DZIAŁKI *** I ***

działki nr *** i ***, stanowiące zorganizowaną całość gospodarczą zabudowane budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 77m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 43 m2

Adres nieruchomości
Rozbórz, 37-200 Rozbórz, poczta Przeworsk

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Przeworsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 666,67 zł

554 zł/m²

77 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

Cena wywoławcza:

42 666,67 zł

554 zł/m²

77 m²

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKI *** I ***

Adres nieruchomości
Rozbórz, 37-200 Rozbórz, poczta Przeworsk

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

...pierwsza licytacja

nieruchomości stanowiącej własność dłużnika *** *** oznaczonej jako:

działki nr *** i *** stanowiące zorganizowaną całość gospodarczą zabudowane budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 77m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 43 m2, położona w miejscowości ROZBÓRZ powiat przeworski, województwo podkarpackie dla której Sąd Rejonowy w Przeworsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 64 000,00 zł
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 000 zł

623 zł/m²

77 m²

Termin: 2026-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

Cena wywoławcza:

48 000 zł

623 zł/m²

77 m²

...pierwsza licytacja

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 64 000,00 zł
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Nowosielce

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej: Nowosielce , 38-543 Nowosielce, dla której/którego Sąd Rejonowy w Sanoku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
obszar całej nieruchomości wynosi 1,2347 ha. Nieruchomość składa się z trzech działek, z czego jedna jest zabudowana, a dwie są działkami rolnymi. Nieruchomość stanowi własność dłużnika*** Działka nr 817/2 o pow. 0,4459 ha, zabudowa halą - budynkiem dawnej obory wybudowanym ok. 2009 r. , ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

264 713,25 zł

21,44 zł/m²

Termin: 2023-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Nowosielce

Cena wywoławcza:

264 713,25 zł

21,44 zł/m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Ujezna

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ,Ujezna, 37-200 Przeworsk, dla której Sąd Rejonowy w Przeworsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Stepkiewicza 2, Przeworsk, 37-200 Przeworsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 07.09.2022 o godzinie: 10:00 .

Suma oszacowania wynosi 314 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 235 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

235 500 zł

2 222 zł/m²

106 m²

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Ujezna

Cena wywoławcza:

235 500 zł

2 222 zł/m²

106 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Rozbórz, 37-200 Przeworsk , dla której Sąd Rejonowy w Przeworsku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Stepkiewicza 2, Przeworsk, 37-200 Przeworsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 102 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 76 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 500 zł

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

Cena wywoławcza:

76 500 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Rozbórz, 37-200 Przeworsk, dla której prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 102 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 76 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 200,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 500 zł

Termin: 2022-05-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przeworski, gm. Przeworsk, Rozbórz

Cena wywoławcza:

76 500 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości