Przetargi i licytacje: domy żywiecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz, Juszczyna

...odbędzie się w dniu 29 września 2021r. godz. 14:00, sala nr 56 w budynku Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej przy ul. Bogusławskiego 24.
Warunkiem przystąpienia do aukcji jest wpłata wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej na rachunek bankowy upadłego: nr 39 1090 1740 0000 0001 4494 1283.
Termin wpłacania wadium - do dnia 24 września 2021r.
Regulamin Aukcji dostępny jest w biurze syndyka w Bielsku-Białej ul. Powstańców Śl. 6 pok. 104, pod numerem telefonu +48... pokaż numer , e-mail: syndyk.toka...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 800 zł

2 794 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Termin: 2021-09-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz, Juszczyna

Cena wywoławcza:

192 800 zł

2 794 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Termin wpłacania wadium - do dnia 24 września 2021r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

żywiecki, gm. Świnna, Świnna, Lustrzana

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Lustrzana , 34-331 Świnna, dla której SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 123 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 82 266,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 12 340,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książecz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

82 266,67 zł

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

żywiecki, gm. Świnna, Świnna, Lustrzana

Cena wywoławcza:

82 266,67 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

żywiecki, gm. Milówka, Milówka, Jana Kazimierza

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Ul. Jana Kazimierza , 34-360 Milówka, dla której SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działki nr 511 i 1269/2 stanowią całość funkcjonalno-użytkową. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z częścią gospodarczą od strony zachodniej oraz częścią budynku garażowego od strony wschodniej. Działki ogrodzone częściowo płotem siatkowym na słupkach ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

565 400 zł

6 895 zł/m²

82 m²

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

żywiecki, gm. Milówka, Milówka, Jana Kazimierza

Cena wywoławcza:

565 400 zł

6 895 zł/m²

82 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz, Juszczyna

...odbędzie się w terminie wyznaczonym przez syndyka w siedzibie syndyka ul. Żywiecka 212a, 34-325 Łodygowice w dniu 01.09.2021 r. o godzinie 11:30.

2. Oferenci biorą udział w przetargu osobiście lub przez pełnomocnika, legitymującego się pełnomocnictwem.

3. Warunkiem uznania oferty za ważną, oprócz wpłaty wadium jest złożenie wraz z ofertą zakupu przez oferenta pisemnego oświadczenia stwierdzającego, że:

a. Akceptuje warunki Sprzedaży, które są regulaminem aukcji

b. Zapoznał się ze stanem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 195 zł

1 298 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk Mariusz Kamiński
Przetarg na dom

żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz, Juszczyna

Cena wywoławcza:

138 195 zł

1 298 zł/m²

107 m² 4 pokoje

a. Akceptuje warunki Sprzedaży, które są regulaminem aukcji

b. Zapoznał się ze stanem ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk Mariusz Kamiński
Licytacja komornicza domu

Żywiec, os. Zgoda

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Zgody 88,Żywcu, 34-300 Żywiec, dla której Sąd Rejonowy w Żywcu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr ewid. 8469 o powierzchni 0,0502 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 89,00 m2 oraz powierzchni dodatkowej w postaci pom. gospodarczych 27,00 m2 oraz budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 39,00 m2 położona w Żywcu, os. Zgoda 88 pos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

173 333,33 zł

1 948 zł/m²

89 m²

Termin: 2021-08-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Żywiec, os. Zgoda

Cena wywoławcza:

173 333,33 zł

1 948 zł/m²

89 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

żywiecki, gm. Rajcza, Rycerka Górna

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej przy ,Rycerka Górna, 34-370 Rajcza , dla której prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Żywiec, dnia 06-07-2021 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żywcu Agata Różycka Kancelaria Komornicza nr V w Żywcu 34-300Żywiec ul. 3 Maja 31/- zywiec@komornik.pl tel/fax 033 8615665 Sygn.akt KM 1587/19 O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żywcu Agata RóżyckaKancelaria Komornicza nr V w Żywcu zawiadamia na pod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

253 200 zł

Termin: 2021-08-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

żywiecki, gm. Rajcza, Rycerka Górna

Cena wywoławcza:

253 200 zł