/m²

213 m² 5 pokoi

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kędzierzyńsko-kozielski, gm. Bierawa, Stara Kuźnia, Brzozowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Brzozowa ***, Stara Kuźnia, 47-246 Bierawa, dla której Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu (adres: ul. Żeromskiego ***/47-200, Kędzierzyn-Koźle, 47-200 Kędzierzyn-Koźle) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/0.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie-Koźlu Krzysztof Gronek, podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11-02-2025r. o godzinie 10:00 rozpo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 650 zł

1 132 zł/m²

134 m² 5 pokoi

Termin: 2025-02-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Cena wywoławcza:

151 650 zł

1 132 zł/m²

134 m² 5 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

strzelecki, gm. Strzelce Opolskie, Błotnica Strzelecka, Leśna

...druga licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy Leśna ***, 47-134 Błotnica Strzelecka, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/0.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość stanowiąca działkę ewidencyjną nr ***/1 o powierzchni 0,0820ha. Na działce znajduje się budynek mieszkalny typu kostka o powierzchni zabudowy 85 m2, rok budowy 1987 r., 2-kondygnacyjny, podpiwn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

210 666,67 zł

1 463 zł/m²

144 m² 7 pokoi

Termin: 2025-02-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Cena wywoławcza:

210 666,67 zł

1 463 zł/m²

144 m² 7 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Otmuchów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ***, 48-385 OTMUCHÓW, dla której SĄD REJONOWY W NYSIE WYDZIAŁ V KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana w skład której wchodzi działka o nr *** o powierzchni 0,0300 HA, Opis przedmiotowej działki nr *** Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem *** a.m. 3 o powierzchni 0,0300 ha. Zabudowana jest jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym. Budyn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

200 250 zł

1 811 zł/m²

111 m²

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Otmuchów

Cena wywoławcza:

200 250 zł

1 811 zł/m²

111 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Szkolna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. Szkolna ***, 47-253 Kobylice, dla której SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. ŻEROMSKIEGO 5, KĘDZIERZYN-KOŹLE, 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/6.

Suma oszacowania wynosi 372 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 279 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

279 000 zł

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Szkolna

Cena wywoławcza:

279 000 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Dobieszowska

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Dobieszowska ***, 47-280 Ucieszków, dla której SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. UL.ŻEROMSKIEGO 5, KEDZIERZYN-KOŹLE, 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1K/***/6.

Suma oszacowania wynosi 275 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 183 333,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

183 333,33 zł

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kędzierzyn-Koźle, Dobieszowska

Cena wywoławcza:

183 333,33 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

kluczborski, gm. Wołczyn, Brzezinki

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości składającej się z zabudowanej budynkiem jednorodzinnym działki nr ***/3 o powierzchni 0,1100 ha dla której przez Sąd Rejonowy w Kluczborku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr *** o wartości 158 200,00 złotych (słownie: sto pięć...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 200 zł

144 zł/m²

Termin: 2025-01-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

kluczborski, gm. Wołczyn, Brzezinki

Cena wywoławcza:

158 200 zł

144 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

opolski, gm. Ozimek, Krasiejów

...odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie pisemnego konkursu ofert z dnia 16 stycznia 2025 r.

1) Kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena.

2) Oferty należy składać osobiście w biurze syndyka w Bielsku-Białej przy ul. Słowackiego 7/1 w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00 (po wcześniejszym ustaleniu terminu) lub przesłać pocztą na adres Organizatora w terminie do dnia 31 stycznia 2025 r., przy czym w ostatnim dniu terminu do godziny 11:00 (decyduje data i godzina wpływu), ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

1 777 zł/m²

88 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

opolski, gm. Ozimek, Krasiejów

Cena wywoławcza:

156 000 zł

1 777 zł/m²

88 m² 2 pokoje

1) Kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-31

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         57
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości