Licytacje komornicze: domy gm. Tychowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Tychowo, Kikowo

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ***,***, 78-220 ***, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności działek gruntu nr ***/*** i ***/*** o powierzchni ***,*** ha oraz budynku mieszkalnego (dwór), podpiwniczonego o dwóch kondygnacjach nadziemnych (parter, I piętro) z poddaszem nieużytkow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

482 666,67 zł

7,45 zł/m²

Termin: 2023-11-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Kikowo

Cena wywoławcza:

482 666,67 zł

7,45 zł/m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-11-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Wicewo

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Wicewo , 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka gruntu nr 227/2, na którą składa się: - budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia. Na parterze znjadują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z w.c.,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

54 000 zł

593 zł/m²

91 m²

Termin: 2023-05-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Wicewo

Cena wywoławcza:

54 000 zł

593 zł/m²

91 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Kikowo

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Kikowo, 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności działek gruntu nr 15/56 i 15/57 o powierzchni 6,4760 ha oraz budynku mieszkalnego (dwór), podpiwniczonego o dwóch kondygnacjach nadziemnych (parter, I piętro) z poddaszem nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

543 000 zł

730 zł/m²

744 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Kikowo

Cena wywoławcza:

543 000 zł

730 zł/m²

744 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Smęcino

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Smęcino ,Smęcino, 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności działki gruntu numer 38/8 o powierzchni 1813 m2 oraz znajdujących się na tej działce dwóch budynków: budynku mieszkalnego jednorodzinnego (oznaczonego w ewidencji grunt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 333,33 zł

369 zł/m²

112 m²

Termin: 2023-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Smęcino

Cena wywoławcza:

41 333,33 zł

369 zł/m²

112 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Smęcino

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Smęcino, 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składająca się z prawa własności działki gruntu numer 38/8 o powierzchni 1813 m2 oraz znajdujących się na tej działce dwóch budynków: budynku mieszkalnego jednorodzinnego (oznaczonego w ewidencji gruntów i ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

46 500 zł

415 zł/m²

112 m²

Termin: 2022-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białogardzki, gm. Tychowo, Smęcino

Cena wywoławcza:

46 500 zł

415 zł/m²

112 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Pobądź

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest Marek Rębecki położonej przy 26,Pobądź, 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze KO1B/00031457/9.
Opis nieruchomości:
nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Pobądź o pow. 0,1820 HA o numerze działki 73. Na przedmiotowej działce posadowiony jest budynek mieszkalny (oznaczony w ewidencji numerem...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

98 066,67 zł

997 zł/m²

98 m²

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Pobądź

Cena wywoławcza:

98 066,67 zł

997 zł/m²

98 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Pobądź

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Pobądź, 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Pobądź o pow. 0,1820 HA o numerze działki 73. Na przedmiotowej działce posadowiony jest budynek mieszkalny (oznaczony w ewidencji numerem 67) jednorodzinny w zabudowie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

110 325 zł

1 121 zł/m²

98 m²

Termin: 2022-08-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Pobądź

Cena wywoławcza:

110 325 zł

1 121 zł/m²

98 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Kolejowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Kolejowa , 78-220 Tychowo , dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wileńska 2, Białogard, 78-200 Białogard) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z zabudowanej działki gruntu nr 472/5 o powierzchni 222,00 m2 – użytek B tereny mieszkaniowe, położonej w obrębie ewidencyjnym nr 0001 miasta Tychowo przy ul. Kolejowej 11A, na której zn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 250 zł

935 zł/m²

60 m²

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Tychowo, Kolejowa

Cena wywoławcza:

56 250 zł

935 zł/m²

60 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości